Servis Bölgeleri

SU KAÇAĞI TESPİTİ İNCEK ANKARASu Kaçağı Tespiti İncek


Tesisatınızda oluşan su kaçağı sorununda profesyonel yardım almalısınız. Hem su kaçağı tespitinde, hem de su kaçağı tamirinde deneyimli bir ustaya ihtiyacınız olacak. Su kaçağı tespiti İncek servisimiz 7/24 sizlere yardımcı olmaktadır. Su kaçağı hem tesisatı kullanmanızı engelleyen, hem de maddi ve manevi sizleri olumsuz etkileyen sorunlardan biridir. Su sızıntısı fark edildiği andan itibaren zaman kaybetmeden cihazla su kaçağı tespiti yapılması ve patlak boru tamiri yapılarak tesisatınızı yeniden kullanmanız sağlanmalıdır. Evdeki temizlik ve hijyen koşullarının korunması, kişisel ihtiyaçlarınızın karşılanması için tesisatınızı sorunsuzca kullanmalısınız. Bu nedenle fayansları kırmadan termal kameralı kaçak bulma hizmeti almanızı tavsiye ederiz.

Cihazla Kırmadan Su Kaçak Bulma

Su kaçağı bulma ve su kaçağı tamirinde deneyimli bir tesisatçıya ihtiyacınız olursa, su kaçağı tespit İncek servisimizi arayabilirsiniz. Mobil ekiplerimiz gecikmeden sizlere yardımcı olacaktır. Modern cihazlarla borudaki su kaçağının yerini noktasal olarak tespit ederek size yardımcı olacaklar. Tesisatın içindeki borular fayansların arkasına, duvar arkasına gizlenir. Dışarıdan bakarak sızıntının olduğu yeri belirlemeniz olanaksız gibidir. Bu yüzden teknolojik cihazların kullanılması önemlidir. Bu sayede fayans kırmaya, duvar kazmaya gerek kalmaz. Ustalar konforlu bir şekilde su kaçak tamiri yaparak tesisatınızdaki kaçak sorununu giderir. Temiz su borularındaki kaçak, pis su borularındaki sızıntı, kalorifer borularındaki kaçak sorunu için güncel yöntemler kullanılır.

Termal Kameralı Su Kaçak Tespiti

Tesisatınızdaki su kaçağı başta duvarlarınız olmak üzere ahşap dolaplara, parkelere zarar verebilir. Alt kata su damlaması sorunu yaşamanıza neden olabilir. Aylık su faturanızın yükselmesine yol açabilir. Evinizde nem ve rutubet sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden su kaçağı olduğunu fark ettiğinizde su kaçağı tespiti İncek firmamıza ulaşarak termal kameralı kaçak bulma yöntemini kullanan ustalarımızı çağırabilirsiniz. Evde herhangi bir yeri kırmadan çalışan ustalarımız su kaçak arızası olan boruyu tespit ederek, küçük bir alandan onarımını yapacaktır. Bu nedenle su kaçağı sorunu yaşayan herkes panik yapmadan Bilgisayarlı cihazla su kaçağı tespiti yapan bir tesisatçı çağırmalıdır. Eğer alt kata su damlaması varsa bunun kesilmesi için tesisatınızdaki su kaçağı olan boru mutlaka bulunmalı ve tamir edilmelidir.

Termal Kameralı Su Kaçak Tespiti İncek Ankara

USTAYA SOR