Servis Bölgeleri

TIKALI KANAL AÇMA GÖLBAŞI

Gölbaşı Tıkalı Gider Açma


Su tesisatında pis su giderlerinde ortaya çıkan tıkanıklık sorunu gözünüzü korkutmasın. Yeni yöntemler sayesinde tıkalı giderleri kırmadan açma mümkün oluyor. Fayanslarınız kırılmadan, zeminde, duvarda kazı yapılmadan teknolojik cihazlarla gider açma çalışması yapılıyor. Gölbaşı tıkalı gider açma firması olarak tuvalet açma, tıkanan lavabo açma, banyo süzgeci açma gibi tıkanıklık sorunlarını robot makine ile gideriyoruz. Hem giderde tıkanıklığı yerini bulmak için, hem de tıkanıklığı açmak için ustalarımız cihazları kullanıyor. Uzmanlık alanımız tıkalı gider açma olduğundan, hatasız bir şekilde hizmet alıyorsunuz.Tıkalı Tuvalet Borusu Açma

Lavabo tıkandı diyen hanımların bunu pompalayarak açmaya çalıştığını söyleyebiliriz. Tıkanan lavabolar için kesin çözüm isteyenler profesyonel destek alarak robot makineli usta çağırmalıdır. Pompalama yaparak tıkanıklığa yol açan atıkları giderin içinden çıkarmıyorsunuz, başka bir yerde kümelenmesini sağlıyorsunuz. Tıkalı gideri açmak için içindeki atıkların çıkarılması ya da bunların kanalizasyona gönderilmesi gerekir. Tıkanıklık açmanın mantığı budur. Bu yüzden pompalama yerine Gölbaşı tıkalı gider açma firmamızı arayarak usta desteği almanızı öneririz.

Mutfak Lavabo Tıkanıklık Açan Usta

Mutfak lavabosu taştı, banyo süzgecinden su gitmiyor, tuvalet tıkandı, klozet tıkandı diye panik yapmak yerine, gider tıkanıklığını cihazla açacak robot makineli usta çağırmalısınız. Altındağ tıkalı gider açma hizmeti veren firmamız, bu alanda uzmanlaşmış ustalarıyla, robot makine ile kameralı gider açma yöntemiyle sizlere yardımcı olacaktır. Tuvalet açma, tıkalı lavabo açma, küvet açma gibi hizmetlerimizde robot dediğimiz kanal açma makinesi ile hizmet veriyoruz. Robot makine giderde tıkanıklığa yol açan etkeni kendine dolayarak dışarı çıkarır ya da sert olanları parçalayarak kanalizasyona gönderir. Bu işlemden önce ustamız giderin içini kameralı cihazla görüntülediği için, neresinin tıkandığını ve tıkanıklık yapan etkeni kolayca kırmadan tespit edecektir.

Kanalizasyon ve Logar Borısı Açan Su Tesisatçısı

Gider tıkanıklığı nedeniyle logar dolmaya başlamışsa, Gölbaşı tıkalı gider açma firmamız bu konuda da size yardımcı olacaktır. Logarın içinde biriken pis sular, atıklar temizlenmezse etrafa taşma yapabilir. Bu nedenle logar temizleme çalışmasının yapılması gerekir. Temizlik olmadığında bu atıkların evinize geri tepmesi gibi ciddi bir sorunda yaşayabilirsiniz. Bu nedenle logar temizleme ihmal edilmemelidir.

PİMAŞ BORU FARE KEMİRMESİ


Lağam fareleri logar ve kanalizasyon boruları için de kendilerine yuva yapıp üreye bilecelkleri bir yer ararlar. En uygun yerler ise rutubetli yumuşak toprak ve gizli bölmelerdir. Buna en uygun yerler ise kapağın da delikleri kapatılmış yada toprakla üzeri örtüldüğü için hava alamayan logar çukurlardırı. Bazen de zemin katta kullanılmayan dairelerin altında temelde bulunan yumuşak topraklara yuva yaparlar. Bu sebeple de Sı Sık Tıkalı Gider açma sorunu yaşarsınz. Binanızı pis su basar. 

Bu canlılar su teisatın da bulunan pimaşları çok kolay kemirirler. Ve pimaştan dış kısma çıka bilirler. LOGAR ÇUKURU HAVALANDIRMASI


Genenel olarak bahçe de bulunan logar çukurlarının kapağın da bulunan delikler  pis koku yada fare böcekgeleceği endişesi ile toprakla kapatılırlar. Bu uygulama son derece yanlıştır. Halbuki fare ve kemirkgenlerin en sevdiği ortam hava almayan gün ışığı girmeyen, nemli ve geniş oya bilecekleri ortamlardır. Bu sebeple eğer çukurların ağzında bulunanhavalandırma deliklerini kapatır iseniz bu noktaların bir fare yuvası olmasına da olanak sağlarsınız.

Tıkalı Gider Borusu Açan Su Tesisat Ustası

USTAYA SOR