Servis Bölgeleri

KEÇİÖREN TESİSATÇI

TESİSATÇI KEÇİÖREN


Su kaçağı uykularımı kaçırıyor komşumla yüz göz olmak istemiyorum  diyorsanız Keçiören’de sizleri Murat Tesisatla buluşturuyoruz. Murat Tesisat alanında uzman ekibiyle sizlere en etkili hizmeti sunuyor. Temiz su kaçağı, kirli su kaçağı ve kombi tesisatında oluşan su kaçaklarını termal kamera ve diğer profesyonel cihazlarla tespit ediyor. Kırmadan ve noktasal olarak tespit edilen su kaçağı, yerinde müdahale ile onarılıyor. Müşteri temsilcimizi arayıp randevu oluşturduktan sonra en geç 2 saat içerisinde adresinize gelerek sorunu tespit ediyoruz.SU TESİSATÇISI KEÇİÖREN

Keçiörende 10 yıldır bu sektörde hizmet veren firmamız noktasal çözümleriyle evinizde ya da işyerinizde meydana gelen su kaçaklarını anında tespit ederek onarımını yapmaktadır. Bu alanda başarılı bir hizmet veriyoruz. 7/24 esasına göre hizmet sunan firmamız,su tesisatçısı Keçiörende günün her saatinde sizlere en kısa zamanda ulaşmak adına servis ağını güncellemiştir.

SU TAMİRCİSİ KEÇİÖREN

Bu saatte hangi su tesisat ustası gelir ki? Diye aklınıza bir soru gelirse cevabı Murat Tesisat olacaktır.Keçiören Su tamircisi bu saatte gelse de ne yapabilir demeyin Murat Tesisat su kaçağı tespiti ve onarımı için gerekli tüm alet ve edavatını tedarik edebilen uzman bir ekiptir. Kaliteli işçilik kaliteli malzeme kullanmaktan geçer. Bu hususu dikkate aldığınızda Murat Tesisat karşınıza çıkabilecek en iyi firmadır. Su kaçak tespiti yapmak ve onarımını gerçekleştirmek bizler için oldukça eğlenceli ve kolay bir işlemdir. Sizler de bu sorunu gözünüzde büyütmeyin. Arayın bizleri sorununuzu çözelim. Akustik dinleme cihazı ve termal kamera ile kısa sürede tespitini yapabildiğimiz su kaçağını bir ya da iki fayans kırarak onarıyoruz. Müşteri memnuniyeti konusunda hassas davranan Murat Tesisat referansını siz değerli müşterilerinden alıyor. Bizlere internet sitemiz üzerinden veya youtebe dan ulaşabilirsiniz.
TESİSAT USTASI KEÇİÖREN

Keçiörende su tamircisi konusunda uzman firma arıyorum derseniz bizleri muhakkak aramalısınız. Sıhhi tesisat arızaları tecrübeli ustalar tarafından yapılmadığı müddetçe sorundan kurtulamazsınız. İşin ehli sıhhi tesisat ustalarıyla etkili çözümleriyle sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Keçiören de yalnız değilsiniz. Su tesisatçı lazım olduğunda her saat bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz. Unutmayın Murat Tesisat Keçiörende bir markadır.

USTAYA SOR


  • Commenter Fethi Sağlam 15 Ekim 2020

    WC den alt kata su sızıntısı var, tespit fiyatınız ve onarım bedeli kaç liradır. Teşekkürler.

  • Commenter Ankara Su Tesisatçı 15 Ekim 2020

    Tespit fiyatı için lütfen telefon edin. Tespit fiyatları temiz yada pis su kaçaklarına göre değişmektedir.