Servis Bölgeleri

ERYAMAN TESİSAT

ERYAMAN DA TESİSAT 


Eryamanda tesisat ve su kaçak tespiti yapmak istediğinizde sizlere 7/24 hizmet sunan Murat Tesisat sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. Yaklaşık on yıldır bu sektörde faaliyet yürüten firmamız güveninizi kazanmak adına elinden gelen gayreti gösteriyor.

 
TESİSAT USTASI ERYAMAN

Binanızda ya da işyerinizde meydana gelen su kaçakları artık sorun olmaktan çıkıyor. Firmamız termal kamera ve akustik dinleme cihazları ile tam isabet yaparak sizlere fazla maliyet çıkarmadan su arızalarını tespit ediyor. Hatta bu konuda kendisine o kadar çok güveniyor ki su kaçağını tespit edememe durumunda sizlerden herhangi bir ücret talep etmiyor.
Eryaman’ın her noktasına hizmet götüren firmamız tespit ettiği su kaçağını birinci sınıf malzemeler kullanarak onarıyor, sizleri bu sıkıntılı durumdan kurtarıyor.Su kaçağının onarılması için kullanılan malzeme ne kadar kaliteli olursa verilen hizmette o derece kaliteli olacaktır. Belki bizden daha ucuza yaptıracağınız usta bulabilirsiniz.Ancak kullandığı malzeme ne denli kaliteli olacaktır orasını bilemeyebilirsiniz. O” yüzden işinde uzman ve güvenilir firmaya yaptırmanızı öneriyoruz. Bizler Murat Tesisat olarak sizlere Eryamanda kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Bizleri gerek internet sayfamızdan gerekse sosyal medyadan takip ederek çekmiş olduğumuz Su Kaçak Tespiti ile ilgili videolarımıza bakabilirsiniz. Murat Tesisat, Kurumsal bir firma adına aklınıza gelen ne varsa tüm kriterlere sahip bir firmadır.
SU TAMİRCİSİ ERYAMAN

Bina ve işyerlerinde meydana gelen su kaçak tespiti artık sorun olmaktan çıkıyor. ‘’Ankara Eryamanda Acil durumda su kaçak tespiti ve onarımı yaptırmak istiyorum’’ diyorsanız kesinlikle bizimle irtibata geçmelisiniz. sizlere 7/24 hizmet sunan Murat Tesisat; hızlı, sorunsuz ve güvenilir hizmet sunuyor. Modern cihazlar yardımı ile işinde uzman ekibimiz siz Ankaralılara en iyi kaliteli hizmet veriyor. Su kaçak tespiti ve onarım hizmeti için kullandığımız cihazların başında Termal Kamera gelmektedir. Bu termal kamera yardımıyla evinizde ya da işyerinizde meydana gelen, sizleri rahatsız eden su kaçağını en hızlı şekilde onarıyoruz.’’Bu saatte nasıl sıhhi tesisatçı bulurum?’’diyorsanız bizler telefonun  diğer ucundayız. Günün her saatinde arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Eryamanda su tesisat arızaları konusunda artık emin ellerdesiniz.Murat Tesisat bir telefon kadar sizlere yakın.

Çatı Katından Gelen Su Akıntısı
 
Evinizin çatı kısmından tavana akan su akıntıları su kaçak olarak tanımlanmasa da bu da bir su akıntısıdır. Bu su akıntısı çatı yalıtımı veya yağmur oluklarından da kaynaklana bilmektedir. Bu tip kaçakların tamamını cihazlar ile bulmak mümkün değildir. Ancak su tesisatçısı ile yapıla bilecek çalışma yağmur oluklarının iç kısımlarına kanal görüntüleme kamerası ile bakmak olacaktır. Bunun dışında kiremit ya da birleşim yerlerinden kaynaklı su akıntılarını çatı aktarma işlemi ile gidere bilirsiniz. Çatı onarım ve tamirat işleri bina yönetiminin sorumluluğundadır.

SERVİS HİZMETLERİ : 

Kameralı su tesisatçısı, Kameralı su kaçak tespiti, Termal akmera ile su arıza bulma, Cihazla su kaçağı tespiti, Su kaçak, Su arıza, tesisatçı, tavandan damlayan su, musluk tamiri, musluk contası değişimi, musluk değiştirme, musluk sapı kırıldı, musluk sapı duvarda kaldı, musluk sökme, batarya değişimi, batarya kartuş değişimi. batarya montaj. batarya tamiri, batarya sökme takma, klozet tamiri, klozet değişimi, klozet su akıtıyor, klozet su sızdırıyor, klozet nasıl tamir edilir, klozet musluk akıtıyor, klozet alt kata akıtoyor, tuvaletten alt kata su damlıyor, su borusu delindi, su borusu patladı, su borusu tamiri, tesisat tamir ustası, kameralı kaçak bulma, kanalizasyon açma, tıkalı gider açma,  Kanal Görüntüleme   

USTAYA SOR