Servis Bölgeleri

POLATLI CİHAZLA SU KAÇAK TESPİT

SU KAÇAK TESPİTİ POLATLI


Murat Tesisat Ankara merkez ve dış ilçelerinde haftanın her günü hizmet vermeye devam ediyor. Polatlı ilçesinde meydana gelen su kaçak tespiti ve onarımı firmamızın deneyimli ustaları ile kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Artık Polatlı’da su kaçak tespit ustası bulamıyorum demeyin. Murat Tesisatı arayın. Gelelim arıza tespitini termal kameralarımızla ve akustik dinleme cihazlarımızla tespit edelim. Noktasal çözümlerimizle evinizde ve iş yerinizde çok fazla kırım işlemi yapmadan tek fayansla arızalı bölgeyi onaralım.
CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ

Farkına varamadığınız küçük su kaçakları ilerde içinden çıkılamayacak bir hal alabilir.  Binanıza gele su basıncı sık sık düşüyor ve su faturalında artış hissediyorsanız bunu önemsemelisiniz. Çünkü tesisatınızda kaçak olma ihtimali çok yüksek olabilir. Toplu iğne ucu kadar bir su sızıntısı ilerde tesisatınızın komple değişmesine sebebiyet verebilir. Yapmanız gereken işinin uzmanı güvenilir bir firma ile irtibata geçmek olmalı. İşte tam bu noktada Murat Tesisat ihtiyacınıza cevap verecek kapasitede bir firmadır. 10 yılı aşkın süredir Ankara’nın her bölgesine hizmet götüren firmamız su kaçak tespiti ve onarımı alanında kendini ispatlamıştır. Cihazla su kaçağı tespiti konusunda neredeyse yüzde yüze yakın tespitleriyle müşterilerinin güvenini kazanan firmamız kalitesini ortaya koymuştur.

TERMAL KAMERALI SU KAÇAK TESPİTİ

Su kaçakları kombi tesisatlarında da meydana gelebilir. Yanlış bağlantı yapılan ve parke zemin altında kalan tesisat boruları yıllar içerisinde deforme olur ve sızıntı meydana getirir. Kombi basıncının sürekli düşmesi su kaçağının varlığına dalalettir. Gözle görülemeyen bu kaçaklar, kameralı su arıza tespit ustasının tecrübesi ile kısa zamanda çözülebilir. Noktasal olarak tespiti yapılan kaçağın onarımı kısa bir sürede yapılır. Ortalama 40 dakikada su kaçak tespiti yapılır ve onarımı gerçekleştirilir. Murat Tesisat bu alanda profesyonel ustalarla çalışmaktadır. Size düşen arkanıza yaslanıp bizi izlemeniz. Her sıhhi tesisat ustası kaçak tespiti yapamaz bunu sakın unutmayın. Kaliteli işçilik ve güvenin adresi Murat Tesisat.

SU ARIZA TAMİRİ

Polatlı’da noktasal su kaçağı tespiti yapan tek firma biziz. Termal kamera ile görüntüleme yapıyoruz. Su kaçakları ile ilgili her türlü yardım ve destek almak isterseniz sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. 

Su Kaçak Tespitin de Hangi Cihazlar Kullanılır ?

Evet evinizde su kaçak arızasını tespit edecek cihazlar da çok önemlidir. Su kaçağının yerini nokta olarak bulabilmek için mutlaka yeterli özellikler ve donanıma sahip cihazlar olmalıdır. Bu cihazlar çok pahalı olduğu için ve avrupadan geldiğ için bir çok firma bu cihazları temin edememektedir. Bu cihazların muadili olan cihazlarla yada daha ucuz olan düşük kalitede cihazlarla işlem yapmaktadır. Bunu neden anlttığımı da size söylemek isterim. Çünkü düşük kalitede cihazlar ile müşterinin dairesine daha düşük bir tespit ücreti ile giden bir çok ustanın dairede kaçağı ya tespit edemediği yada tespit için çok fazla gereksiz yeri kırdığına şahit olmuşuzdur. Bunla ilgili bir örnek videoyu sizlere hemen aşağıda paylaşacağım.

Google Arama Motoruna su tesisat arıza ve sorunlarla ilgili bilgileri yazarak farklı bilgi ve dökümanlara ulaşa bilirisiniz. Google Arama Motoru size ihtiyacınıza uygun usta yada tamirci bulmanız konusunda yardımcı olacak bir arama motorudur. Bölgenize yakın ve sizlere hizmet suna bilecek kurum yada kuruluşlar iletişim bilgileri Google sayesinde ulaşabileceğiniz bir aracı platform gibidir.

Hizmetlerimiz: Su Kaçak Tespiti, Termal Kameralı Kaçak Tespiti, Cihazla kırmadan su sızıntı bulma, Kameralı cihazla su arıza arama, Görüntülü sistem su arıza yer tespiti, Kameralı su tesisatçısı, Kırmadan arıza tespiti ve su kaçağı tespiti

USTAYA SOR