Servis Bölgeleri

SU KAÇAĞI TESPİTİ MAMAKMamak Termal Kameralı Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı tesisatın en korkulan sorunları arasındadır. Evde su kaçağı olduğunu anlayıncaya kadar zaten olumsuz etkileri de ortaya çıkmaya başlar. Bir bakmışsınız duvarlarda ıslaklık var, sıvalarında kabarıklıklar oluşmuş. Bazen duvarlarda, tavanda sarı lekeler görürsünüz. Bu olumsuz etkilere dur demek için, su kaçağı tespiti yapılmalıdır. Mamak termal kameralı su kaçak tespiti yapan firmamız su kaçağını bulmak için termal kameralı usta ile hizmet vermektedir. Cihazla kaçak bulma yöntemi sayesinde evinizde fayansları kırmadan çalışan ustalarımız, hem su kaçağını bulur, hem de boruyu konforlu bir şekilde tamir eder. Evde başka tadilatlara girişmeden, daha az masrafla, ekonomik bir şekilde su kaçağı sorunundan kurtulmuş olursunuz.

Kamera İle Su Kaçak Tamiri Yapan Usta

Termal kamera yardımıyla tesisattaki ısı farklılıklarını görüntülü olarak tespit eden ustalarımız, su sızıntısı olan yeri akustik dinleme cihazı yardımıyla bulur. Bütün çalışmalar cihazlarla yapılır. Evinizde etrafı kırmadan, zarar vermeden çalışan ustalarımız boruyu tamir ettikten sonra, sanki hiç çalışma olmamış gibi tesisatınızı kullanımınıza sunar. Mamak termal kameralı su kaçak tespit firmamız güncel yöntemlerle, en iyi koşullarla sizlere yardımcı olmaktadır.

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Bulma 

Tesisatınızda su kaçağı varsa, alt kata su damlıyor diye komşunuzdan şikayet gelebilir. Bunun en önemli sebebi fayansların aralarındaki derzlerdeki aşınmadır. Borudan sızan su aşınan yerlerden alt kata damlama şeklinde sızabilir. Bu nedenle aklınıza hemen tesisatınızda su kaçağı olduğu gelmelidir. Mamak kameralı su kaçak tespiti firmamızı arar, alt kata su damlıyor diye bildirirseniz ekiplerimiz sorunun ne olduğunu anlayacaktır. Öncelikle tesisatınızdaki su kaçağını bulacak, ardından boruyu tamir ederek, sorunu gidererek komşunuzun mağduriyeti de önlenecektir.

Tesisatta olan su sızıntısı tespitinde firmamız görüntülü kaçak bulma yöntemini kullanmaktadır. Mamak termal kameralı su kaçak tespiti yapan firmamız, cihazla kaçak bulma yöntemiyle evinizi şantiye alanına çevirmeden su kaçağını buluyor. Eskiden olsa su kaçağı tespitinden sonra baya, badana gibi işlerle uğraşmak zorunda kalırdınız. Günümüzde termal kameralı usta ile su kaçağını bulmak oldukça zahmetsiz oluyor. Sadece cihazların sağladığı kolaylık değil, ustaların deneyimi de buna yardımcı oluyor.
KIRMADAN SU KAÇAĞI BULAN USTA

Cihazla Kırmadan su arıza yerini tespit etmek mümkün. Teknoloji artık çok gelişti. Biraz pahalı olsada cihazlar bu işlerde ustaları ve müşterileri çok rahatlatan çözümler üretti. Termal kameralar, akustik dinleme cihazları, su basınç test pompaları, yüzey tarama dedektörleri, kanal ve kanalizasyon borusu içi görüntüleme kamerası gibi cihazlar sayesinde su tesisat boruları ile ilgili sorunlara kırmadan çözümler ürete bilmekteyiz.


Cihazla Su Kaçak Tamiri Tespiti Mamak Ankara

USTAYA SOR