Servis Bölgeleri

SU TESİSAT ETİMESGUT

TESİATÇI ETİMESGUT


Tesisatınızda meydana gelen su sızıntıları can sıkıcı bir hal aldıysa sizlere bu işin uzmanı tesisat ustası EtimesguttaMurat Tesisat ile tanışmaya davet ediyoruz. Firmamız her türlü su kaçak tespiti ve bakım onarımını itina ile yapmaktadır. 7/24 Ankarada ve Etimesgutta hizmet yürüten firmamız, kombi tesisatı, temiz su tesisatı ya da pis su tesisatında meydana gelen su kaçaklarını hızlı bir şekilde bularak tamir ediyor.

SU TESİSAT USTASI 

Pis su tesisatında meydana gelen kaçaklar hızlı bir şekilde ortamda istenmeyen kokular   oluşturduğundan zaman geçirmeden onarılmalıdır. Firmamız onarım işlemini yaparken kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Aynı bölgeden tekrar su sızıntısı oluşmasın diye gerekli tüm önlemlerini alıyor. Temiz su tesisatında meydana gelen su kaçakları kolay kolay kendini belli etmez. Zamanla fayans altında oluşan su birikintileri gün yüzüne çıkabilir. Eski yöntemlerle su kaçağının bulunması büyük bir işçilik gerektiriyordu. Fakat teknolojinin ilerlemesiyle bu işte uzman firmalar son sistem cihazlarla su kaçaklarını bulmaya başladı. Murat Tesisat olarak bizler de Etimesgut su kaçak tespitinde termal kameralar ve akustik dinleme cihazları ile tespit yapmaya başladık. Yaklaşık 10 yıldır bu alanda tecrübe sahibiyiz. Noktasal çözümlerimizle su kaçağının yerini tek fayans kırıp onarıyoruz.


PATLAK SU BORUSU TAMİRİ

Kombi tesisatınızda meydana gelen basınç düşmesi su kaçağının habercisi olabilir. Kombinizde sürekli olarak basınç düşüyorsa tesisatınızın ve kombinizin su basıncını ölçtürmeniz gerekmektedir. Murat Tesisat bu konuda da sizlere etkin bir hizmet sunuyor. Akustik dinleme cihazları ve termal kamera yardımı ile su kaçağının yerini tam isabetle buluyoruz.  Su tamircisi Etimesgut bölgesinde var mı? Diye düşünmenize gerek kalmadı. Her türlü sıhhi tesisat arızaları Murat Tesisat tarafından itina ile yapılmaktadır. Gün içerisinde oluşturacağınız randevu ile en kısa zamanda adresinize gelerek arızaları onarıyoruz.

SU SIZINTI TESPİT USTASI

Sosyal medya ve internet sitemizden bizleri takip edebilirsiniz. Etimesgut Noktasal su kaçak tespiti bizim işimiz.Biz bu işi ek iş olarak yapmıyoruz. Kurumsal bir firma arıyorsanız Murat Tesisat tam size göre. İşçilik ve hizmette kalite burada mevcut. Her türlü bilgiye bir telefon kadar yakınsınız. Su kaçak tespitinde bizimle iletişime geçmeniz dileğiyle..

Ana Sayfa


USTAYA SOR