Servis Bölgeleri

SU TESİSAT İNCİRLİ KEÇİÖREN

İncirli Su Tesisat Ustası


Tesisatınızda olabilecek arızalar için her zaman destek alabileceğiniz bir tesisatçınız olmalı. Aradığınızda sizi ihmal etmeden profesyonel çözüm önerileriyle hizmet vermeli. Tesisat tamiri, tesisat bakım işleri, montaj ve yenileme işleri için İncirli su tesisatçısı olan firmamız yılların deneyimiyle her türlü işinizi itinalı bir şekilde yapmaktadır. Su patlaması, su sızıntısı, kaçak tespit, tıkalı kanal açma, musluk tamiri, musluk conta değişimi, batarya değişimi, tıkalı lavabo, tıkalı banyo, tıkalı tuvalet açma gibi her konuda deneyimli ustalarımız modern cihazlarla hizmet vermektedir.

Cihazla Su Kaçak Tespit Ustası

Tesisatınızda bulaşık makinesi yeri hazırlama, şofben baca bağlantısı, klozet montajı, lavabo montajı gibi işleriniz içinde ustalarımızı çağırabilirsiniz. İncirli su tesisatçısı olan servisimiz 7/24 mobil ekiplerimizle müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Su tesisatınızı sağlıklı bir şekilde kullanmak için servisimizin iletişim telefonlarını mutlaka kaydetmenizi öneririz. Tesisatçı aramak zorunda kalmayın, işinizi bildiğiniz bir tesisatçıya yaptırın.

Kırmadan Tıkalı Gider Açan Usta

Lavabo sifonu, klozet sifonu arızası, klozet musluğu arızası, klozet iç takım değişimi gibi ihtiyaçlarınızda da işinin ehli ustalarımız sizlere en iyi çözüm önerileriyle gelsin. Ustalarımız her zaman TSE kalite belgesine sahip olan tesisat malzemeleri kullanır. Bu nedenle tamir edilen musluğunuzu, klozet iç takımı, rezervuar, sifon gibi parçaları gönül rahatlığıyla uzun yıllar kullanabilirsiniz. İncirli su tesisatçısı olan firmamız kaliteye ayrı bir önem vermektedir. Hem işçilikte, hem de malzemede oldukça itinalı oluyoruz. Yaptığımız işlerde işçilik hatalarına karşı da servis sonrası ücretsiz hizmetimiz vardır.

Çatı Katından Gelen Su Akıntısı
 
Evinizin çatı kısmından tavana akan su akıntıları su kaçak olarak tanımlanmasa da bu da bir su akıntısıdır. Bu su akıntısı çatı yalıtımı veya yağmur oluklarından da kaynaklana bilmektedir. Bu tip kaçakların tamamını cihazlar ile bulmak mümkün değildir. Ancak su tesisatçısı ile yapıla bilecek çalışma yağmur oluklarının iç kısımlarına kanal görüntüleme kamerası ile bakmak olacaktır. Bunun dışında kiremit ya da birleşim yerlerinden kaynaklı su akıntılarını çatı aktarma işlemi ile gidere bilirsiniz. Çatı onarım ve tamirat işleri bina yönetiminin sorumluluğundadır.

KEÇİÖREN SU TESİSAT

 

USTAYA SOR