Servis Bölgeleri

SU TESİSATÇISI KUŞCAĞIZ KEÇİÖREN

Kuşcağız Su Tesisatçısı Keçiören

Semtinizde tesisat tamir, bakım, montaj ve yenileme işlerinde işinin ehli ustalarla hizmet veren bir tesisatçıya ihtiyacınız olursa Kuşcağız su tesisatçısı olan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Tesisat arızalarının vakti zamanı olmaz. Bu nedenle tesisatçınızdan 7/24 profesyonel yardım almalısınız. Tesisatçınız her zaman ulaşılabilir olmalı. Hafta sonu açık tesisatçı, Cumartesi açık tesisatçı diye aranmayın. Bir telefonla sizlere usta desteği vermekteyiz. Teknolojik cihazlarla ve yeni yöntemlerle mobil ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Su Tesisat ArızaTamircisi


Su damlatan musluk nedeniyle panik yapmanıza gerek yok. Kuşcağız su tesisatçısı olarak sizlere musluk tamircisi gönderelim. Ustalarımız tesisat konusunda oldukça deneyimli ve bilgilidir. Musluk tamiri, batarya montajı, vana tamiri, musluk conta değişimi gibi sorunlarınızda sizlere profesyonel çözüm önerileriyle hizmet verecektir. TSE kalite belgesine sahip tesisat malzemelerini kullanarak, modern alet ve cihazlarla destek alabilirsiniz.

Klozet ve Batarya, MuslukTamiri

Lavabo sifonu tamiri, tıkalı lavabo açma, lavabo montajı gibi ihtiyaçlarınızda Kuşcağız su tesisatçısı olan servisimizden işinin ehli bir usta çağırabilirsiniz. Klozet sifonu tamiri,  rezervuar tamiri, klozet iç takım arızası, klozet montajı gibi sorunlarınızı çözümlemek içinde klozet tamircisi olan ustamızı gönderelim. Banyo, mutfak, tuvalet gibi alanlarda tesisat ile ilgili tamirat işlerinizi servisimizde en kısa sürede garantili şekilde yaptırabilirsiniz.
Ustalarımız gerek gider tıkanıklığı açma, gerekse su kaçak tespit konusunda kırmadan evinize zarar vermeden sizlere yardımcı olacaktır. Bunun yanında tesisat tamiri içinde firmamızdan usta desteği alabilirsiniz.


Çatı Katından Gelen Su Akıntısı
 
Evinizin çatı kısmından tavana akan su akıntıları su kaçak olarak tanımlanmasa da bu da bir su akıntısıdır. Bu su akıntısı çatı yalıtımı veya yağmur oluklarından da kaynaklana bilmektedir. Bu tip kaçakların tamamını cihazlar ile bulmak mümkün değildir. Ancak su tesisatçısı ile yapıla bilecek çalışma yağmur oluklarının iç kısımlarına kanal görüntüleme kamerası ile bakmak olacaktır. Bunun dışında kiremit ya da birleşim yerlerinden kaynaklı su akıntılarını çatı aktarma işlemi ile gidere bilirsiniz. Çatı onarım ve tamirat işleri bina yönetiminin sorumluluğundadır.

Keçiören Su Tesisat Ustası

 

Termal Kameralı Su Tesisatçısı Keçiören

USTAYA SOR