Servis Bölgeleri

ÜMİTKÖY LAVABO VE TUVALET AÇICI USTA

TUVALET GİDERİ AÇICI USTA

İş yerlerinde Daire yada konutlarda müstakil villalarda insanların yaşam alanlarının bulunduğu her yerde atık suların kanalizasyonlara taşındığı boru tesisatları bulunmaktadır. Bu tesisatlar Banyo, Tuvalet, Klozet, Lavabo, Mutfak, Çamaşır yada bulaşık makinesi gibi kullanım sularını rögar borularına taşımaktadır.


LAVABO AÇICI USTA

 
Pis su atıklarını taşıyan bu su tesisatlarının en büyük arıza sorunu tıkanıklıktır. Tıkanıklıklar genel olarak yağlanma, yemek atıkları, yabancı cisimlerin pis su tesisatlarına kaçması ile oluşmaktadır. Lavabo tıkanıklığı ve Tuvalet tıkanıklığı gibi sorunları açmak için artık kırmadan Robot Makine ve cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar sayesinde Tıkalı Lavabo açma yada Tıkalı Tuvalet açma işlemleri kolayca yapılmaktafır. Mura Tesisat Ümitköy Lavabo Açıcı yada Tuvalet Açıcı servis ile sizlere hizmet sunmaktadır.
BANYO GİDER AÇICI USTA 


Lavabolar yada tuvaletleri açıcı özel makine ve cihazlar kullanan servislerimiz adresinize kadar tam donanımlı servis araçlarımız ile gelerek sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır. Lavabo Açıcı Usta Telefonu arayarak bizlere ulaşın ve 7/24 hizmet sunmamız için bizlere adresinizi vermeniz yeter. Tuvalet Açıcı Usta ihtiyaçlarınız da Murat Tesisat olarak sizlere sunulmaktadır.

TIKALI LAVABO AÇICI USTA ANKARA

USTAYA SOR