Servis Bölgeleri

Bağlum Petek Temizliği

BAĞLUM PETEK TEMİZLİĞİ


Kış aylarında yaşadığımız en büyük sorunlarından biri de ısınmayan petek lerdir. zaman içerisinde pastanın kireçlenen Petek tesisatları kombide Petek arasındaki sıcak su devirdaim ını yavaşlatarak özellikle kombiye en uzak noktadaki peteğin ısınmamasına sebep olur. petek temizliği su devirdaimin engelleyen Pas ve kireci temizleyerek dışarıya atılmasını sağlar.  Bu sayede Petek ve kombi arası su devir Daimi ilk günkü gibi akışkan ve sıcak olur.


Keçiören Bağlum bölgesi Ankara'nın en soğuk bölgelerinden biridir.  Bu sebeple Bağlum'da kış daha sert ve daha soğuk geçer.  Bağlum Petek Temizliği servisimiz bu bölgede ısınma sorunu yaşayan müşterilerimize daha hızlı ve daha kolay hizmet sunabilmek için size en yakın noktalarda bulunmaktayız.  bir servisimizden  hizmet alabilmek için randevu verebilirsin. verebilirsiniz


Peteklerin Altı Neden Isınmaz?


Petekler kendi içerisinde gözenekleri olan ve su kanalları olan bir sistemdir Pas ve kireç Özellikle peteklerin alt kısmındaki gözenekleri tıkar ve bu da suyunu bölgelere geçişini engeller.  sıcak su peteklerin alt kısmına doğru bitmediği için peteklerin özellikle üstü ısınsa daha iyi alt kısımları soğuk olur bu gibi sorunlar petek temizliği sonrasında düzenlenerek kalorifer peteğinin ısıtma verimi arttırılır.

Keçiören Petek Temizliği

 

USTAYA SOR