Servis Bölgeleri

MUTFAK LAVABOSU EVYE TAMİRİ KEÇİÖRENMUTFAK LAVABO TEZGAHI TAMİRİ KEÇİÖREN


Zamanla sık kullanım ve özellikle bulaşık yıkarken kullanılan aşırı kimyasal ve deterjanlar sebbi ile tutkal kısmından koparak düşen mutfak lavabo tezgahı evye kısmı sorunu ile karşılaşmaktayız. Bu gibi sorunlar da Murat Tesisat olarak eski lavabo tezgah evyelerini yeni metal gövdeli paslanmaz evyeler ile değiştiriyoruz. Kırılan Mutfak lavabo tezgahlarınızı sorun haline getirmeden Murat Tesisatı araya bilirisiniz. 

Mutfak bulaşıklarının yıkandığı çukur şeklindeki mermer yada çelik evyelerin yerinden kopması sorunların da Ankara genelinde çözüm getiriyoruz. Koparak yada kırılarak düşen tezgahlarınızı yenisi ile değiştiriyoruz. Mutfak tezgah taşlarında bulunan lavabo kızmının kırılması her ev de yaşanan sorunlardan biridir. 

Murat Tesisat Keçiören Su tesisat Tamiri yardımcı faliyeti olarak lavabo tezgah tamiri ile ilgili sorunlarınızı da üstlenmektedir.MUTFAK LAVABO EVYESİ NEDEN DÜŞER ?


Mutfak lavabo evyesi, zamanla kullanılan yapıştırıcı kimyasalın özelliğini yitirmesi sebebi ile düşebilir. Yada Lavabo içerisine aşırı doldurulan ağır bullaşıklarda lavabonu  yerinden düşmesine sebep olabilir. 

Mutfak tezgah lavabosunun çıkmasına bir diğer sebep ise aşırı sıcak su ve bulaşık için kullanılan özellikle asit ve çamaşırsuyu katkılı kimyasalların mutfak lavabo taşını tutan yapıştırıcı tutkalın özelliğini yitirmesi sonucu yerinden düşmesine sebep olmaktadır

Mutfak tezgahları artık taş evye yerine paslanmaz ve çelik olan daha hafif ve dayanıklı malzemelerden yapılmaktadır. Kırılmasa dahi artık rengi değişen ve kötü görünüme sahip lavabo tezgahı evyelerini değiştirmek için de bizi araya bilirsiniz.

TIKALI MUTFAK LAVABOSU NASIL AÇILIR ?

USTAYA SOR