Servis Bölgeleri

SU TESİSATÇISI ETLİK KEÇİÖREN


Etlik Su Tesisatçısı Keçiören


Semtinizde sizlere yardımcı olacak bir tesisatçıya ihtiyacınız olursa, Etlik su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamızdan profesyonel yardım alabilirsiniz. Firmamız işinin ehli ustalarımızla sizleri mağdur etmeden tesisat tamir işlerinizi, bakım ve yenileme işlerini, montaj işlerinizi itinalı bir şekilde yapmaktadır. Musluklarınız bozuldu diye musluk tamircisi, su kaçağı var diye su kaçak tespit ustası, lavabo tıkandı diye robotlu usta aramayın. Ustalarımızın her biri bu alanda yeterince bilgili ve deneyimlidir. Mobil ekiplerimizle servisimiz 7/24 teknik destek vermektedir. Tesisatınızla başınız dertte olduğu zaman hemen arayabilirsiniz. Hafta sonu açık tesisatçı, cumartesi açık tesisatçı aranmayın.


Su Tesisat Tamircisi

Batarya montajı, musluk tamiri, musluk contası değişimi gibi işlerinizde ustalarımız sizlere yardımcı olacaktır. Ustalarımız tesisatınızdaki klozet montajı, lavabo montajı, bulaşık makinesi yeri hazırlama gibi montaj işlerinizi de itinalı bir şekilde yapmaktadır. Tesisat sorunlarının, arızaların büyüğü küçüğü olmaz. İster musluğunuz arıza yapsın, ister tuvalet tıkansın, bunların her biri mağdur olmanıza yeter. Etlik su tesisatçısı olarak müşterilerimize aynı özenle hizmet vermekteyiz.

Klozet Batarya Tamirci Tesisat

Tesisat tamiri ve tesisatla ilgili her işinizde ustalarımız TSE kalite belgeli tesisat malzemesi kullanmaktadır. Batarya değişimi, kanal açma, su kaçak tespit, su patlaması, klozet tamiri gibi her alanda işlerinizi güvenerek ustalarımıza teslim edebilirsiniz. Kırmadan, eve bir zarar vermeden size yardımcı olacaklar. Etlik su tesisatçısı servisimize telefonla ulaşarak tesisatınızla ilgili her zaman destek alabilirsiniz.

Çatı Katından Gelen Su Akıntısı
 
Evinizin çatı kısmından tavana akan su akıntıları su kaçak olarak tanımlanmasa da bu da bir su akıntısıdır. Bu su akıntısı çatı yalıtımı veya yağmur oluklarından da kaynaklana bilmektedir. Bu tip kaçakların tamamını cihazlar ile bulmak mümkün değildir. Ancak su tesisatçısı ile yapıla bilecek çalışma yağmur oluklarının iç kısımlarına kanal görüntüleme kamerası ile bakmak olacaktır. Bunun dışında kiremit ya da birleşim yerlerinden kaynaklı su akıntılarını çatı aktarma işlemi ile gidere bilirsiniz. Çatı onarım ve tamirat işleri bina yönetiminin sorumluluğundadır.

KEÇİÖREN SU TESİSAT

 

USTAYA SOR


  • Commenter Nuray Çağatay 28 Nisan 2022

    Merhaba kamera ile tespit ücreti nkadar

  • Commenter Ankara Su Tesisatçı 28 Nisan 2022

    Hangi tür kaçak için arıyorsunuz bunu bildirir ve açıklarsanız size su kaçak tespit fiyatı hakkında bilgi verebiliriz.