PETEK TEMİZLEME

MAKİNELİ PETEK TEMİZLİĞİ
MAKİNE İLE PETEK TESİSAT TEMİZLİĞİ


Petek tesisatları zamanla kireç ve pas sebebi ile tıkanmakta ve yeterli sirkülasyon sağlanamamktadır. Bu sebeplede özellikle de peteklerin alt kısmı ısınmamaktadır. Peteklerin alt kısmında oluşan çamurlaşma ve kirlenme sebebi ile alt kısıma sıcak su gitmemekte ve peteklerin üstü ısındığı halde altları ısınmamaktadır. Makineli Petek Temizleme yöntemi saesinde petek ve tesisat içerisinde ki bu kirlilik dışarı sökülerek atılmakta ve tesisatın teskrar eskisi gibi su sirkilasyonu yapması sağlanmaktadır. 

Makineli Petek temizleme yöntemi tek noktadan bütün petekler söüklmeden tek tek yıknamaktadır. Petek Temizleme Makinesi evinizin banyosunda bulunan petetk tesisatına bağlanarak peteklerin içi tazzikli su ile yıkanmaktadır. Bu yıkamada pas ve kirecin çözülmesine Petek temizleme Kimyasalı da yardımcı olamaktadır.

Petek Temizleme Makinesi 


Petek Temizleme makinesi Kombi petek tesisatını yıkama üzerine tasarlanmış özel bir cihazdır. Bu Makine sayesinde petek tesisatı ve peteklerin içinin temizliği hiç bir yere zarar verilmeden yapılmaktadır. Ankara Petek Temizleme servisimiz yetkili personel ve gerekli ekipmanlar ile çalışarak en iyi hizmeti sunmaktadır. Petek Temizleme Makinesi yüksek su tazziği ve tesisata uygun basıncı sağlayarak kombi tesisatınıza zarar vermeden en uygun temizliği yapmaktayız. 
İlçe Servisleri :

KeçiörenYenimahallePursaklarMamakÇankayaGölbaşıÇayyoluÜmitköyEtimesgutSincanEryamanBatıkent

  • Commenter Gazi sonmez 27 Ekim 2018

    Ucreti nedir

  • Commenter Ankara Su Tesisatçı 27 Ekim 2018

    Ücret için petek sayısını bilmemiz gerekir. Lütfen irtibat numaramızdan ulaşınız.


USTAYA SOR