Servis Bölgeleri

SU TESİSATÇISI MAMAKMamak Su Tesisat Ustası

Herkesin su tesisatındaki arızaları tamir ettirmek, problemleri aşmak için bir tesisatçısı olmalıdır. Sıhhi tesisatçı tesisattaki su kaçak tespit, tıkalı lavabo açma, tuvalet açma, musluk tamiri, klozet tamiri gibi pek çok konuda ihtiyaç duyacağımız bir meslek grubudur. Tesisat arızalarının yeri zamanı olmaz. Bir bakarsınız klozet içine su akıtıyor, bir bakarsınız musluk başlığı kırıldı, bir bakarsınız tesisatınızda su kaçağı var. Bu yüzden tesisatçınız ihtiyacınız olduğunda sizlere yardımcı olmalıdır. Aradığınızda bulacağınız, usta desteği alabileceğiniz, sürekli olarak güncel yöntemleri takip eden ve bunlarla müşterilerine yardımcı olan, teknik cihazları kullanan bir tesisatçınız olsun. Mamak su tesisatçısı olan firmamızdan alacağınız hizmetlerden memnun kalacağınızı belirtelim. Çünkü aradığınız koşullarda müşterilerimize hizmet veriyoruz.

su tesisatçısı

Kameralı Su Tesisatçısı

Batarya değişimi yaptırmak isteyenler için TSE kalite belgesine sahip yeni bataryalar kullanıyoruz. Beğenmediğiniz, eskiyen bataryalarınızı istediğiniz model ile değiştirebiliriz. Tuvalet temizleme vanası arıza yaparsa, tuvalet tıkandı ise Mamak su tesisatçısı olan firmamızdantesisat ustası çağırabilirsiniz. Su kaçak tespit içinde firmamızın kırmadan hizmet vereceğini belirtelim. Termal kamera ile görüntüleme yapan ustalarımız, akustik dinleme cihazı ile noktasal tespit yapar. Küçük bir alanda kırma yaparak boruyu tamir eder. Zahmetsiz bir şekilde tesisatınızdaki su kaçağı sona ermiş olur. Tıkalı lavabo açma içinde cihazlarla hizmet veren ustalarımız kırmadan tıkalı lavaboyu açar. Gördüğünüz gibi tesisatınızdaki sorunları modern yöntemlerle gideriyoruz. Su tesisatı hem kullanımdan dolayı, hem de yapı hatası gibi sebeplerle sorun çıkarabilir. Önemli olan deneyimli bir sıhhi tesisatçı ile çalışmaktır.

Kırmadan Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

Klozet Tamiri, Batarya Montajı

Musluk su damlatıyor, musluk başlığı kırıldı, musluk contası eskimiş gibi musluklar ilgili sorunlarınız olursa, Mamak su tesisatçısı olan firmamızı arayarak musluk tamircisi çağırabilirsiniz. Klozet sifonu çalışmıyor, rezervuar bozuk, klozet içine su akıtıyor gibi klozetle alakalı arızalar olursa, firmamızdan klozet tamircisi olan ustamızı gönderebiliriz. Firmamızda tesisatın her alanında uzman, deneyimli ustalarımız var. Tesisat arızaları için ayrı ayrı tamirci aramayın. Mamak su tesisatçısı olarak her türlü tesisat arızasında, tesisat montajında, tesisatınızın bakım ve yenileme işlerinde profesyonel çözüm önerileriyle müşterilerimize hizmet veriyoruz.
 

ANKARA SU TESİSATÇISI

Termal Kameralı Su Kaçak Tespiti Mamak Ankara

USTAYA SOR