Servis Bölgeleri

TESİSATÇI GÖLBAŞI

SU TESİSAT GÖLBAŞI

Ankara Gölbaşı ilçesinde Su kaçak tespiti ve onarımı işi ile ilgili olarak kendini bu sektörde ispatlamış kurumsal firma mı? Arıyorsunuz. İşte size Murat Tesisat.. Uzman ekibi ve profesyonel cihazları ile su kaçak tespiti yapan firmamız, Ankara geneline ve Gölbaşının her mahallesine hizmet götürmektedir.


Binanızda su kaçağı varsa ve bu arızayı ortadan kaldırmak istiyorsanız firmamız sizlere en iyi fiyat ve hizmet garantisi vermektedir. Gözle görülmeyen su sızıntıları sıva altında biriktikçe alt katlara önce terleme yaparak ve ilerledikçe damlama yapmak suretiyle kendini belli eder. Ve müşteri bu noktadan sonra alt komşusunun şikayetiyle bu sorundan kurtulmak için hızlı ve etkili çözüm sunacak Su tesisat ustası aramaya başlar. Çünkü sorun giderek büyümektedir. Hem kullanmadığı suyun bedeli artmaktadır, hem de komşusu ile kötü olmak durumunda kalabilmektedir. Gölbaşında su tamircisi bulmak artık zor değil. Sizleri Murat Tesisat olarak sektörün öncü firması ile tanışmaya davet ediyoruz. Yaklaşık 10 yıldır Gölbaşında su kaçak tespiti ve onarımı yapmaktayız. 
İşyerinizde veya binanızda meydana gelen temiz su kaçağının tespiti noktasında neredeyse yüzde yüze yakın tespit yapıyoruz. Termal kamera ve akustik dinleme cihazlarımızla noktasal olarak su kaçağını buluyor ve onarımını yapıyoruz. Kombi tesisatı ve temiz su tesisatında zamanla tesisatın eskimesi ile meydana gelen su kaçakları kaçınılmaz bir hal alıyor. Bu sorun çok çeşitli nedenlerle meydana gelebilir. İnşaat aşamasında kullanılan malzemenin kalitesiz olması, işçiliğin yetersiz kalması ve yanlış bağlantı bunlardan bir kaçı..
Bu sebeple su kaçaklarının oluşması kaçınılmaz bir durumdur. Aynı zamanda can sıkıcı bir yanı vardır. Ama çözümü yok değildir. Ankara Gölbaşı su arızalarını Murat Tesisat güvencesiyle çözmek artık çok kolay. 7/24 esasına göre hizmet sunan firmamız sizlere en iyi ve en kaliteli işçiliği sunmaya devam ediyor. Gerek internet sayfamızdan gerekse sosyal medyadan bizleri takip edebilir, videolarımızın altına yorum yapabilirsiniz. Müşteri hizmetimizi günün her saatinde arayarak randevu oluşturabilir ve de bilgi alabilirsiniz. Murat Tesisat ile Gölbaşında Su tesisat kaçakları kabus olmaktan çıkıyor..

ANKARA SU TESİSATÇISI

USTAYA SOR


  • Commenter Süleyman Kandırır 07 Ocak 2020

    Merhabalar ustam. Golbaşına her zaman geliyor musunuz

  • Commenter Ankara Su Tesisatçı 07 Ocak 2020

    Murat Tesisat olarak Gölbaşı Su Tesisat hizmetini sürekli olarak sunmaktayız.