Servis Bölgeleri

ATAPARK TIKALI GİDER VE KANAL AÇMA

Atapark Tıkalı Gider Açma


Atapark mahallesin de ev ve iş yerleriniz de ki Tesisatınızdaki tıkalı kanalların açılması için kanal görüntüleme sistemleri ile hizmet veren Keçiören Atapark'da tıkalı kanal açma firmamızdan yardım alabilirsiniz. Tıkanan kanalların açılması için ustalarımız makineli açma hizmeti vermektedir. Banyo tıkanıklığı, mutfak, tuvalet tıkanıklığı gibi sorunlarınızda firmamızı arayarak profesyonel bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Kanal tıkanıklığını kameralı görüntüleme sistemiyle belirleyen ustalarımız, kanal açma makinesi ile tıkanıklığı kırmadan açacaktır. Tıkalı boru açma, lavabo açma, mutfak lavabosu tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklık açma gibi ihtiyaçlarınızda Atapark kanal açma servisimizden acil usta desteği alabilirsiniz.


Makineli Tıkalı Tuvalet Gideri Açma


Tuvalet tıkanıklığı nedeniyle mağdur olanlar Atapark kanal açma servisimizden usta çağırarak kırmadan makineli açma hizmeti alabilir. Ustalarımız tuvalet tıkanıklık açma alanında oldukça deneyimlidir. Kanal görüntüleme sistemleri yardımıyla tuvaletin neden tıkandığını tespit eder, robotla tıkalı boru açma işlemi yaparak etrafı kırmadan çalışırlar. Tuvaletin tıkanmasına neden olan yabancı maddeler robot dediğimiz makine yardımıyla parçalanarak kanalizasyona gönderilir. Tıkanmaya yol açan bez parçası gibi maddeler ise, robot tarafından dışarı çıkarılır.

Kanalizasyon ve Logar Boru Hattı Tıkanıklık Açma 
 
Logar gideri tıkanıklığı sorunu yaşarsanız firmamızdan logar temizleme için destek alabilirsiniz. Bu sorun genellikle tesisatınızda gider tıkanıklığı olduğu zaman yaşanır. Tıkanıklık yüzünden kanalizasyona gitmeyen atıklar, pis sular kanalizasyon borusu içine gitmeyerek logarda birikmeye başlar. Bu sorunda hem tesisatınızdaki gider tıkanıklığı açılmalı, hem de logar temizleme işlemi yapılmalıdır. Bunun için kanal görüntüleme sistemleri ile hizmet alabileceğiniz Atapark kanal açma servisimizden kırmadan makineli açma desteği almanızı öneririz. Zahmetsizce kanal tıkanıklığı açılsın, tesisatınızı sorunsuzca kullanmaya başlayın.

Kırmadan Mutfak Lavabo Borusu Açma

Mutfak lavabosu tıkanıklığı evlerde yaşanan kanal tıkanıklığı sorunlarının en fazla görülenidir. Tıkanan mutfak lavabosunu açmak için hemen her evde bir pompa olur. Mutfak lavabosu tıkanıklık açma için hanımların ilk tercihi lavabo giderini pompalamak olur. Ancak bu tıkanıklığı kalıcı olarak açmadığı gibi, tıkanıklığın daha ciddi boyutlarına gelmesine neden olabilir. Bu durumda Atapark Mahallesi tıkanıklık açma servisimizle iletişime geçerek, kırmadan makineli açma hizmetimizden yararlanmanızı öneririz. Bu sayede kalıcı şekilde tıkanıklık açılmış olur, kırmadan mutfak lavabosu açılır. Tıkalı boru açma için ustalarımız cihazlarla hizmet verir.

 

PİMAŞ BORU FARE KEMİRMESİ


Lağam fareleri logar ve kanalizasyon boruları için de kendilerine yuva yapıp üreye bilecelkleri bir yer ararlar. En uygun yerler ise rutubetli yumuşak toprak ve gizli bölmelerdir. Buna en uygun yerler ise kapağın da delikleri kapatılmış yada toprakla üzeri örtüldüğü için hava alamayan logar çukurlardırı. Bazen de zemin katta kullanılmayan dairelerin altında temelde bulunan yumuşak topraklara yuva yaparlar. Bu sebeple de Sı Sık Tıkalı Gider açma sorunu yaşarsınz. Binanızı pis su basar. 

Bu canlılar su teisatın da bulunan pimaşları çok kolay kemirirler. Ve pimaştan dış kısma çıka bilirler.


LOGAR ÇUKURU HAVALANDIRMASI


Genenel olarak bahçe de bulunan logar çukurlarının kapağın da bulunan delikler  pis koku yada fare böcekgeleceği endişesi ile toprakla kapatılırlar. Bu uygulama son derece yanlıştır. Halbuki fare ve kemirkgenlerin en sevdiği ortam hava almayan gün ışığı girmeyen, nemli ve geniş oya bilecekleri ortamlardır. Bu sebeple eğer çukurların ağzında bulunanhavalandırma deliklerini kapatır iseniz bu noktaların bir fare yuvası olmasına da olanak sağlarsınız.

Servis Bölgesi :

Esertepe, Kalaba, Kuşcağız, Pınarbaşı, Etlik, İncirli, Sancaktepe, Yakacık, Hasköy, Kafkas, Karşıyaka, Ufuktepe, Yayla
 

USTAYA SOR