Servis Bölgeleri

YENİMAHALLE TESİSAT

YENİMAHALLE TESİSAT

Murat Tesisat, her geçen gün tecrübesine tecrübe katarak yoluna devam etmektedir. Değerli müşterilerimizden aldığımız pozitif yorumlar sayesinde motivasyonumuzu en üst seviyede tutarak hedeflerimize ulaşmaya gayret ediyoruz. Genel olarak sıhhi tesisat adına aklınıza gelebilecek tüm iş ve işlemler firmamız hizmet alanı kapsamındadır.


Bu saatte su kaçağını kim bulur da gelir evime demeyin. Size yardımcı olacak profesyonel bir ekip var Yenimahalle’de. Kırmadan noktasal olarak tespit yaparak su kaçağını tespit eden firmamız sizlere Ankara Yenimahalle’de 7/24 hizmet vermeye devam ediyor. Profesyonel ekibimiz oluşturacağınız randevu saatine tam zamanında gelerek evinizde ya da işyerinizde meydana gelen su kaçak tespitini kısa sürede yapıyor, ve sizlere kaliteli bir hizmet sunuyor.
YENİMAHALLE SU TAMİRCİSİ

Ankara Yenimahalle’de tesisatçı olarak sürekli ve etkili hizmetiyle su kaçak tespiti ve onarımı yapan firmamız sizlere sıhhi tesisat anlamında bildiklerinizi unutturacaktır. Ne demek istiyorum biraz açayım isterseniz. Su kaçak tespiti denince ilk akla gelen eskilerin tabiriyle keski ve balyoz ile tesisatın gezdiği tüm fayansların kırılması akla gelebilir. Ancak biz bu işlemi termal kamera ve akustik dinleme cihazı ile yapıyoruz. Su tesisatında oluşan kaçağın yerini elimizle koymuş gibi noktasal olarak tespit ederek, tek ya da iki fayans kırma yapıp arızayı gideriyoruz. Bu konuda nasıl çalıştığımızı merak ediyorsanız Youtube dan Murat Tesisat kanalımıza abone olabilirsiniz.YENİMAHALLE TESİSAT USTASI

Binanızın yaşı ilerledikçe su kaçağı oluşum riski artmaktadır. Gerek tesisatta kullanılan malzemenin kalitesizliği, gerekse tesisatı döşeyen ustanın eksiklikleri zaman içerisinde su kaçağının oluşmasına sebep olacaktır. Fayans altından geçen su boruları zamanla korozyona uğradığından birleşme noktalarından su sızıntısı oluşturur. İlk başlarda farkına varmayacağınız bu su sızıntıları zeminde birikinti haline gelir ve en zayıf olan noktadan alt kata ya da yan daireye geçer. Genellikle bu şekilde farkına varılan arızalar tecrübeli ekip tarafından tespiti yapılmadığında sizlere daha fazla maliyete yol açar.  İşte bu nedenlerden dolayı  Murat Tesisat sizlere su kaçağı tespiti ve onarımında kaliteli hizmet sunuyor. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firmamız Yenimahallede su kaçağı tespitinde en başarılı ustalarla çalışıyor.

USTAYA SOR