Servis Bölgeleri

CİHAZLI SU TESİSAT USTASI ÇAYYOLU

Termal Kameralı Su Tesisatçısı Çayyolu

Tesisatınızdaki su kaçaklarının tespit edilmesi için bir su tesisatçısı çağırmanız gerekecektir. Su kaçağı tesisatın borularını etkileyen önemli sorunlar arasındadır.  Bütün boru hattında bu risk bulunmaktadır. Termal kamera ısıya duyarlı bir cihazdır. Bu yüzden sıcak su borularında özellikle kalorifer tesisatında oluşan su kaçaklarını tespit etmek için kullanılır. Termal Kameralı Su Tesisatçısı Çayyolu firmamızdan bu konuda bilgi alabilirsiniz. Kalorifer tesisatınızdaki su sürekli eksiliyorsa, devamlı kombiye su basmak zorunda kalıyorsanız tesisatınızda su kaçağı var demektir. Bu durumda termal kameralı usta çağırarak sorununuzun giderilmesini sağlayabilirsiniz. Evinizde bir yerin kırılmasına gerek kalmadan kaçak tespiti yapılarak, borular tamir edilir.


Cihazla Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı Usta

Eskiden olsa su kaçaklarının cihazla bulunacağına inanamazdır. Günümüzde kaçak tespiti için son derece modern, teknolojik cihazlar kullanılmaktadır. Bu sayede su kaçağı ile karşılaşanların sorunlarına kökten bir çözüm getirilmiş oldu. Cihazla Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı Usta evinize gelerek bir ön değerlendirme yapar. Kaçağın olduğu boru hattını inceleyerek en uygun cihazları kullanarak kaçak tespitini gerçekleştirir. Pis su borularında, temiz su borularında, kalorifer tesisatı borularında olan kaçaklar için farklı cihazlar kullanıldığından tesisatçınızın bunlara sahip olduğundan emin olmalısınız. Tesisattaki her kaçak aynı cihazla tespit edilemez. Ayrıca ustaların eğitimli olması, deneyiminin olmasının da önemi vardır. Tesisatçınızda bu özelliklerin hepsini bir arada bulmalısınız.

Kameralı Kaçak Tespit Ustası

Kalorifer tesisatında su kaçağı sorunu yaşıyorsanız Kameralı Kaçak Tespit Ustası çağırmanız gerekecektir. Bu konuda firmamızdan profesyonel yardım alabilirsiniz. Ustalarımız kaçak bulma konusunda son derece tecrübelidir. Ayrıca kameralı görüntüleme yaparak evinizde canınızı sıkacak kırma dökme gibi işleri de yapmazlar. Sizlere başka masraflar çıkarmazlar. Sadece kaçağı bulma konusuna odaklanır, kameralı görüntüleme yaparak borulardaki kaçak olan yerleri tespit ederler. Daha sonra boruları tamir etmek, kaçak yerlerini kapamak için en yeni teknolojiyi kullanırlar. Termal kameralı ilaçlı hizmet verirler. Borulardaki sızıntı yapan yerleri kalıcı şekilde kapatan özel bir ilaç kullanarak, sorununuza çare olurlar. Su kaçağı ile mağdur olanlar firmamızın kullandığı yöntemler ile kaçak sorunundan kurtulabilir.

ÇAYYOLU SU TESİSATÇISI

USTAYA SOR