Servis Bölgeleri

TERMAL KAMERALI SU TESİSATÇISI ÜMİTKÖY

Termal Kameralı Su Tesisatçısı Ümitköy
Su kaçağı hemen herkesin çekindiği sorunlardan biridir. Bazen hiç beklemediğimiz anlarda tesisatımızda su kaçağı olduğunu anlayabiliriz. Bu durumda panik yapmaya, endişelenmeye hiç gerek yok. Artık önceden olduğu gibi evinizdeki fayansları kıran, kaçağın olduğu yeri deneme yanılma yoluyla bulmaya çalışan tesisatçılar pek kalmadı. İnsanlarda yeni teknolojik yöntemlerden haberdar olmaya başladı. Günümüzde termal kamera gibi modern cihazlarla kaçak tespiti yapılmaktadır. Termal Kameralı Su Tesisatçısı Ümitköy firmamız da su kaçağından yakınan herkese bu yöntemle yardımcı olmaktadır. Isıya duyarlı olan termal kamera ile sıcak su borularındaki kaçakları hatasız bir şekilde buluyoruz. Kaçak sorunu olanlar firmamız ile hemen iletişime geçebilir.
Cihazla Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı Usta
Tesisatınızda temiz su hattında, kalorifer tesisatında, pis su hattında beklemediğiniz bir anda kaçak sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Su kaçaklarının tamir edilebilmesi için önce nerede kaçak var bunun tespit edilmesi gerekir. Cihazla Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı Usta sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Öncelikle hangi boru hattında kaçak olduğunu tespit eden ustamız buna uygun cihazlarla kaçağın yerini belirler. Etrafı kırmadan çalışan ustamız boru hattının özelliklerine uygun cihazları kullanır. Temiz su hattında akustik dinleme cihazı, kalorifer tesisatında termal kamera kaçakları tespit etmek için kullanılan cihazlardan bazılarıdır. Firmamız kaçak tespiti alanında yaptığı çalışmalarla müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Su kaçağı sorununuz için firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsiniz.
Kameralı Kaçak Tespit Ustası
Kaçak tespit etmek için mutlaka teknolojik cihazların kullanılması gerekmektedir. Evde istemediğiniz kırma dökme işlerinin yapılmaması için Kameralı Kaçak Tespit Ustası çağırmanızda yarar var. Usta boru hattındaki kaçakları kameralı görüntüleme yaparak bulacaktır. Bu sayede size de ek masraflar çıkmayacak. Eviniz zarar görmeden, evde boya badana, fayans değişimi gibi işlerle uğraşmadan az maliyetle kaçak sorununuz çözümlenmiş olacak. Kameralı cihaz kalorifer tesisat borularındaki sızıntıları net bir şekilde belirlemeye yardımcı olur. Sıcaklığa karşı duyarlı olan termal kamera borudan sızan suyun yerini bulmamızı sağlar. Ustalarımız bu tespiti yaptıktan sonra akustik dinleme cihazı ile son kontrolü yaparak kaçak olan yerleri özel bir ilaçla kaptırlar.

USTAYA SOR


  • Commenter Rahim Arı 11 Temmuz 2023

    kombi sıcak su tesisatında kaçak var. sıcak suyu vakasını kapattım sıcak su kullanamıyorum açarsam vanayı su sayacına yüklediğim 10 ton su akşamdan sabaha kadar bitti su nereye gitti bilmiyorum her tarafa baktım duvarlarda seramikte zeminde bir şey yok