Servis Bölgeleri

KARAPÜRÇEK TERMAL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ

Karapürçek  Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespitinde servisimiz uzman ekibi ile Karşıyaka bölgesinde hizmet vermektedir. Karapürçek su kaçak tespiti firmamız bölgede 7/24 hizmet vermektedir. Kameralı su kaçak tespit cihazları ile ekibimiz tesisat boru hattındaki sızıntıları kırmadan tespit etmektedir. Akustik dinleme cihazları ile yapılan tespitin doğrulamasını yapan ekibimiz hatasız bir şekilde hizmet verir. Tesisatınızda su kaçağı olduğunu fark ettiğiniz zaman bunu ivedilikle tespit ettirmelisiniz. Kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmamızdan bu konuda detaylı bilgi alabilir, evinizde kırma dökme yapılmadan su kaçağından kurtulabilirsiniz.


Termal Kameralı Su Kaçağı tespiti

Evinizde işyerinizde su kaçağını anlamanız çokta zor olmaz. Tesisatın borularında genellikle tek noktada oluşan su kaçağı kısa sürede birikim yapacaktır. Duvarlarda gezinen su kabarıklığa nemlenmeye neden olacaktır. Ayrıca ahşap dolaplarda parkelerde kabarmalar meydana gelecektir. Bu yüzden su kaçağı ihmale gelmez. Hiç beklemeden, ertelemeden Karapürçek su kaçak tespiti servisimize ulaşın, uzman tesisat ekibimiz size yardımcı olsun.

UYGUN FİYAT / GARANTİLİ HİZMET


Kırmadan Görüntülü Cihazla Su Kaçak Tespiti

Cihazla Su kaçak tespitinde en önemli unsurlardan biri etrafı kırmadan kaçağının yerini bulmaktır.. Bunun için son teknoloji cihazların kullanımı oldukça önemlidir. Cihazlar kullanılmadığı zaman eskiden olduğu gibi rastgele etrafın kırılması gerekir. Bu hem daha masraflı olur hem de sizleri manevi olarak olumsuz etkiler. Evinize bir zarar gelmesin istiyorsanız kırmadan su kaçak tespiti yapacak servisimizden profesyonel destek almalısınız.

   

Rontgen ve Lazer Cihazla Kaçak Tespit

Ekibimiz tesisat boru hattındaki sızıntıyı belirleyebilmek için termal kamera ile görüntüleme yapmaktadır. Bu şekilde belirlenen su birikimlerini doğrulamak ve net olarak kaçağın olduğu yeri tespit etmek için akustik dinleme cihazları kullanılmaktadır. Bu şekilde su kaçağın yeri belirlenmekte ve noktasal tespit yapılan yer açılarak tamirat, onarım işlemleri yapılmaktadır. Ekibimiz işini tamamladığında nem ölçer cihazı ile tesisatınızda sızıntı kontrolü de yapmaktadır. Bu aşamadan sonra tesisatınızı sorunsuzca kullanabilirsiniz.
Karapürçek su kaçak tespiti yapan servisimiz evinizde kırmadan etrafa zarar vermeden su kaçaklarını tespit etmektedir. Su faturanızı yükselten, evinizde rutubete neden olan, duvarlarınıza, ahşap ürünlere zarar veren su kaçakları için acil çözümler üretmelisiniz. Bunu ertelememeli en kısa sürede su kaçağı tespiti yapılmasını sağlamalısınız.

Termal kamera ve dinleme cihazı ile görüntülü kırmadan noktasal su kaçağ tespiti

USTAYA SOR


  • Commenter Turgay canturk. 14 Mayıs 2019

    Ustam butur tespitlerin tamiryle nekadara maal oluyor bilgi vermek mumkunmu.

  • Commenter Ankara Su Tesisatçı 14 Mayıs 2019

    Turgay bey, ilgili e-mail adresinize Termal Kameralı Su Kaçağı Tespit fiyatları ile ilgili bilgiler gönderilmiştir. Murat Tesisat / Ankara Profesyonel Su Tesisatçısı