Servis Bölgeleri

SU TESİSATÇISI KEÇİÖREN

su tesisatçısı, su kaçağı tespiti

Keçiören Su Tesisatçısı


Semtinizde sıhhi tesisatçı bulmak istiyorsanız, Keçiören su tesisatçısı olan firmamızı arayabilirsiniz. Tesisatınızdaki arızaların tamir edilmesi, tesisatta montaj işleri, tesisat yenileme gibi firmamızdan her türlü hizmeti alabilirsiniz. Musluk tamircisi arayanlar, batarya değişimi yaptırmak isteyenler, klozet tamircisi çağırmak isteyenler 7/24 firmamıza ulaşarak tesisat ustası çağırabilir. Firmamız tıkalı lavabo açma, su kaçak tespit gibi tesisat sorunlarında da cihazlarla hizmet vermektedir. Tesisatınızda su kaçağı varsa, tıkalı gider sorunu yaşıyorsanız gecikmeden tesisat ustası gönderelim. Su tesisatındaki arızalar, sorunlar beklemez. Bunların profesyonel yöntemlerle giderilmesi gerekir.

Su Tesisat Tamircisi

Musluk başlığı kırıldı diye acilen musluk tamircisi çağırmanız gerekiyorsa, Keçiören su tesisatçı olarak bu alanda her konuda deneyimli ustalarımızla sizlere yardımcı olalım. Klozet içine su akıtıyor ise klozet tamircisi ustamız size yardımcı olsun. Mobil ekiplerimizle semtinizde ihtiyacınız olan herkese profesyonel destek veriyoruz. Sıhhi tesisatçı çağırmanızı gerektiren bir sorunla karşılaşırsanız, telefonla firmamıza ulaşmanız yeterli. Tesisattaki arızaların ne kadar acil olduğunu, en kısa sürede tamir edilmesi gerektiğini iyi biliyoruz. Bu yüzden müşterilerimizin mağdur olmasını istemeyiz.


Tuvalet temizleme vanası arıza yaparsa, sizin ihtiyacınız olan tesisat ustası en yakınınızda. Keçiören su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamızda son derece tecrübeli, işinin ehli ustalarla sizlere yardımcı oluyoruz.  Klozet içine su akıtıyor, musluk başlığı kırıldı, batarya değişimi yapılması gerekiyorsa tesisat ustası için firmamızı arayarak destek alabilirsiniz. Su kaçak tespiti yapılması gerekiyorsa, tuvalet tıkandı açılması gerekiyorsa ustalarımız robotla, görüntülü kamera sistemiyle, termal kamera ile hizmet verecektir.


Klozet Tamir Ustası 

Keçiören su tesisatçısı olan servisimiz bu sektörde hem yeni yöntemleri kullanarak, hem de modern cihazlarla hizmet vermektedir. Tesisatınızdaki arızalarda, montaj işlerinde yılların deneyimiyle çözüm ortağınız oluyoruz. Sıhhi tesisatçı olarak tıkalı lavabo açma, batarya değişimi, su kaçak tespit gibi tesisatın her alanında sizlere destek için varız. Semtinizde klozet tamircisi, musluk tamircisi aramayın. Keçiören su tesisatçısı olarak tesisatın borularında, batarya ve musluklarda, giderlerde, rögar, vana, klozet, rezervuar gibi tesisat sorun ve arızalarında tecrübeli ustalarımızla profesyonel yardım için hazırız. Tesisatınız yüzünden mağdur olmayın, tesisatçınızı doğru seçin.

Kameralı Su Tesisatçısı

Cihazla Kırmadan su arıza yerini tespit etmek mümkün. Teknoloji artık çok gelişti. Biraz pahalı olsada cihazlar bu işlerde ustaları ve müşterileri çok rahatlatan çözümler üretti. Termal kameralar, akustik dinleme cihazları, su basınç test pompaları, yüzey tarama dedektörleri, kanal ve kanalizasyon borusu içi görüntüleme kamerası gibi cihazlar sayesinde su tesisat boruları ile ilgili sorunlara kırmadan çözümler ürete bilmekteyiz.
ANKARA SU TESİSATÇISI

Servis Bölgesi :

Esertepe Su Tesisatçısı Kalaba Su Tesisatçısı, Kuşcağız Su Tesisatçısı, Pınarbaşı Su Tesisatçısı, Etlik Su Tesisatçısı, İncirli Su Tesisatçısı, Sancaktepe Su Tesisatçısı, Yakacık Su Tesisatçısı, Hasköy Su Tesisatçısı, Kafkas Su Tesisatçısı, Karşıyaka Su Tesisatçısı, Ufuktepe Su Tesisatçısı, Yayla Su Tesisatçısı

Su Kaçak Tespit ve Tamir, Keçiören Su Tesisatçısı

USTAYA SOR


 • Commenter mustafa KESKİN 04 Mart 2020

  Merhabalar Ustam iç tesisatta banyo ve tuvalet fayansları kırmadan komple tesisatı değiştirebilir misiniz

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 04 Mart 2020

  Fayansları kırmadan tesisat değişim işlemi ancak dışarıdan döşeme diye tabir ettiğimiz fayans üstü tesisat döşeme işlemi yapıla bilir ki bu uygulama tavsiye ettiğimiz bir su tesisat uygulaması değildir. Zamanla deforme olup borular da sarkma ve oynama meydana gelmektedir. Su tesisatçısı ustalarımızın yapmış olduğu uygulama eski boruları iptal ederek en kolay ve hasarsız şekilde yeni tesisat kurulum uygulamasıdır. Murat Tesisat Ankara Su Kaçak Tespit

 • Commenter mustafa KESKİN 04 Mart 2020

  Merhabalar Ustam iç tesisatta banyo ve tuvalet fayansları kırmadan komple tesisatı değiştirebilir misiniz

 • Commenter mustafa KESKİN 04 Mart 2020

  Merhabalar Ustam iç tesisatta banyo ve tuvalet fayansları kırmadan komple tesisatı değiştirebilir misiniz

 • Commenter mustafa KESKİN 04 Mart 2020

  Merhabalar Ustam iç tesisatta banyo ve tuvalet fayansları kırmadan komple tesisatı değiştirebilir misiniz