Servis Bölgeleri

ERYAMAN TIKANIKLIK AÇMA

TIKANIKLIK AÇMA ERYAMAN


Tıkanıklık ise Sorun eğer kendi imkanlarınızla da çözülemiyorsa bırakın biz gelelim. Çünkü uzman ekiplerimiz bu işi gece gündüz demeden saat mevhumu gözetmeden yapıyor..
Eryaman’da tıkanıklık açma bizim işimiz. Kameralı kanal görüntüleme cihazlarımızla tıkanan boruları tespit ediyoruz. Gerekli kontrollerimizi yaptıktan sonra robotik tıkalı gider açma cihazlarımızla tıkalı bölgeyi kırmadan açıyoruz. Kesinlikle gider tesisatına zarar vermeyen bu yöntem eski bildiklerinizi sizlere unutturacak ustalıkla yapılmaktadır. Bize güvenen ve firmamızdan destek alan müşterilerimiz işin sonunda şaşkınlıklarını ve hayranlıklarını dile getirmektedirler. Murat usta ve ekibi bu konuda işinin ehli ve sürekli kendini geliştiren  profesyonel bir ekiptir. Eryaman’dalavabo tıkanıklık açma işinde kendini ispatlamış olan firmamız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır. Sadece evinizde değil, binanızın ortak kullanım alanı olan logar tıkanıklığı, pis su tesisatı borularında meydana gelen tıkanıklıklar konusunda da sizlere en iyi hizmeti sunmayı vaat ediyor. Tadilat gerektiren konularda hiç çekinmeden başvuracağınız Murat Tesisat, logar açmada ve kanalizasyon tıkanıklıklarında en mükemmel sonuca ulaşma adına elinden geleni yapmayı taahhüt etmektedir. 
LAVABO BORUSU TIKANIKLIK AÇMA

Evinizin tuvaletinde tıkanıklık mı var? Bu ister alaturka tuvalet olsun isterse de klozet tıkanıklığı olsun hiç fark etmez. Eryaman klozet tıkanıklık açma ustası lazımsa bu muhakkak Murat Usta ve ekibi olmalıdır. En iyi fiyat ve en sorunsuz hizmet almak istiyorsanız günün her saatinde randevu oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken bizleri 0539 666 42 48 nolu telefonumuzu aramanız. Sizlere en yakın ekibimizi yönlendiriyoruz. Zaman kaybetmeden randevu saatinde belirtilen gün ve saatte adresinizde oluyoruz. Bu can sıkıcı durumdan müşterilerimizi kurtarıyoruz. Elbette hiç kimse bu tuvalet tıkanıklığı ile sürekli uğraşmak istemez. Ev içerisinde en istenmeyen durumdur bu. Mutfak gideri de sık sık tıkanıyorsa aynı şekilde tıkalı gidere bağladığımız robotik cihazlarımızla tıkanıklığı açıyoruz.TUVALET TIKANIKLIK AÇMA

Mutfak gider tıkanıklığı sıradan lavabo açıcıları ile kolay kolay açılmaz. Çünkü gider de biriken yağ ve kir tabakaları zamanla sertleşir ve suyun akışını yavaşlatır. Oluşan bu sert tortular, sıradan lavabo açıcıları ile etkileşime girmez. Kısmi olarak açtığınızı zanneder ve sorunu çözdüm sanırsınız. Oysaki durum hiç te öyle bildiğiniz gibi basit değildir. Tıkanıklık açma için kullandığımız cihazlar bile yeri geliyor sorunu çözmeye yetersiz kalıyor. Bu durum çok nadir görülmektedir. Böyle bir durumda bile firmamız işini sonuna kadar yapıyor ve o bölgeyi açarak tıkanıklığı sonlandırıyor. Eryaman mutfak gider açma ustası tabii ki de Murat Tesisat Ustalarıdır. Firmamızın ismini kendi tecrübesinden almaktadır. Bu sektörde 10 yılın üzerinde faaliyet göstermektedir. İşini düzgün yapan ve önceliğini müşteri memnuniyetinden yana kullanan firmamız, her türlü tıkalı gider açma konusunda Ankara Eryaman’da adından çokça bahsettirmektedir. Bizleri sosyal medyadan da takip etmenizi öneriyoruz. Youtube da videolarımızın altına yorum yapmayı unutmayın.
 

USTAYA SOR