Servis Bölgeleri

SU KAÇAĞI TESPİTİ ÜMİTKÖY

Ümitköy Termal Kameralı Su Kaçak Tespit


Su kaçağı herkesin başına gelebilecek önemli bir tesisat sorunudur. Özellikle eskiden su kaçağı sorunu yaşamış biri için bu sorun endişe vericidir. Çünkü eskiden kullanılan yöntemlerde su kaçağı tespiti sırasında her yer kırılıyor, kaçağın yeri bulunmaya çalışılıyordu. Bu yöntemler modern teknolojik cihazlar sayesinde geride kaldı. Kurumsal tesisat firmaları görüntülü kaçak bulma yöntemini kullanmaya başladı. Bu yöntemle su sızıntısı tespiti yapılırken, ustalar fayansları kırmadan çalışıyor. Ümitköy termal kameralı su kaçak tespit yapan firmamızda bu yöntemi kullanarak müşterilerine yardımcı olmaktadır. Su kaçağı sorunuyla karşılaşan tüm müşterilerimize bu yöntemle hizmet veriyoruz.

Su Tesisat Kaçak Ustası

Komşunuzdan alt kata su damlıyor diye şikayet alırsanız, evinizde su kaçağı olduğunu düşünmelisiniz. Aynı durum sizin başınıza da gelebilir. Üst kat komşunuzdan size de su damlama sorunu olabilir. Bu yüzden gecikmeden termal kameralı usta çağırmalısınız. Alt kata su damlama sorunu genellikle fayans aralarındaki derz ve dolgunun aşınması nedeniyle olur. Tesisatınızda su kaçağı varsa, bu zayıf noktalardan alt kata su damlayabilir. Ümitköy termal kameralı su kaçak tespit firmamız bu sorunu da kırmadan gidermektedir.

Cihazla Kırmadan Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı yeni tesisatları da eski tesisatlar gibi etkileyebilir. Çünkü sadece eskimiş borularda su sızıntısı olmaz. Yeni bir evde duşakabin montajı, dolap montajı gibi işlemler sırasında tesisat boruları zarar görebilir. Usta matkapla boruya dokunsa bile kaçağın olmasını önleyemezsiniz. Ayrıca bina yapımı sırasında yapılan hatalarda yeni tesisatlarda su kaçağı olmasına neden olabilir. Su kaçağı tespitinde doğru yerden hizmet alırsanız, bunu kolayca aşabilirsiniz. Ümitköy termal kameralı su kaçak tespit firmamız termal kameralı usta ile görüntülü kaçak bulma hizmeti vermektedir. İhtiyacınız olduğunda 7/24 cihazla kaçak bulma hizmeti alabilirsiniz.

Görüntülü Kaçak Tespiti Usta

Tesisatınızda su kaçağı olursa büyük olasılıkla boruda çatlak var demektir. Ustaların çatlak boruyu tespit etmesi su kaçağının yerini bulmak için önemlidir. Termal kameralı usta bunu borulardaki ısı farklılığı ile tespit eder. Su kaçağının tam yerini de akustik dinleme cihazı kullanarak bulur. Su sızıntısı tespitinde kırmadan hizmet vermek oldukça önemlidir. Ümitköy termal kameralı su kaçak tespit firmamızı arayın, hizmeti bu şekilde alın.

Kameralı Su Tesisatçısı

Cihazla Kırmadan su arıza yerini tespit etmek mümkün. Teknoloji artık çok gelişti. Biraz pahalı olsada cihazlar bu işlerde ustaları ve müşterileri çok rahatlatan çözümler üretti. Termal kameralar, akustik dinleme cihazları, su basınç test pompaları, yüzey tarama dedektörleri, kanal ve kanalizasyon borusu içi görüntüleme kamerası gibi cihazlar sayesinde su tesisat boruları ile ilgili sorunlara kırmadan çözümler ürete bilmekteyiz.


Termal Kameralı Su Kaçak Tespiti Ümitköy Ankara

USTAYA SOR