Servis Bölgeleri

SU KAÇAĞI TESPİTİ SİNCANSincan Termal Kameralı Su Kaçak Tespit

Tesisatta su kaçağı olması hemen herkes için büyük bir sorundur. Su kaçağı tesisatın borularında çatlak olması, contalarda yıpranma olması gibi nedenlerle suyun borudan çıkarak etrafa yayılmasıyla yaşanır. Suya ne kadar ihtiyaç duysak bile, bu şekilde serbest dolaşması da pek çok zarara neden olur. Evde duvarları kabartır, rutubete yol açar. Su faturalarının yükselmesine neden olur ve kullanmadığımız su parasını ödemek zorunda kalırız. Bununla da kalmaz, komşunuz alt kata su damlıyor diye şikayete gelebilir. İşte bu yüzden evinizde su kaçağı varsa profesyonel yardım almakta gecikmeyin. Semtinizde Sincan termal kameralı su kaçak tespit hizmeti veren firmamızla irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. En kısa sürede görüntülü kaçak bulma yöntemiyle kırmadan su kaçağı tespiti yapalım.

UYGUN FİYAT / GARANTİLİ HİZMET


Su Kaçak Arıza Tamiri ve Tespiti

Su kaçağı tespitinde termal kameralı usta çağırdığınızda, temiz su tesisatının her yerindeki su sızıntısı kolay bir şekilde bulunur. Usta akustik dinleme cihazı da kullanarak noktasal bir tespit yapar. Su kaçağı tamiri kadar bunun nerede olduğunun bulunması da çok önemlidir. Su kaçağı tespitinde etrafı kırmak isteyen tesisatçılar yerine cihazla hizmet veren tesisatçıları tercih etmelisiniz. Sincan termal kameralı su kaçak tespiti yapan firmamız gibi yeni yöntemleri kullanan ve cihazla kaçak bulma hizmeti veren bir tesisatçınız olsun. Mobil ekiplerimiz sayesinde semtimizdeki her yere, her ihtiyacı olan müşterimize ulaşıyoruz. Su kaçağı sorunu yaşayan herkes bir telefonla firmamızdan hizmet alabilir.

Cihazla Su Kaçak Bulan Usta

Sincan termal kameralı su kaçak tespiti yapan firmamızı aradığınızda boruda kaçak var demeniz yeterli olacaktır. Ustalarımız tecrübelerine dayanarak ne demek istediğinizi, tesisatınızda su sızıntısı olduğunu hemen anlayacaktır. Evinize gelen termal kameralı usta bir ön etüt çalışması yaparak, tahmini olarak su kaçağının tesisatın neresinde olduğunu bulur. Buna uygun şekilde termal kamera ile çalışarak daha net bilgilere ulaşır. Bunu kesinleştirmek, kaçağın yerini noktasal olarak bulmak içinde akustik dinleme cihazlarından faydalanır. Tüm bu çalışmalar evinizdeki fayansları kırmadan yapılır. Evinize hiç zarar vermedikleri içinde ek tadilat yapmanıza gerek kalmaz. Su kaçağı sorunundan en ekonomik şekilde kurtulmuş olursunuz.

KIRMADAN SU KAÇAĞI BULAN USTA

Cihazla Kırmadan su arıza yerini tespit etmek mümkün. Teknoloji artık çok gelişti. Biraz pahalı olsada cihazlar bu işlerde ustaları ve müşterileri çok rahatlatan çözümler üretti. Termal kameralar, akustik dinleme cihazları, su basınç test pompaları, yüzey tarama dedektörleri, kanal ve kanalizasyon borusu içi görüntüleme kamerası gibi cihazlar sayesinde su tesisat boruları ile ilgili sorunlara kırmadan çözümler ürete bilmekteyiz.

Ankara Su Kaçak Tespit 

Sincan Termal Kameralı Su Kaçak Tespiti ANKARA

USTAYA SOR


 • Commenter Yunus Arslan 29 Nisan 2023

  Ustam benim dairedeki mutfak soğuk su tesisatında sıkıntı var su neredeyse damlayarak akıyor. 3 aydır bu şekilde binada bulunan su saatleri değiştikten sonra suyu açınca borularda kum tane sesi vardı çeşmeden de kum taneleri çıkıyordu acaba boruyu mu tıkadı diye düşünürüyoruz. Ama dediğim gibi 3 ay oldu hala açılmadı su ne yapabiliriz.

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 29 Nisan 2023

  Demir tesisatlarda genelde pas sebebi ile tıkanma yaşanıyor ve bunun değişme haricinde bir çözümü yok.

 • Commenter Yunus Arslan 29 Nisan 2023

  Ustam benim dairedeki mutfak soğuk su tesisatında sıkıntı var su neredeyse damlayarak akıyor. 3 aydır bu şekilde binada bulunan su saatleri değiştikten sonra suyu açınca borularda kum tane sesi vardı çeşmeden de kum taneleri çıkıyordu acaba boruyu mu tıkadı diye düşünürüyoruz. Ama dediğim gibi 3 ay oldu hala açılmadı su ne yapabiliriz.

 • Commenter Yusuf şahbaz 16 Şubat 2021

  Ustam duvardan kaçak var tesbit ücreti ne kadar g.o.p.mah.418 sok 1/3 sincan ank. Tel.0505 565 95 95 saat 9 çağrı atarmısın.

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 16 Şubat 2021

  Yusuf bey daireniz de su kaçak tespiti yapıldı. Su kaçağının teras gider borusundan kaynaklandığı tespit edildi.

 • Commenter cafer acet 11 Ekim 2018

  banyo yada vc den alt daireye damlama değil ama duvarları kabartan sanırım su kaçagı var nasıl yardımcı olabilirsiniz. tamiratınıda yaparmısınız gökçek mah 368 sk 5/7 sincan ankara

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 11 Ekim 2018

  Cafer bey, her türlü temiz su kaçak tespitini yapabilmek için Termal Kamera ve Dinleme Cihazlarımız mevcuttur. Telefon ile yada site içinde ki Whatsapp ikonu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

 • Commenter alaaddın batman 13 Ağustos 2018

  ankara ayasta bulunan evimde su kaçağı var bunu tesbıt etmek için ayasa gelırmısınız bana malıyeti ne olu

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 13 Ağustos 2018

  Merhaba tabi ki ayaşa servisimiz var. Fiyat konusunu kaçağınızın durumu ile ilgili bilgileri telefonla öğrendikten sonra size fiyat bilgisi verebiliriz.