Servis Bölgeleri

TIKALI KANAL AÇMA ETİMESGUT

Etimesgut Tıkalı Gider Açma


Tıkanmış lavaboların, klozetin, banyo süzgecinin açılması için, bu alanda hizmet veren deneyimli ustaları bulunan bir tesisatçıdan yardım almalısınız. Fayansları kırmadan açma için size robot makineli usta göndermesini istemelisiniz. Etimesgut tıkalı gider açma firmamız bu alanda cihazlarla hizmet vermektedir. Tıkalı tuvalet, banyo, mutfak gibi giderleri konforlu bir şekilde açıyoruz. Evinizde kazı yapmıyor, kırmadan tıkanıklığı açıyoruz.

Kırmadan Tuvalet Tıkanıklık Açma

Gider tıkanıklığının çeşitli nedenleri vardır. Bunların başında giderlere istemeden kaçırdığımız yabancı maddeler gelir. Bez parçası, tahta, plastik, cam gibi materyaller giderleri tıkayabilir. Siz ne kadar dikkatli olsanız da, giderler zaman içinde de tıkanabilir. Giderler atıkların kanalizasyona gönderilmesini sağlar. Mutfakta bulaşık yıkarken yağ kalıntıları, yemek artıkları ve deterjan kalıntıları, banyoda saç telleri ve sabun artıkları giderlerin tıkanması için yeterli sebeplerdir. Tesisatım yeni demeyin. Bu sorunlar eski ve yeni tesisatlarda olabilir. Gider tıkanıklığı ile karşılaşırsanız, size yardımcı olacak bir tesisatçınız olmalı. Etimesgut tıkalı gider açma servisimiz sizlere robot makineli usta ile yardımcı olacaktır.

Mutfak Lavabo Borusu Tıkandı Açan Usta

Lavabo tıkandı diye panik yapmadan firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz. Ustalarımıza lavabonuzun tıkandığını söylemeniz yeterli olacaktır. Sizlerin ne kadar zor durumda kaldığınızı zaten biliyoruz. Bu nedenle ustamız gecikmeden lavabo giderini açmak için gelecektir. Etimesgut tıkalı gider açma firmamız müşterilerine her türlü kolaylığı sağlar. Tıkanıklık açma alanında yeni yöntemleri kullanır, cihazlarla tıkalı gider açma hizmeti verir. Mutfak lavabosu taştı, tuvalet tıkandı, banyo süzgecinden su gitmiyor, lavabo tıkandı diyen müşterilerimizi bu zor durumdan zahmetsizce kurtarıyoruz. Tıkanıklığı robot makineli usta yardımıyla kolayca açıyoruz. Logar tıkanıklığı içinde firmamızdan destek alabilirsiniz. Logar temizleme için robotla hizmet veriyoruz.

Kanalizasyon ve Klozet Tıkanıklık Açma 

Etimesgut tıkalı gider açma hizmeti veren firmamızdan 7/24 destek alabilirsiniz. Gider tıkanıklığı açma işleminde fayansları kırmadan sizlere yardımcı oluyoruz. Giderlerinizde tıkanıklık sorunu yaşıyorsanız, firmamızdan robot makineli usta çağırabilirsiniz. Tıkanan giderleri kameralı cihazla bilgisayar ortamında görüntüleyen ustamız, tıkanıklığın yerini kırmadan belirler. Robot dediğimiz kanal açma makinesi ile gider tıkanıklığını yine kırmadan açar. Bu nedenle tıkanan lavaboları, tuvaleti, mutfak ve banyo giderlerini sorun haline getirmeyin.

PİMAŞ BORU FARE KEMİRMESİ


Lağam fareleri logar ve kanalizasyon boruları için de kendilerine yuva yapıp üreye bilecelkleri bir yer ararlar. En uygun yerler ise rutubetli yumuşak toprak ve gizli bölmelerdir. Buna en uygun yerler ise kapağın da delikleri kapatılmış yada toprakla üzeri örtüldüğü için hava alamayan logar çukurlardırı. Bazen de zemin katta kullanılmayan dairelerin altında temelde bulunan yumuşak topraklara yuva yaparlar. Bu sebeple de Sı Sık Tıkalı Gider açma sorunu yaşarsınz. Binanızı pis su basar. 

Bu canlılar su teisatın da bulunan pimaşları çok kolay kemirirler. Ve pimaştan dış kısma çıka bilirler. LOGAR ÇUKURU HAVALANDIRMASI


Genenel olarak bahçe de bulunan logar çukurlarının kapağın da bulunan delikler  pis koku yada fare böcekgeleceği endişesi ile toprakla kapatılırlar. Bu uygulama son derece yanlıştır. Halbuki fare ve kemirkgenlerin en sevdiği ortam hava almayan gün ışığı girmeyen, nemli ve geniş oya bilecekleri ortamlardır. Bu sebeple eğer çukurların ağzında bulunanhavalandırma deliklerini kapatır iseniz bu noktaların bir fare yuvası olmasına da olanak sağlarsınız.

Tıkalı Kanal Görüntüleme ve Açma Etimesgut

USTAYA SOR