Servis Bölgeleri

TESİSATÇI ÜMİTKÖY

TESİSATÇI ÜMİTKÖY


Su kaçağı mı sizlere sorun oluşturuyor? Artık üzülmeyin. Ümitköyde su kaçak tespiti yapan bir firma var. Murat Tesisat. Sektörde yaklaşık 10 yıldır faaliyet gösteren firmamız, her türlü işyeri ve binalarda meydana gelen kirli su ya da temiz su kaçağı tespiti yapmaktadır. Binaların gerek yaşlanması gerekse de su tesisatlarının yanlış bağlantısından dolayı  su kaçağı oluşturması kaçınılmaz bir durumdur. Bizler bu konuda teknolojiyi takip ederek piyasada bulunan en iyi ve en kaliteli su kaçak tespit cihazları ile hizmet vermekteyiz.
KAMERALI SU TESİSAT USTASI

Su tesisat ustası Ümitköyde bulunur mu diye düşünmeyin. Ankara genelinde ve Ümitköy özelinde her mahallede hizmet sunan .murat Tesisat, adını ve kalitesini ispatlamıştır. Su sızıntıları binanlarda en çok karşılaşılan ve istenmeyen durumlardan biridir. Apartmanda oluşabilecek küçük bir su sızıntısı sizleri komuşalrınızla karşı karşıya getirebilir. Arıza tespitini yapmak sıradan su tesisatçıları için zor bir durumdur. Ancak Murat Tesisat bu alanda kullanmış olduğu cihazlarla ve uzman ekibiyle en kısa zamanda ve etkili çözümleri ile sizleri bu istenmeyen durumdan kurtarmaktadır.
CİHAZLI SU TESİSATÇISI

Akustik dinleme cihazları, termal kamarelar ve robotik cihazlarla binanızda meydana gelen su kaçak tespiti ve onarımını çok kısa bir sürede yapmaktadır. Eski usüllerle deneme yanılma yöntemleri ile su kaçak tespiti artık tarihe karıştı. Murat Tesisat bu konuda sizlere bildiklerinizi unutturacak bir hizmet sunmaktadır. Ümitköyde Tek nokta su kaçak tespiti yaptırmak  istiyorsanız kesinlikle Murat Tesisatı aramalısınız. Bu saatte su kaçak tespitini kim yapar derseniz tabi ki biz yaparız. Deneyimli ustaları ile kırmadan dökmeden tek noktada su kaçak tespitini yapıyoruz. Bu ister kombi tesisatı olsun isterse de temiz su tesisatı olsun bizim için fark etmeyen bir durumdur. Kirli su tesisatında meydana gelen su kaçakları nasıl tamir ediliyor derseniz mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

Yaptığı işin arkasında olan ve her türlü teknik desteği sağlayan firmamız Ümitköyde kaçak su bulma konusunda ilk sırada gelmektedir. Kalite ve güvenin adresi Murat Tesisat sizlere bir telefon kadar yakın. Günün her saatinde arayıp bilgi alabilirsiniz.Su kaçak tespiti bizim birinci işimiz.

USTAYA SOR