Servis Bölgeleri

TIKALI KANAL AÇMA ÇANKAYA

Çankaya Tıkalı Kanal Borusu Açma


Tesisatınızdaki kanal tıkanıklıkları için profesyonel çözüm önerileriyle sizlere yardımcı olacak Çankaya kanal açma servisimiz 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Tuvalet açma, lavabo açma, banyo açma, mutfak açma gibi her türlü kanal tıkanıklığı için deneyimli ustalarımızla ve modern cihazlarla hizmet veriyoruz. Kanal görüntüleme sistemleri kullanarak kanal tıkanıklığının yerini ve sebebini zahmetsiz bir şekilde kırmadan tespit ediyoruz. Ekiplerimiz müşterilerimize aynı özen ve titizlikle hizmet veriyor. Kanal tıkanıklığının ne kadar ciddi bir tesisat sorunu olduğunu bildiğimiz için, firmamızdan destek isteyen müşterilerimize mobil ekiplerimizle hızlı hizmet, kaliteli hizmet koşullarını sunuyoruz.Kırmadan Tıkalı Tuvalet Gideri Açma

Kanal tıkanıklığı sorunu olan tesisatta logar gideri içinde de pis atıklar birikmeye başlar. Bu yüzden hem kırmadan kanal tıkanıklığı açma, hem de logar temizleme işlemi yapılması gerekir. Ustalarımız bu konuda oldukça tecrübeli olduğu için, tesisatınızın işlevini görebilmesi için gereken tüm işlemleri yapacaktır. Çankaya Klozet açma firmamız kırmadan makineli açma yöntemini kullandığı için, evinizdeki fayanslara zarar vermeden, kırmadan tıkanıklığı açarız. Ekstra masrafa girmeden başka tadilatlara girişmeden tıkalı boru açma işlemi yapılır.

Mutfak Lavabo Borusu Açan Usta

Tuvalet taştı diye panik yapmanıza gerek yok. Bu kanal tıkanıklığı olduğunun bir göstergesidir. Tuvalet tıkanıklık açma için Çankaya kanal açma firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Ekiplerimiz kanal görüntüleme sistemleri ile tıkanıklığın yerini kırmadan belirler. Tıkanan kanalı kırmadan makineli açama yöntemiyle açarlar. Tıkanan kanalizasyon borusu robot dediğimiz kanal açma makinesi ile konforlu bir şekilde açılır.

Kanalizasyon ve Logar Hattı Açma

Banyo süzgecinden su gitmiyor, lavabo taştı bunlar banyo giderindeki tıkanıklığın belirtileridir. Kanalda biriken sabun artıkları, saç telleri gibi etkenler zamanla tıkanıklık sorunu yaşamanıza neden olur. Zamanında yapılacak bir müdahale tıkanıklığın önlenmesini sağlar. Çankaya kanal açma firmamız hem tesisatınızdaki bakım işlerini, hem de tıkalı boru açma gibi hizmetleri alabileceğiniz bir servistir. Müşterilerimize kırmadan makineli açma hizmeti veriyoruz. Mutfak lavabosu tıkanıklık açma, kırmadan lavabo açma gibi ihtiyaçlarınızda firmamızdan kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Kendi bildiğiniz pompalama, kimyasal açıcı kullanma gibi yöntemleri bir kenara bırakın. Tıkalı boru açma için Çankaya kanal açma servisimizden profesyonel destek alın.

Makine İle Kırmadan Tıkalı Gider Açma Çankaya


USTAYA SOR