Servis Bölgeleri

SU TESİSATÇISI DEMETEVLER / YENİMAHALLE

Demetevler Su Tesisatçısı

Yaşadığınız semtte Su Tesisatçısı arıyorsanız Yenimahalle Demetevler su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Batarya değişimi, rezervuar tamiri, su kaçak tespit, tıkalı lavabo açma gibi ihtiyaçlarınızda sizlere yardımcı olalım. Bu alanda deneyim ustalarımız klozet içine su akıtıyor, tuvalet tıkandı, musluk başlığı kırıldı diye yardım isteyen tüm müşterilerimize profesyonel destek verecektir. Su tesisatı sorunsuzca kullanılmalı, olası arızalar gecikmeden tamir edilmeli. Firmamız sıhhi tesisatçı olarak verdiği tüm hizmetlerde sektörün yeni gelişmelerini uygulamaktadır. Modern alet ve cihazlarla, yeni yöntemlerle hizmet vermekteyiz.
Su Tesisat Tamircisi

Musluk tamircisi arayanlar içinde en hızlı hizmeti veriyoruz. Demetevler su tesisatçısı olan firmamız tesisatınızdaki tüm arızaları küçük büyük demeden aynı titizlikle tamir etmektedir. Tesisat tamiri dışında tesisatta ihtiyacınız olan montaj işlerini, yenileme işlerini de yapmaktayız. Arızalanan tuvalet temizleme vanası tamiri ve musluk başlığı kırıldı diyen müşterilerimiz içinde titiz bir çalışmayla hizmet veriyoruz. Aynı şekilde tuvalet tıkandı, su kaçak tespit içinde tesisat ustası gönderiyoruz. Evinize zarar vermeyecek şekilde tüm tesisat sorunlarınızı gideriyoruz.

Yenimahalle Su Tesisat servisimizin vermiş olduğu hizmetler.

► Termal Kameralı Su Kaçağı Tespiti
► Cihazla Su Arıza Bulma
► Robot Makineli Tıkalı Kanal ve Gider açma
► Mutfak Lavabo Gideri Tıkanıklık Açma
► Tuvalet Klozet Gider Borusu Açma 
► Mutfak Lavabo Evye Tamiri
Demetevler su tesisatçısı olarak hizmetlerimize 7/24 devam ediyoruz. Müşterilerimizin sıhhi tesisatçı ihtiyacı olduğunda hemen mobil ekiplerimiz yardımcı oluyor. Tesisat arızalarını sorun etmeyin. Evinizde tıkalı lavabo açma, batarya değişimi gibi her ihtiyacınızda size yardımcı olacak tecrübeli ustalarımız var. Duvarlarda nemlenme, ıslaklık gibi etkiler oluyorsa, su kaçak tespit için hemen ustalarımızı çağırabilirsiniz. Tuvalet tıkandı etrafa atıklar taşıyor, alt kata sızıntı oluyorsa gecikmeden usta desteği alabilirsiniz. Bu önemli sorunları aşmak için cihazla hizmet veren bu alanda uzman ustalarımızla yardımcı olalım.

YÜKSEK BASINÇ TESİSATI PATLATIR MI ?

ASKİ şehir hattından gelen su basıncı çoğu yerde 10 bara kadar yükselmektedir. Bu basınç su tesisat boruları için sürekli olarak aç kapa yapılan bir sistemde aşırı yüklenmeye ve boruların yırtılmasına yarılmasına sebep olacaktır. Bu sebeple tesisat borularını, bulaşık ve çamaşır makinesi hortumlarını, klozet ve batarya bağlantı hortumşarını yüksek basınçtan korumak için BASINÇ DÜŞÜRÜCÜ VALF taktırmanız gerekmektedir.

Tesisatçı Usta Telefonu

Semtinizde güvenebileceğiniz bir tesisatçınız olmalı. Hafta sonu açık tesisatçı bulmalısınız. Tesisatçınıza her zaman ulaşmalısınız, aradığınızda bulmalısınız. Tesisattaki sorunların vakti zamanı olmaz. Yenimahalle su tesisatçısı olarak bu koşullarda hizmet veren firmamızın hizmetlerinden memnun kalacaksınız. Batarya değişimi yapmak istiyorsanız, eskimiş bataryaları değiştirecekseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Musluk başlığı kırıldı diyerek hemen panik yapmayın. Hizmeti doğru yerden alırsanız, TSE belgeli kaliteli ürünlerle hizmet alır, işinin ehli ustalarımızdan profesyonel destek alırsınız. Demetevler su tesisatçısı olarak kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerimizin sorunlarını çözümlüyoruz.

Kameralı Su Tesisatçısı

Cihazla Kırmadan su arıza yerini tespit etmek mümkün. Teknoloji artık çok gelişti. Biraz pahalı olsada cihazlar bu işlerde ustaları ve müşterileri çok rahatlatan çözümler üretti. Termal kameralar, akustik dinleme cihazları, su basınç test pompaları, yüzey tarama dedektörleri, kanal ve kanalizasyon borusu içi görüntüleme kamerası gibi cihazlar sayesinde su tesisat boruları ile ilgili sorunlara kırmadan çözümler ürete bilmekteyiz.
ANKARA SU TESİSATÇISI

USTAYA SOR