TIKANIKLIK AÇMA

KANALİZASYON BORUSU AÇMA

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma Ankara


Bina içindeki bütün atıkların borular aracılığıyla sağlanan bağlantılardan geçtiği sistem kanalizasyon olarak tanımlanır. Sistem içinde yani kanalizasyonda meydana gelen bir tıkanıklık bina genelinde kötü kokulara ve kanalizasyon taşmasına neden olabilir. Kanalizasyon tıkanıklık açma Ankara servisimiz kanalizasyon ile ilgili yaşanan tıkanıklık sorunlarını kırmadan açmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı, kanalizasyon taşması gibi sorunları bulunan müşterilerimize firmamız cihazla kanalizasyon tıkanıklık açma hizmeti vermektedir. Firmamızın iletişim bilgilerinden 7/24 profesyonel yardım alabilirsiniz. Kanalizasyondaki tıkanıklık sadece evinizde değil, bütün binada sorun yaşanmasına neden olabilir. Bu yüzden gecikmeden tıkanıklık açan usta çağırmanızı öneririz.


Makineli Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma


Kanalizasyonda oluşan tıkanıklıkların, taşma gibi sorunların çeşitli sebepleri olabilir. Özellikle kanalizasyonu meydana getiren boruların eskimesi ve binanın eski olması tıkanıklık sorunlarıyla karşılaşma riskinizi artırır. Yeni binalarda kanalizasyon tıkanıklığı daha az meydana gelebilir. Kanalizasyon ne kadar uzun süreli kullanılıyorsa, tıkanıklık riski de yükselir. Çünkü kanalizasyon hatalı kullanım ve atıkların etkisiyle zaman içinde tıkanabilir. Binadaki tuvalet lavabo gibi giderlerden atılan, suyla çözünmeyen atıklar tıkanıklığın başlıca nedenleri olarak kabul edilebilir.

Kırmadan Tıkalı Kanalizasyon Hattı Açma 


Böyle bir durumda kanalizasyon tıkanıklık açma Ankara servisimizden hizmet alabilirsiniz. Cihazla kanalizasyon açma, kırmadan kanalizasyon açma yöntemleriyle servisimiz kanalizasyonu zahmetsiz şekilde açmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığında sorunun tespiti ve tıkanıklığın açılması için ustalarımız yeni yöntemlerle hizmet vermektedir.

Kanalizasyon sisteminde bulunan borular özellikle lavabo tıkanması, tuvalet tıkanıklığı, banyo ve mutfak tıkanıklığı gibi sorunlara neden olur. Giderlerde böyle bir tıkanıklık meydana gelmesi suyun bile akışına engel olabilecek düzeyde olabilir. Atıkların yol açtığı tıkanıklık sorununda, tıkanan borunun tespit edilmesi için robotla kanalizasyon açma yönteminin kullanılması büyük kolaylık sağlar. Bu sayede fayans kırmadan tıkanıklık açma hizmeti alabilirsiniz.

Kanalizasyon tıkanıklık açma Ankara servisimizden lavabo açma, tuvalet açma gibi hizmetleri kırmadan alabilir, tıkanıklıktan daha kolay kurtulabilirsiniz. Makine ile kameralı tıkanıklık açma yöntemi sayesinde hem tıkanıklık nedeni tespit edilir, hem de buna uygun bir yöntemle tıkanıklık açılır. Her türlü kanalizasyon tıkanıklığı için profesyonel yardım almaktan çekinmemelisiniz. Tıkanıklık açılmadan kanalizasyonu kullanamazsınız. Evinize zarar gelmemesi içinde kırmadan kanalizasyon açma hizmeti alabileceğiniz firmamızdan destek alabilirsiniz.

PİMAŞ BORU FARE KEMİRMESİ


Lağam fareleri logar ve kanalizasyon boruları için de kendilerine yuva yapıp üreye bilecelkleri bir yer ararlar. En uygun yerler ise rutubetli yumuşak toprak ve gizli bölmelerdir. Buna en uygun yerler ise kapağın da delikleri kapatılmış yada toprakla üzeri örtüldüğü için hava alamayan logar çukurlardırı. Bazen de zemin katta kullanılmayan dairelerin altında temelde bulunan yumuşak topraklara yuva yaparlar. Bu sebeple de Sı Sık Tıkalı Gider açma sorunu yaşarsınz. Binanızı pis su basar. 

Bu canlılar su teisatın da bulunan pimaşları çok kolay kemirirler. Ve pimaştan dış kısma çıka bilirler. 


LOGAR ÇUKURU HAVALANDIRMASI


Genenel olarak bahçe de bulunan logar çukurlarının kapağın da bulunan delikler  pis koku yada fare böcekgeleceği endişesi ile toprakla kapatılırlar. Bu uygulama son derece yanlıştır. Halbuki fare ve kemirkgenlerin en sevdiği ortam hava almayan gün ışığı girmeyen, nemli ve geniş oya bilecekleri ortamlardır. Bu sebeple eğer çukurların ağzında bulunanhavalandırma deliklerini kapatır iseniz bu noktaların bir fare yuvası olmasına da olanak sağlarsınız.

Hizmet bilgileri : 

Tıkalı gider borusu açma, tıkalı gider hattı açma, tıkalı gider tesisatı açma, lavabo gideri açma, lavabo borusu açma, çeşme gideri açma, tuvalet gideri açma, tuvalet borusu açma, kanalizasyon gideri açma, kanal açma, logar açma, logar borusu açma, kanal içi görüntüleme, kanalizasyon borusu görüntüleme, logar gideri borusu görüntüleme, logar borusu yer tespiti, pis su borusu kırık bulma, logar kapağı bulma, kanalizasyon çukuru yer tespiti, Kameralı su tesisatçısı, cihazlı su tesisat ustası, 

İlçe Servisleri :

Keçiöre Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Yenimahalle Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Pursaklar Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Mamak Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Çankaya Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanılık AçmaGölbaşı Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Çayyolu Mutfak Tuvalet Lavabo Tıkanıklık Açma,  Ümitköy Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Etimesgut Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Sincan Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Eryaman Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma

Kanalizasyon Borusu Açma

USTAYA SOR


  • Commenter Macit ŞEHİRLİOĞLU 11 Mart 2024

    Apartmanın kanalizasyon hattı eski kanalizasyon hattına bağlı 50 metrelik yer sık tıkanıyor yeni kanala bağlantı yapmamız sağlık verildi eski kanal kalıcı olarak nasıl açılır. Fiyatı ne olur. Yeni kanala bağlama işini yapmak için teklif verebilir misiniz.

  • Commenter Ankara Su Tesisatçı 11 Mart 2024

    Merhaba işi yerinde görmek lazım. 50 mt kanal için çok uzun bir mesafe. Mutlaka 25 mt de kanalizasyon çukuru konulmalı. Bence eski hat ile hiç uğraşmayın. Yeni hat yaptırın. Eski hat büz mü? yoksa korege borumu?