Servis Bölgeleri

TERMAL KAMERALI SU TESİSATÇI USTA ÇANKAYA

Termal Kameralı Su Tesisatçısı Çankaya

Su kaçağı tespitinde her geçen gün yeni bir yöntem geliştirilmektedir. Eskiden ustalar kaçağı tespit etmek için fayansları kırarak, duvarları kazarak çalışırdı. Zamanla su tesisatçıları cihazlarla, yeni yöntemlerle hizmet vermeye başladı. Termal Kameralı Su Tesisatçısı Çankaya firmamız da çağa ayak uydurmuş, yılların deneyimiyle müşterilerine yardımcı olmaktadır. Termal kamera ile tesisatınızdaki kaçakları etrafı harap etmeden tespit ediyoruz. Su kaçağı tesisatın belki de en acil sorunudur. Bu çalışmanın iki aşaması vardır. İlk aşamasında su kaçağının yeri belirlenir, ikinci aşamasında borunun tamiri yapılır. Tesisat boru hattının göz önünde olmaması nedeniyle tek çare termal kamera gibi modern cihazların kullanılmasıdır. Böylece evinizde tadilata gerek duyulmadan kaçak sorunundan kurtulabilirsiniz.


Cihazla Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı Usta

Tesisatınızda kaçak tespiti yapılması gerekiyorsa bilinçli olmanızda yarar var. Cihazla Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı Usta çağırarak avantajlı bir hizmet alabilirsiniz. Boru hattındaki kaçak cihazla hem kolay bulunur hem de evinizin zarar görmesini önleyebilirsiniz. Tesisat borularındaki su kaçaklarını bulmak düşündüğünüz kadar kolay değildir. Ancak cihazla kaçak tespitinin yapılması büyük kolaylık sağlar. Etrafı kırmaya gerek kalmaz, ustalar işini bitirdiğinde tadilata girişmek zorunda kalmazsınız. Ekiplerimiz su kaçağı sorunu olan herkese aynı itinalı çalışma ile yardımcı olmaktadır. Modern cihazlarla hizmet vermektedir. Tesisatınızda kaçak varsa zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.


Kameralı Kaçak Tespit Ustası

Tesisatın boru hattında oluşan kaçak nedeniyle evinize bir zarar gelmesini istemiyorsanız Kameralı Kaçak Tespit Ustası çağırmanız gerekir. Borudaki kaçağın yerini kameralı cihazla tespit eden usta boruyu tamir etmek için de modern yollara başvurur. Temiz su hattında, pis su hattında, kalorifer boru tesisatında her zaman kaçaklarla karşılaşabilirsiniz. Usta termal kamera ile sıcak su boru hattında oluşan kaçakları kırmadan tespit edecektir. Özellikle kalorifer tesisatındaki kaçaklarda kameralı görüntüleme büyük kolaylık sağlar. Atık su boruları içindeki kaçakları, sızıntıları tespit etmek için de farklı özellikte bir kamera kullanılır. Bu cihazları kullanan ustalar oldukça deneyimlidir. Hata yapmadan kaçağın olduğu yeri tam olarak tespit ederler.

Ana Sayfa >>>

USTAYA SOR