Servis Bölgeleri

ÇAYYOLU TESİSAT

ÇAYYOLU SU TESİSAT


Murat Tesisat olarak Ankarada faaliyet gösteren firmamız, su kaçak tespiti ve onarımı konusunda kendini ispatlamış ve sürekli geliştirmek için gayret etmektedir. Çayyolun da tesisat ya da pis su tesisatında meydana gelen su kaçaklarını hızlı bir şekilde bularak arızayı gidermektedir. Son sistem cihazlarla hizmet veren firmamız, güleryüzlü personeli ile adından çokça bahsettirmektedir.Su kaçağı tespiti Çayyolunda sorun olmaktan çıkıyor. Önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olup, en iyi fiyat ve en kaliteli hizmetri sunmaktır. Sebebi belli olmayan su sızıntıları hem kombi tesisatında hem de temiz su tesisatında meydana gelebilir. Kirli su tesisatında meydana gelen su sızıntıları gözle görelebilir ancak temiz su kaçaklarında durum farklıdır. Gözle görünmeyen su sızıntıları hiç beklenmedik bir yerden gün yüzüne çıkabilir. Hem zaman olarak hem de konum olarak uygunsuz bir şekilde meydana gelebilir. Günün her saatinde Su Tamircisi Çayyolu  hizmeti veren firmamız sizlere bir telefon kadar yakın. Arayıp randevu oluşturduktan sonra gerisini bize bırakın. Tecrübeli su ustası ve ekibi ile sizlere hızlı ve etkili bir şekilde hizmet sunuyoruz. Müşteriler için büyük bir kabus olan su kaçak tespiti firmamız için çözümü en kolay işlerden biridir.Tesisatta meydana gelen arızaları bireysel olarak çözmeniz neredeyse imkansızdır.Kurumsal firmalardan yardım almanız önerilir. Sizlere bu konuda Ankara genelinde kaliteli işçiliği ile hizmet veren Murat Tesisat her türlü su kaçağı arızalarının onarımı tespiti gibi konularda  teknik desteği sağlamaktadır.

Sizler evinizde ve işyerinizde gündelik hayatınızı sürdürürken bizler su kaçağını kısa sürede tespit edip gerekli onarımlarımızı yapıyoruz. Su kaçak tespiti yapan ustalarımız profesyonel ekipmanlarıyla Çayyolunda adından çokça bahsettirmektedir. Referanslarımızı öğrenmek, ya da randevu oluşturmak isterseniz bizlere 0539 666 42 48 Nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Kaliteli hizmet anlayışıyla Çayyolunda Tesisat Ustası olarak bir marka olan Murat Tesisat her türlü sıhhi tesisat artızarında sizlerin yanı başında olmaya devam edecektir. 7/24 esasına göre çalışan tecrübeli ustalarımız ile üstesinden gelemeyeceğimiz arıza yoktur. Bu farkı hissetmek istiyorsanız bizlere gönül rahatlıyla ulaşabilirisiniz. Deneyimsiz usta sizi yarı yolda bırakabilir fakat Murat Tesisat sizleri asla  yarı  yolda bırakmaz.

USTAYA SOR