Servis Bölgeleri

CİHAZLA SU SIZINTI TESPİTİ KEÇİÖREN

CİHAZLA KIRMADAN SU SIZINTI TESPİTİ KEÇİÖREN


Su boru tesisatlarında zamanla oluşan arızalar sebebi ile alt at komşumuza su sızıntısı şeklinde şikayetler gelebilmektedir. Su sızıntıları temiz ve pis su sızıntısı olarak kendi aralarında ayrlırlar.  Temiz su sızıntısı genelde alt kat tavandan damlama sorunu şeklinde kendini gösterir yanı su tesisatınızda herhangi bir patlama yada delinme oluştuğunda su sızıntısı alt katınızın tavanından en geç 4 saat içinde damlamaya başlar. 

Su sızıntı tespiti Keçiören servisimiz her türlü teknik donanım ve teknolojik cihaz ve aletler ile su borusunda oluşan patlakları noktasal olarak tespit edebilmektedir. Su sızıntı tespiti için evinizde kırım yaptırmadan önce Mutlaka MURAT TESİSAT yetkilileri ile görüşerek bilgi alın. 

Su borularında kırılma, ezilme, matkap ile delme gibi sebeplerle oluşan su sızıntı arızalarını artık kırmadan onarımını yapabiliyoruz. Pratik çözümler ve kolay profesyonel işlemler sonucunda sizlere daha kolay ve hızlı hizmet sunmayı hedefliyoruz. 
Keçiören Su Tesisatçısı firması olarak çalışan Murat Tesisat Su sızıntı tespiti yapan usta ve cihazları ile evinizde oluşan su sızıntılarının sebebini, duvarlarda kabarma, boyaların dökülmesi, tavanda oluşan kararma ve tavanda ki sizyah noktaların sebeplerini Termal Kamera ve Dinleme cihazı ile kolayca tespit etmaktadır.

Youtube kanalımız dan Murat Tesisat video ve görüntüleri izlediğiniz de Termal Kamera ve Tespit cihazı kullanmadan su sızıntısını bulmaya çalışan ustaların müşterinin evine ne derece zarar ve tahribat verdiğiniz ve aslında su kaçağının ne kadar basit bir noktada olduğunu sizlerde göreceksiniz. 

USTAYA SOR