Servis Bölgeleri

Hüseyingazi Petek Temizliği

HÜSEYİNGAZİ PETEK TEMİZLİĞİ

Soğuk günlerin Kış aylarının en büyük sorunlarından biri de ısınmayan petek lerdir kombinizi ne kadar çok açarsan saçın peteklerinin tıkalı olduğu için ısınma yapacaktır peteklerin alt kısmında oluşan tıkanıklık sıcak su devirdaim durdurur ve peteklerin alt kısmına sıcak su geçiş ısı geçişini engeller.


 

Bu sebeple üstü ısınan peteklerin alt kısmı ısınmaz Eğer sizde Hüseyingazi bölgesinde oturuyor iseniz Ankara'nın en soğuk mahallelerinden birinde oturuyorsunuz demektir Hüseyingazi petek temizleme servisimiz sayesinde ısınmayan Petek lerinizi temizleyerek pas kir tıkanıklık benzeri oluşumları çözüp dışarı tahliye edilmesini sağlıyoruz.

Hüseyingazi petek temizleme servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın servis araçlarımız ile her an mahallenizde hizmetinize hazırdır. 
 

Petekler Neden Isınmaz?

Kombi petek tesisatı Kombiden gelen sıcak suyu donanımıyla peteklerin ısınıp bu ısıyı evin odalarına yayması suretiyle evin ısınmasını sağlar zamanla bazı petekler artık ısınmaya başlar Bunun sebebi Kombiden gelen sıcak suyu utanma sebebiyle dolanımının durmasından kaynaklanır su devirdaim durduğunda ısıda Durmuş demektir.   peteklerin altı Pas ve kir sebebiyle çabuk sebebiyle dolar ve tıkanır Bu da peteklerin alt kısmı buna su erişimini engeller.  su devirdaim olmuyor Petek artık ısınmaya başlar peteklerin eski haline dönmesi için petek temizliği yaptırmanız gerekir Hüseyingazi petek temizliği servisimiz makine ile tek noktadan banyoda Petek temizliğini yaparak odalarınızda ki petekten sökülmesine engeller ve yerinde bir temizlik yapar kombi filtresi kombi eşanjörü petek devir daim pompası peteklerin iç kısmı ve peteklere gelen boru tesisat tamamen temizlenir ve sistem ilk günkü gibi tertemiz pırıl pırıl olur.

 

Yüksek Doğalgaz Faturası

Kombiler kış aylarında çalışmaya başladığında en büyük şikayet yüksek gelen doğalgaz faturasından oluyor. gereksiz yere yere aşırı yanan ve evi hiç ısınmayan kombiler yüksek doğalgaz faturasına Sebep olarak müşterilerin canını yapmaktadır. yakmaktadır Petek az çalışana çok şey bir şekilde e Vista sistem doğalgazın sarfiyatını da düşürür ve doğal gaz faturanız az gelmeye başlar petek temizliği sizleri ekonomik anlamda da destekler Yani yaptıracağınız bir petek temizliği 1 aylık doğalgaz faturanız da kendisini amorti eder.

 

USTAYA SOR