TIKANIKLIK AÇMA

TIKALI KANAL AÇMA ANKARA

Ankara Tıkalı Kanal ve Gider Açma

Banyo, mutfak, tuvalet gibi alanlarda kanal tıkanıklığı sorunu her zaman yaşanabilir. Evinizde tuvalet tıkandı, klozet tıkandı, banyo süzgeci tıkandı, giderlerde kötü koku var gibi tıkanıklık sorunlarını her zaman yaşayabilirsiniz.

Ankara Tıkalı Kanal Açma firması olarak her türlü tıkanıklıkta müşterilerimize güncel tıkanıklık açma yöntemleriyle hizmet veriyoruz. Kanal tıkanıklığını değil, kanal tıkanıklığı nasıl açılır bunu bilmenizde fayda var. Çünkü tıkanıklığı açmak için kullanılan yeni yöntemler yaşamınızı kolaylaştıracak. Bunun için cihazla tıkalı kanal açma yöntemiyle hizmet alabileceğiniz bir tesisatçınız olmalı.

Kanalizasyon Borusu Tıkandı Kırmadan Nasıl Açılır ?

Mutfak gideri tıkandı, klozet taşıyor, tuvalet deliği tıkandı, süzgeçten su çıkıyor, su gitmiyor gibi sorunlarınız olursa, mutlaka kanal açma ustası için Ankara tıkalı kanal açma firmamızdan destek almalısınız. Kanal tıkanıklığı evinizde temel ihtiyaçlarınızı karşıladığınız, en fazla kullandığınız alanlarda etkili olur.

Tuvalet, banyo ve mutfak giderleri tıkandığı zaman günlük yaşamınızdaki işleriniz aksar, temizlik ve hijyen konusunda sıkıntı yaşarsınız. Bu yüzden kırmadan kanal açma hizmeti alabileceğiniz firmamızın iletişim bilgilerini kaydedin. Böyle bir sorunla karşılaştığınız zaman 7/24 kanal açma ustası çağırabilirsiniz.


Kırmadan Makineli Tıkalı Logar Borusu Açma

Klozet tıkanıklık açma, rögar açma, klozet tıkanıklık açma gibi tesisat tıkanıklarını kanal açma ustası açsın. Firmamız mobil ekiplerle Ankara’nın her bölgesine hizmet vermektedir. Başınız ne zaman kanal tıkanıklığı ile derde girerse bir telefonla firmamıza ulaşarak, profesyonel yardım alın. Fayansları, klozeti kırmadan, banyonuza, tuvalete, mutfağa zarar vermeden tıkanan giderleri açalım. Ankara tıkalı kanal açma servisi olarak tıkanıklık açma ustalarımızla sizlere yardımcı olalım.

Mutfak Lavabo Tıkanıklık Açma Ankara

Mutfakta lavabo tıkanıklığı hemen her evde olan bir sorundur. Hanımların bir elinde pompası eksik olmaz. Ancak mutfak lavabosunu pompa ile açmaya çalışmak pek sağlıklı olmaz. Lavaboyu pompalamak kanalda biriken atıkları pimaş borunun bir yerinde biriktirir. Gün gelir lavabo tıkanıklığı için yine tesisatçı çağırmak zorunda kalırsınız. Tıkanan lavaboyu açmak için tesisatçı çağırmadan önce lavabo açıcı olan kimyasallardan kullanabilirsiniz. Ancak bu yöntemle tıkanıklık lavabo borusu yani sifonunda olursa başarılı olabilirsiniz. Tıkanıklık lavabo giderine pimaş boruya indiyse mutlaka profesyonel destek almalısınız. Mutfak gideri tıkandı, mutfak lavabosu taşıyor diye yakınıyorsanızhiç zaman kaybetmedenAnkara tıkalı kanal açma hizmeti veren firmamızdan usta çağırmanızı tavsiye ederiz.

Mutfak lavabosunun tıkanmasına neden olan etkenlerin başında yemek atıkları ve yağlanma gelir. Bunlar zamanla birikerek mutfak giderinde tıkanıklığa neden olur. Hanımlar mutfak lavabosu taşıyor, lavabodan su gitmiyor diye yakınıyorsa mutfak gideri tıkandı demektir. Ankara tıkalı kanal açma firmamızı arayarak, yaşadığınız bu sorunu anlatırsanız deneyimli ustalarımız size yardımcı olacaktır. Mutfak lavabosunun tıkanmasına engel olamazsınız. Ancak tıkanıklığın açılması için yeni yöntemleri kullanan firmamızdan destek alırsanız, eviniz şantiye alanına dönmeden tıkanıklık açılabilir. Tıkalı lavabo borusu robotla açılır. Gerekirse görüntülü tıkanıklık açma hizmeti veririz. Tıkanıklığın neden olduğunu, yerini bilgisayar ortamında tespit ederiz. Kanal açma makinesi olan robotla tıkanıklık açma işleminden sonra sorun giderilir.

 

MAKİNELİ LAVABO GİDER BORUSU AÇMA FİYATLARI


Lavabo borusu tıkandı, lavabo açıcı kullanmama rağmen tıkanıklık açılmıyor. Mutfak lavabosu taşıyor, su gitmiyor bunların hepsi mutfakta tıkanıklık sorunu yaşadığınızı gösteriyor. Lavabodan gelen kötü koku bile tıkanıklığın göstergesidir. Bu durumda yapmanız gereken Ankara tıkalı kanal açma alanında hizmet veren firmamızı aramak olsun. Kırmadan tıkanıklığın açılmasını istiyorsanız, firmamız gibi cihazları bulunan, ustaları işinin ehli olan bir tesisatçınız olmalı. Evinize zarar vermeden, sizlere ek tadilat masrafları çıkarmayacak bir tesisatçıdan yardım almalısınız. Ankara tıkalı kanal açma firmamızda aradığınız her özelliği bulacaksınız. Zahmetsiz bir şekilde mutfak lavabo tıkanıklık açma hizmeti alacaksınız.


Tuvalet Gideri Tıkandı Açan Usta

Tuvalet gideri tıkanıklığı oldukça can sıkıcı sorunlardan biridir. Ancak herkesin başına gelebilecek bir sorundur. Tuvalet deliği tıkandı, su gitmiyor, klozet taşıyor gibi sorunlarla her zaman karşılaşabiliriz. Ankara tıkalı kanal açma firması olarak bu tür sorunlarınıza profesyonel çözümler getiriyoruz. Tuvalet gideri tıkandı diyen müşterilerimize kanal açma ustası olan ekiplerimizle yardımcı oluyoruz. Mobil ekiplerimiz sizi mağdur etmeden en kısa sürede ziyaretinize gelecektir.

Tuvalet gideri tıkanıklığının çeşitli sebepleri olabilir. Bazen gidere kaçırılan yabancı maddeler tıkanıklığa neden olurken, bazen ustanın tuvalet giderine hatalı eğim vermesi, bazen pimaş borunun hasar görmesi ya da kullanımdan kaynaklı zaman içinde biriken atıklar giderin tıkanmasına sebep olabilir. Tuvalet tıkanıklığı için profesyonel yardım almakta gecikmeyin. Bunu tel gibi malzemelerle açmaya çalışmak sadece boşa zaman harcamak demektir. Tıkanıklığın sebebini bilmeden tuvalet giderini açamazsınız. Aksine yabancı maddeler yüzünden tıkanıklık sorunu yaşadığınızda alt kat komşularınızı da mağdur edebilirsiniz. Siz teli gidere sokup ilerlettikçe, tıkanıklık yapan madde kanalda ilerleyerek alt kat komşunuzu mağdur edecektir. Ankara Kırmadan Makine ile Tıkanıklık açma firmamız sizlere daha kolay çözümlerle yardımcı olacaktır.

Banyodan su çıkıyor, tuvalet deliği tıkandı gibi sorunlarınız için tuvalet açıcı firma ile iletişime geçmelisiniz. Size yardımcı olması için kanal açma ustası göndermesini istemelisiniz. Bu tür tıkanıklıkları Ankara tıkalı kanal tıkanıklık açma servisi olarak kırmadan zahmetsizce açıyoruz. Robotla, kameralı sistemle tıkanan giderleri ustalarımız açacaktır. En uygun yöntemle size yardımcı olacağımızı bilmelisiniz. Fayansları bile kırmadan ustalarımız işinizi halledecek, tıkanıklığı açacaktır.


 

Klozet Tıkanıklık Açma Ankara

Tıkanmış klozet sizin de kabusunuz olmasın. Klozet tıkandı diye evinizin kırıp dökülmesine gerek yok. Bu konuda hiç endişeniz olmasın. Ankara tıkalı kanal açma firması olarak klozet tıkanıklık açma için müşterilerimize cihazlarla hizmet veriyoruz. Robot makineler yardımıyla tıkanan klozeti kırmadan açıyoruz. Klozetin suyu gitmiyor diye hemen paniğe kapılmayın. Bu sorun için profesyonel çözüm önerileriyle müşterilerimize yardımcı olacağımızı belirtelim. Tıkanıklığın ne kadar acil bir sorun olduğunu bildiğimiz için, en kısa sürede işinin ehli ustalarımızla size yardımcı olacağız.

Lagam Taşıyor, Ne Yapmalıyım?

Klozet tıkandığı zaman yaşayacağınız zorluğu sizlerde tahmin edebilirsiniz. Evinizin zarar görmeyeceğini bilirseniz, zaman kaybetmeden Ankara tıkalı kanal açma firmamızı arayarak kanal açma ustası çağırabilir, klozetin açılmasını sağlarsınız. Eski yöntemler eskide kaldı. Artık kurumsal firmalar tıkanıklığı açarken cihazları kullanıyor. Aynı firmamızda olduğu gibi görüntülü tıkanıklık açma hizmeti vererek, robotla tıkanıklığı açıyorlar. 

Logar Hattı Geriye Taşıyor

Banyo gideri tıkandı, süzgeçten su çıkıyor bunların hepsi giderlerde oluşan tıkanıklığın sonucudur.Giderlere farkında olmadan kaçırdığınız bez parçası, plastik aksamlar ya da başka bir malzeme tıkanıklığın önemli sebepleri arasındadır. Sadece bunlar değil, pimaş borulardaki hatalı eğim, yapım hatası, deterjan ve sabun kalıntıları, saç telleri gibi etkenlerde kanal tıkanıklığına neden olabilir. Ankara tıkalı kanal açma firması olarak her türlü tıkanıklık sorununuza çare oluyoruz. Önce tıkanıklığın sebebini buluyor, ardından en uygun yöntemi kullanarak tıkalı kanalı açıyoruz.
Rögar tıkanıklıkları da en sık rastlanan sorunlardan biridir. Giderlerin kanalizasyona açıldığı rögarlarda tıkanma olursa çok mağdur olabilirsiniz. Ankara tıkalı kanal açma firmamız rögar açma konusunda da modern yöntemlerle hizmetinizdedir. Ustalarımız kayıp rögar kapaklarını bile bulur, tıkanan rögarı robotla yani kanal açma makinesi ile kalıcı bir şekilde açarız. Firmamız her türlü tıkanıklık sorununa uygun yöntemlerle hizmet vermektedir. Ankara tıkalı kanal açma servisimizden ihtiyacınız olduğu zaman en iyi koşullarda hizmet alabilirsiniz.

PİMAŞ BORU FARE KEMİRMESİ


Lağam fareleri logar ve kanalizasyon boruları için de kendilerine yuva yapıp üreye bilecekleri bir yer ararlar. En uygun yerler ise rutubetli yumuşak toprak ve gizli bölmelerdir. Buna en uygun yerler ise kapağın da delikleri kapatılmış yada toprakla üzeri örtüldüğü için hava alamayan logar çukurlarıdırı. Bazen de zemin katta kullanılmayan dairelerin altında temelde bulunan yumuşak topraklara yuva yaparlar. Bu sebeple de Sık Sık Tıkalı Lavabo Gider Açma sorunu yaşarsınız. Binanızı pis su basar. 

Bu canlılar su tesisatın da bulunan pimaşları çok kolay kemirirler. Ve pimaştan dış kısma çıka bilirler. Bu durum su tesisatında su kaçağına da sebep olmaktadır.


LOGAR ÇUKURU HAVALANDIRMASI


Genenel olarak bahçe de bulunan logar çukurlarının kapağın da bulunan delikler  pis koku yada fare böcekgeleceği endişesi ile toprakla kapatılırlar. Bu uygulama son derece yanlıştır. Halbuki fare ve kemirkgenlerin en sevdiği ortam hava almayan gün ışığı girmeyen, nemli ve geniş oya bilecekleri ortamlardır. Bu sebeple eğer çukurların ağzında bulunan havalandırma deliklerini kapatır iseniz bu noktaların bir fare yuvası olmasına da olanak sağlarsınız.

Hizmet bilgileri : 

Tıkalı gider borusu açma, tıkalı gider hattı açma, tıkalı gider tesisatı açma, lavabo gideri açma, lavabo borusu açma, çeşme gideri açma, tuvalet gideri açma, tuvalet borusu açma, kanalizasyon gideri açma, kanal açma, logar açma, logar borusu açma, kanal içi görüntüleme, kanalizasyon borusu görüntüleme, logar gideri borusu görüntüleme, logar borusu yer tespiti, pis su borusu kırık bulma, logar kapağı bulma, kanalizasyon çukuru yer tespiti, Kameralı su tesisatçısı, cihazlı su tesisat ustası, 


 

İlçe Servisleri :

Keçiöre Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Yenimahalle Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Pursaklar Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Mamak Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Çankaya Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanılık AçmaGölbaşı Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Çayyolu Mutfak Tuvalet Lavabo Tıkanıklık Açma,  Ümitköy Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Etimesgut Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Sincan Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Eryaman Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma

Robot Makine ile Kırmadan Tıkalı Gider Açma

USTAYA SOR


 • Commenter Sinan 21 Şubat 2019

  Tuvalet taşından alt kat daireye su damlıyor, bu su kaçağını cihazla tespit edebilir misiniz?

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 21 Şubat 2019

  Sinan bey, elektronik bilgisayarlı cihazlar ve termal kameralar desteği ile her türlü su kaçak arızalarını kırmadan tespit edebiliyoruz. Ankara Su Tesisatçısı / Murat Tesisat

 • Commenter Adem 18 Kasım 2018

  Tıkanıklığı ne ile açıyorsunuz usta

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 18 Kasım 2018

  Adem Bey lavabo mutfak tuvalet gibi ya da banyo gibi alanlardaki pimaş boru tıkanıklıklarına robot makine ile kırmadan açıyoruz

 • Commenter Osman Laçin 06 Haziran 2018

  Sizlere ilgi ve âlâkanızdan dolayı çok teşekkür ederim . Hızlı çözüm ve hedefi 12 den vuran cihazlar kullanıyorsunuz tebrik ediyorum, ayrıca

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 06 Haziran 2018

  Teşekkürler Osman bey. Sağ olun. http://www.sutesisatcisiankara.com/su-kacagi-tespiti/cihazla-su-kacak-tespit-ankara

 • Commenter Özgür kapucu 06 Haziran 2018

  dairem de su kaçağı var yardımcı olurmusunuz özgür kapucu

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 06 Haziran 2018

  Özgür bey, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. Su kaçağı tespitini termal kamera ile kırmadan tespit ediyoruz. http://www.sutesisatcisiankara.com/su-kacagi-tespiti/su-kacagi-tespiti-ankara-

 • Commenter Mesut goc 15 Mayıs 2018

  Eline koluna sağlık murat usta ankarada sizin kadar dürüst çalışani bulmak zor işinin ehli bol kazançların olsun

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 15 Mayıs 2018

  Çok teşekkür ederim Mesut bey. Yeni dükkanımıza her zaman bekleriz sizi.

 • Commenter Adnan 15 Mayıs 2018

  Eline sağlık murat usta çok memnun kaldık..

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 15 Mayıs 2018

  Güzel günlerde kullanın Adnan bey.

 • Commenter Adnan 15 Mayıs 2018

  Eline sağlık murat usta çok memnun kaldık..

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 15 Mayıs 2018

  Güle güle kullanın Adnan bey. Sanırım Tıkalı Mutfak lavabo giderini açmıştık.