Blog

Musluk Suyu İçilir mi?

Çeşmelerimizden akan suların içilir mi? Şebeke suları sağlıklı mı? Tesisatlar sağlık için kaç yılda bir değişir? Buna benzer soruların cevabını gelin hep beraber değerlendirelim.

Çatı Katından Gelen Su Akıntısı

Evinizin çatı kısmından tavana akan su akıntıları su kaçak olarak tanımlanmasa da bu da bir su akıntısıdır. Bu su akıntısı çatı yalıtımı veya yağmur oluklarından da kaynaklana bilmektedir.

OPENING CLOGGED DRAIN ANKARA

OPENING CLOGGED DRAIN ANKARA

Water Leak Detection with Camera Device in Ankara

Water Leak Detection with Camera Device in Ankara

Tıkanıklık Açma

Binalarımız da Kullandığımız atık suların Aski kanalizasyon boru hattına taşıyan sisteme Kanalizasyon sistemi denir. Bu pis su boru sisteminde çeşitli sebepler ile tıkanıklık meydana gelir. Tıkanıklık Açma işlemi çeşitli makine ve kameralar ile kırmadan yapıla bilir. Şimdi sizlere kullanım alanlarına göre tıkanıklık açma çeşitlerini anlatalım.

ASKİ SU KAÇAĞI TESPİTİ

ANKARA ASKİ KAYIP SU KAÇAĞI TESPİTİ

KIRILAN EVYE LAVABO TAMİRİ

KIRILAN EVYE LAVABO TAMİRİ

DIŞ MEKANDA SU KAÇAĞI BULMA

DIŞ MEKANDA SU KAÇAĞI BULMA

Armut.com ve Acil Hizmetler

Armut.com ve Acil Hizmetler

SU TESİSAT TAMİRCİSİ

su tesisat tamircisi, su tesisat tamiri

LAVABO GİDERİ AÇAN MAKİNE ANKARA

LAVABO GİDERİ AÇAN MAKİNE ANKARA

Mutfak Lavabo Tıkandı Su Gitmiyor Ne Yapmalıyım?

Mutfak Lavabo Tıkandı Su Gitmiyor Ne Yapmalıyım?

DEPREM BÖLGESİNDE AKUSTİK DİNLEME CİHAZI İLE CANLI ARAMA KURTARMA

DEPREM BÖLGESİNDE AKUSTİK DİNLEME CİHAZI İLE CANLI ARAMA KURTARMA

Pratik Bilgiler

Pratik Bilgiler

Elektrik Kablo Hattı Yer Tespiti

Yeraltı şebeke hatlarında en büyük sorunlardan birisi de herhangi bir Kazım esnasında yer altında bulunan elektrik şebeke hatlarının yerinin bilinmemesi ve yer altı kablo arıza tespitidir.

Evimizde Su Kaçağı Nasıl Engellenir?

Ev yada iş yerlerinde sık sık yaşadığımız Su kaçak arızasını engellemek ve önceden tedbir almak mümkün. Tesisatlar da su kaçağı aşırı su basıncının tesisata verdiği yüksek basınç sonucu tesisat borularının bu basınca dayanamamasından

Flır E8 Model Termal Kamera

Su kaçağı tespit mesleğinde en önemli cihazlardan birisi de Termal kameradır. Termal kameralar görüntüleme yaparak duvar ve fayans arkasında ki arızaları bula bilir. Termal kamera marka ve modeli olarak Flır E8 Termal Kamera marka ve modeli sektör

Tuvalet ve Banyoda Su Sızıntıları

Murat Tesisat firmasının uzman teknisyenleri her türlü su kaçaklarını cihaz ve kamera ile giderebilmektedir. Mutfağınızdaki musluktan su damlıyor, çamaşır odası, küvet, banyo lavabosu

Demir Su Tesisat Borularının Ömrü Ne Kadar?

Günümüz su tesisat boruları artık plastik (pprc) borular ile yapılmaktadır. Bu sistem hem sağlık açısından hem de dayanıklılık açısından daha çok sağlam. Tatbiki doğru malzeme ve doğru usta ile çalışmak şartı ile.

Kombi Su Basıncı Kaç Olmalı

Kombi su kaçağı herhangi bir yerden damlayarak veyahut kabarma yaparak belirti vermeye bilir. Bu tip kaçaklar ancak kombinin su eksiltmesi ile belli olur. Kombi Su Eksiltme ile ilgili detaylı bilgi için bu linke tıklayınız.

Tıkalı Çamaşır ve Bulaşık Makinesi Gideri Açma

Çamaşır makinesi pis su giderleri genelde banyo gider borularına bağlantılı bulunmaktadır. Bazı daireler de Çamaşır makineleri mutfak taşı altında olmaktadır.

Banyo Süzgeç Gideri Açma Ankara

Banyo duşa kabin ve zeminde bulunan süzgeç giderleri sık sık tıkanmaktadır. Bu gibi tıkanmalar genel de banyo esnasında gider borusuna

Peteklere Donmaması İçin Antifriz Koyma

Kış mevsimin de kullanılmayan yada az kullanılan evlerde yada daha sabuk ve daha iyi ısıtacağı düşünülerek Kombi Petek Sisteminin içerisine antifriz

Su Kaçağı Uzlaştırma Ekibi Ankara

Su kaçağı üst kat komşudan alt kat komşuya rahatsızlık veren. Farklı konutlarda oluşan su kaçağı arızaların bir birini taciz etme

SU AKINTISI VE KOMŞULAR ARASI UZLAŞMA

Su akıntısı ve damlaması ile ilgili sorunda uzlaşmak komşuların ikili ilişkisi ve bina yönetiminin etkinliğine bağlıdır.

SU BASINCI NEDEN AZ GELİYOR?

Bazı dairelere su basıncının çok az geldiği ile ilgili daire sahiplerinin sıkça şikayetlerini alıyoruz. Dairelere su saatinden gelen

SU TESİSAT BORUSU DONDU

Su boruları kaş aylarında aşırı soğuk havalrın etkisi ile donabilmektedir. Donan tesisat borusu içerisinde buzlanma olduğundan su tesisat borusunda ki su akışı durmaktadır. Bu sebeple evinize su gelmeyecektir.

Mutfak Bataryası

Merhaba değerli takipçilerimiz. Bu gün size Mutfak Bataryası hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Mutfak bataryaları duvardan montajlı batarya ve tezgah üstü montajlı batarya olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Duvardan bataryalar eski sistem tesisat bağlantı şeklinde var idi ancak yeni binalarda artık tezgah üsütü bataryalar kullanılmaktadır. Batarya renkleri günümüz de çok seçen ekli bir tercihe sahiptir. Mutfak dolabı yada mutfak tezgahı rengine uygun bataryalar seçe bilirisiniz. Ben şahsen bataryanın renginin kendine öz sewçilirse mutfağa renk katacağını ve kendini de göstereceğini düşünüyorum.

Tesisatçı Nasıl Bulunur?

Google Arama Motoru Gelişen teknoloji sayesinde artık bir çok ihtiyacımıza telefon yada bilgisayar üzerinden ulaşabiliyoruz. Bu teknoloji ağında bize destek veren ve en bilinen yer ise Google Arama Motoru dur. Google arama motoru bir çok alanda istenilen sonuca bizleri götürdüğü gibi artık artık Su Tesisatçısı ve yahut Ankara Su Kaçak Tespiti gibi aramalarda da sizlere en kaliteli firmaları sıralayarak ulaşmanızı sağlamaktadır. Google ulaşmış olduğunuz bir firmaların müşteri yorumlarınada yer vererek sizin firma hakkında daha net bilgilere ulaşmanızı da sağlmaktadır.

Evimizi Nasıl Su Bastı

Merhaba Değerli Dostlar. Şimdi size gerçek yaşanmış ve kahramanlarından birinin de ben olduğum bir su baskını hikayesini anlatmak istiyorum. Annem ve Babam (70) kendine ait evlerinde tek başlarına yaşamaktadır.

YANGIN HİDRANT CİHAZLA SU KAÇAK TESPİTİ

YANGIN HİDRANT HATTI CİHAZLA SU KAÇAK TESPİTİ Büyük Fabrika ve iş terlerin de özellikle bahçe ve çevre alanların da yangın söndürme sistemine bağlı olan YANGIN HİDRANT HATTI SU KAÇAK TESPİTİ için özel donanımlı ve yüksek frekanslı dış alan dinleme ve tespit cihazları kullanmaktayız. Bu cihazlar vasıtası ile bu zamana kadar bir çok komu kurum ve kuruluşları da dahil iş yerlerinde ki Yangın hidran hattında su kaçak arıza tespiti yapabilmekteyiz. YANGIN HİDRAT HATTI SU KAÇAĞI OLDUĞU NASIL ANLAŞILIR? Yangın hidrat hatlarının üzerin de genel olarak basın ölçe bilen manometre saatleri bulunmaktadır. Bu basınç saatleri sistemde ki su basıncını göstermektedir. Eğer sistemde herhangi bir yerde kaçak var ise manometre ibresinde düşme olduğunu göreceksiniz. JOKER (YEDEK ) POMPA SÜREKLİ ÇALIŞIYOR Yangın hidrat hattında ki bir diğer belirgin gösterge ise joker pompa denilen yedek pompanın sürekli devreye girerek çalışıyor olması da hat üzerinde ki borular da su kaçağı olabileceğine işarettir. yangın hidrat hattın da ki su kaçak sorunu su faturasının yüksek gelmesine de sebep olabilmektedir. YANGIN HİDRAT HATTI SU KAÇAK TESPİT CİHAZI Yangın hidrat hattına ait su kaçağı Dış Alan su kaçak tespit alanına girer ve Dış Alan tespiti için özel olarak üretilen derin ve geniş alanlarda dinleme kabiliyeti olan cihazlar ile yapılır. Murat Tesisat olarak biz Yangın hidrat hattı su kaçak tespiti için alanında ki başarısı kesinlikle tartışılamayan TROTEC LD 6000 Dinleme cihazını kullanıyoruz. Bir Alman markası olan bu cihaz bu alanda ki en üst sekment cihazlardan biri ve en önemlisidir.

BULAŞIK MAKİNESİ SU ALMIYOR

Bu makinelerin otomatik su alma işlemine yarayan bazı cihazları mevcuttur. Bunların arıza yapması yada dışardan gelen su tesisatında bir sorun olması makinenesin su almamasına sebep olabilir. Eğer hortumdan su geliyor ise diğer yapılması gerekenler;

GÖMME KLOZET TAMİR SERVİSİ

Duvar içinde bulunan gömme klozetlerin su haznesi ve gövde kısmı duvar iç kısmında kaldığı için maalesef arıza ve tamir aşamasında çok ciddi sorun ortaya çıkarmaktadır. Gömme klozet iç takım değişimi için yedek parçalar da her yerde kolayca bulunan bir malzeme değil maalesef. Bu sebeple çok yaygın bir servis ağı yok ve tamir edilecek parça fiyatı de normal klozete göre çok pahalı oluyor. GÖMME KLOZET TAMİRCİSİ bulmakta nerde ise imkânsız duruma geliyor. Her Su Tesisatçısı bu alanda yeterli bilgiye de sahip değil.

SU ARITMA CİHAZINDAN AZ SU AKIYOR

CONAX, LG, AMWAY, AQUAFLO, WATERBOX

BANYODA BÖCEK SORUNU VE ÇÖZÜMÜ

Genel olarak ev hanımlarının en büyük şikâyetlerinden birisi de banyo süzgeç giderlerinden gelen haşere ve böcekler. Bu sorun neden kaynaklanır ve çözümü nedir. Banyo giderilenlerinden gelen böceklerin başlıca sebebi kullanılmayan gider ya da süzgeçlerdir. Genel olarak banyolarda temizlik sonrası suyun aka bilmesi için konulan giderler çok aktif değildir. Ev hanımları banyoyu genel olarak silerek temizlerler ve bu sebeple de bu giderden hiç su akmaz. Bahsettiğim gider duş gideri değil. Duşun haricinde banyoda bulunan ikinci bir gider mevcuttur. Bizim bahsettiğimiz gider işte bu kullanılmayan ikinci gider.

PİS ve KÖTÜ KOKU TESPİTİ ANKARA

Çünkü evimizin içerisine daılan bu pis koku malzesef teneffüz ettiğimiz havadan daha farklı bir renge sahip değildir. Bu sebeple bakteri ve mikrop ta içeren bu pis kokuları sevdiklerimiz ile birlikte teneffüz etmekteyiz.

KAMERALI SU TESİSATÇISI

Günlük hayatımız da ev yada iş yerlerimiz de su tesisat şebekeleri büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Tabi her hizmet alanında olduğu gibi bu alanda da arıza ve sorunlar oluşabilmektedir. Mesele otomobil sektöründe artık araç arıza tespitleri için bilgisayarlı aletler kullanılmaktadır. Ve eskisi gibi deneme yanılma yöntemleri ile arıza tespiti yapılmamaktadır.

TIKALI APARTMAN GİDERİ AÇMA ANKARA

Robotla tıkalı Apartman Gider borusu açma işleminde deneyimli personelleri bulunan firmalarla çalışma avantajından mutlaka yararlanmalısınız. Bu alanda firmamız yılların deneyimi ile fiyat avantajı ve hizmet kalitesinden ödün vermeden müşterilerine yardımcı olmaktadır. Pimaş açma servisi ihtiyacınızda firmamızdan her zaman hizmet alabilirsiniz.

AÇ KAPA BATARYA KARTUŞ TAMİRİ ve MONTAJI

Bataryalar eski çeşmelerde bulunan contalar yerine artık kartuş denilen sök tak sistemler ile çalışmaktadır. Bu sistemler kullanıcısının kolayca değiştirmesi için tasarlanmıştır. Biraz işten anlayan ve elinde bir kaç anahtar ve tornavida takımı olan çok kişi bu kartuşu kendisi değiştirebilir. Yani videomuzu seyrederek Batarya kartuş değişimi ve tamirini kendiniz de yapabilirsiniz. En azından deneyin baktınız ki bu işi yapabilecek bir tamir malzemeniz yok, yada sorunu çözemiyorsunuz yine bir Su Tesisatçısı çağırarak işi ona da yaptıra bilirsiniz.

KIRMADAN SU KAÇAK ARIZA TESPİTİ

Tesisat sorunları arasında su kaçağının ayrı bir yeri vardır. Dışarıdan göremediğimiz borularda oluşan su kaçağı yüzünden zor günler yaşayabiliriz. Ancak b konuda sıkıntı yaşamayın. Tesisat sektöründeki gelişmeler sayesinde artık cihazla su kaçak tespiti yapılabilmektedir.

KAMERALI SU ARIZA TESPİT

Su tesisat alanında da sorunlar Kameralı Arıza Tespiti ile yapılmaktadır. Kameralı arıza tespit yöntemi ile artık su kaçak arızaları kırmadan görüntülü olarak kolayca tespit edilmektedir. Bu sistem müşteri için de biz tesisatılar için de büyük bir kolaylıktır.

KOMBİ SU EKSİLTME VE BASINÇ DÜŞMESİ

Kombi su kaçak sorunu diğer tesisat sorunları gibi belirtileri olan bir kaçak değildir. Bu sebeple de Termal kamera ile ya da dinleme cihazı ile tespit etmesi son derece zor bir arızadır. Bu arızalar genel olarak kimyasal yöntemler ile uygulanmaktadır. Kaçak Kimyasalı ile kombi tesisat kaçaklarını kırmadan tamir edilebilmektedir. Bu kimyasal sisteme makine ile uygulanmaktadır ve 48 saat zaman içerisinde kaçağın büyüklüğüne göre arızayı onarabilmektedir.

SICAK SU AZ AKIYOR (ÇÖZÜMÜ)

Duş yapıldığı esnada genel olarak iki musluk birden açıldığında sıcak su azalmaktadır. Bu şikayetin dışında tek muslukta açılsa su az geliyor olabilir. Eğer iki çeşme birden açılıyor ise ve bu durum da su azalıyor ise muhtemelen su tesisat borularının çapı düşük kullanılmış yada pilastik borular da kaynak yapılır iken çap daralması oluşmuş olabilir.

KAÇAK SU TESPİTİ NASIL YAPILIR ?

Kaçak su arızaları Termal kamera Kanal gmörüntüleme kamerası ve dinleme cihazları ile kırmadan tespit edilmektedir. Bu Bilgisayarlı cihazlar sayesinde evinizin Rontgen görüntüsünü çeke biliyoruz. Su tesisat borularınızın nerelerden geçtiğini ve nere de arıza olduğunu noktasal olarak kırmadan tespit ediyoruz.

PATLAK SU BORUSU NASIL TAMİR EDİLİR

Su tesisat boruları yüksek basın ve kaynak hataları gibi bir çok sebepten dolayı su boruları patlamaktadır. Patlak su boruları ise su kaçağına sebep olmaktadır. Neyse ki su kaçak tespitini yapan cihazlar sayesinde su patlak arızaları kolayca bulunmaktadır.

TIKALI GİDER BORUSU AÇMA ERYAMAN

Ankara’nın yeni yıldızı Murat Tesisat, sıhhi tesisatçılıkta yeni bir sayfa açıyor. Gider borusu tıkanıklık açmada son sistem makinaları ile tesisatınıza zarar vermeden tıkalı borularınızı açıyor. Pis su gider tıkanıklıkları kısa sürede açılarak sizlere rahat bir nefes aldırıyor. Eryaman’da tesisatçı demek Murat Tesisat demektir.

MAKİNE İLE KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇAN FİRMA

İşinde tecrübeli ve güler yüzlü personeli ile tıkalı bölgeyi açıyoruz. Tıkanmış kanal borusu sizleri rahatsız etmeye mi başladı? O zaman doğru firmayı bulmak ve tecrübeli personelden yardım almak mı istiyorsunuz? İşte tam aradığınız firma. Ankarada Murat Tesisat

KANALİZASYON LOGAR ÇUKUR KAPAĞI YER TESPİTİ

Logar hatları aynı pis su boruları üzerinde toplanarak bina çıkışlarında bahçe içerisinde bulunan Logar Kanalizasyon Çukurlarına dökülerek buradan da Aski şehir kanalizasyon hattına bağlanırlar. Genellikle bina çıkışlarında ya da müstakil evin bahçesinde bulunan logar kapağının üst kısımları toprak ile doldurularak saklanmaktadır.

SU TESİSAT ARIZA TESPİTİ ANKARA

SU TESİSAT ARIZASI Su tesisat borularında ve kullanılan armatür ve malzemeler de zamanla sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunların en temeli ve bizi asıl ilgilendireni ise su tesisat borusunda oluşan patlak ve bu sebeple meydana gelen su kaçağı sorunu. Su arızaları birçok diğer sektörlerde oluşan arızaların tamiri ve tespiti gibi artık teknolojik cihazlar kullanılarak tespit ve tamir edilmektedir. Mesela duvar içinde ki tesisatın patlaması sonucu alt katınıza akan suyun tespiti için her yeri kırmanız gerekmeyecek. CİHAZLA SU ARIZA TESPİTİ Su tesisat borularında oluşan ve duvarların altında olduğu için göremediğimiz su tesisat arızalarını ancak alt kat komşunuzun tavandan su damlıyor şeklinde şikâyet ile kapınıza gelmesi ile anlaya bilirsiniz. Alt kat komşunuz size Tuvaletten su damlıyor, banyodan su damlıyor, mutfak tavanından su damlıyor ya da koridordan odalardan su damlıyor şikâyeti

EVDE PETEK TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR ?

Eğer yaşadığınız yer bir kent yada şehir değil ise ve profesyonel petek temizleme firmaları yok ise ısınmayan peteklerinizi kendi yönteminiz ile evde temizleye bilirsiniz. Bu temizleme yöntemi makine ve kimyasal ile yapılan petek temizleme yöntemi kadaretkili olamaya bilir ancak zor durumlar da hiç yoktan daha iyidir.

MUTFAK TEZGAHI LAVABOSU DÜŞTÜ

Zamanla sık kullanım ve özellikle bulaşık yıkarken kullanılan aşırı kimyasal ve deterjanlar sebebi ile tutkal kısmından koparak düşen mutfak lavabo tezgahı evye kısmı sorunu ile karşılaşmaktayız.

DEDEKTÖRLE KIRMADAN SU ARIZA TESPİTİ ANKARA

Su tesisatında meydana gelen sızıntı, kaçak gibi su arızasının tespit edilmesi için dedektörle su arızası giderme Ankara servisimizden profesyonel yardım olabilirsiniz.

GÖRÜNTÜLÜ ALETLE SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su kaçağı herkesin karşılaşabileceği tesisat sorunları arasında yer alır. Bunun önlenmesi oldukça zor olsa da görüntülü su kaçak tespiti yapılarak sorununuz en kolay şekilde çözümlenebilir.

CİHAZLA KIRMADAN SU SIZINTISI TESPİTİ ANKARA

Ev ve işyeri tesisatında meydana gelebilecek su sızıntılarında yeni teknolojik cihazlarla hizmet alabileceğimiz firmamız garantili hizmet koşulları sunmaktadır. Cihazla su sızıntısı tespiti Ankara firmamız yılların tecrübesi ve son sistem teknolojik yöntemlerle su sızıntılarını tespit etmektedir.

KİMYASALLI PETEK TEMİZLİĞİ ZARARLI MI ?

Petek temizliği son yıllarda hızla yaygınlaşan bir hizmettir. Kombi ile ısınmayı tercih edenler ısınma sorunları yaşadıklarında peteklerinin kirlendiğini öğrenebiliyor. Ancak petek temizliği zararlı mı diye bazı tereddütler yaşayabiliyorlar. Petek temizliği zararlı bir işlem olmayıp, daha iyi ısınmanıza yardımcı olan, doğalgaz tasarrufu yapmanızı sağlayan, kombinin ömrünü uzatan bir işlemdir. Bu nedenle petekleriniz ısınmıyorsa, evinizi ısıtmakta zorluk çekiyorsanız hiç tereddüt etmeden peteklerinizi temizletebilirsiniz.

MUTFAKTAN ALT KOMŞUYA SU DAMLIYOR

Mutfaktan alt kata su damlıyor ise Ankara su kaçak tespiti konusunda uzman bir firmadan profesyonel destek alınmasında yarar vardır. Mutfak tesisatının komple elden geçirilmesi ve su damlama sorununun kaynağı tespit edilmelidir.

TAVANDAN SU DAMLIYOR

Tavandan su sızıntısı geliyor diyerek tesisatçı arayan pek çok kişi bulunmaktadır. Üst kattan damlayan suyun, komşumdan su akıyor, tavan kabarıyor diyerek usta çağıranlara sıkça rastlamaktayız

SU FATURASI YÜKSEK GELİYOR

SU FATURAM ÇOK YÜKSEK GELİYOR Su fauturanız normalin dışında çok yüksek gelmeye başladı ise ve tüketim de hiç bir değişiklik yok ise bunun iki sebebi olabilir; * Brincisi, tesisat borularında yada musluklarda oluşan su sızıntısı yada su kaçağı, * İkincisi ise su satinde bir arızanın omasıdır. Bu sebelerden ilkini kendi imaknalrınız ile tespit edebilirisiniz.

MUSLUK SU SIZDIRIYOR DAMLATIYOR

Musluk ve bataryalar bazı zamanlar da arıza sebebi ile su damlata bilirler. Bu damlama ya da sızıntıya su kaçağı da denilebilir. Muslukar bağlantı noktalarından yani duvara bağlandığı yerlerden su sızıntısı yapıyor ise bu kullanıcı tarafından fark edimez ve musluk aynasının arka kısımından fayansların arasına sızan su alt kat komşunun tavanına sızar ve tavanda su damlamasına sebebp olabilir. Bu tip kaçaklar musluk montajı esnasında ya keten ve sızdırmazlık malzemelrinin yeterli miktarda kullanılmamasından kaynaklarnır, yada musluğu fazla sıkma sonucu uzatma apratının çatlaması sonucu su sızıntısına sebep olur.

İLAÇLI SİSTEM RADYATÖR TEMİZLİĞİ PURSAKLAR

Kalorifer tesisatı ile ısınanlar belli zamanlarda ilaçlı petek tesisat temizliği hizmeti almalıdır. Pursaklar ilaçlı petek tesisat temizliği hizmeti veren servisimiz peteklerinizi güncel yöntemlerle temizlemektedir. Petekleriniz suyun etkisiyle zamanla ısıyı yansıtmakta zorlanır. Pas ve kireçlenme peteklerinizi olumsuz etkiler. Peteklerin içinde meydana gelen tıkanıklıklar sıcak suyun devir daimini zorlaştırır. Suyun içindeki çamur tortuları, balçık ve başka atık maddelerde peteklerin alt kısmında birikmeye başlar. Altı ısınmayan petek sorunu bu yüzden yaşanır. Peteklerin altında biriken atıklar sıcak suyun dolaşımına engel olur. Bu yüzden düzenli aralıklarla peteklerinizi temizletmelisiniz.

SU KAÇAĞI TESPİTİ NASIL YAPILIR ?

Termal Kameralar her alanda kullanıldığı gibi su tesisatlarında ki arıza tespiti içinde kullanılmaktadır. Isıya duyarlı görüntüleme yaparak duvar, fayans, sıva arkasından geçen tesisat borularında oluşan su boru patlaklarının yerini kolayca göstermektedir.

SU BORUSU DELİNDİ NASIL TAMİR EDİLİR ?

Tesisatı kullanmak zorunda olduğumuz yaşam alanlarında her zaman su borusu kazası ile karşılaşabiliriz. Bu sorun bazen hata sonucunda, bazen de herhangi bir tamirat sırasında başımıza gelebilir.

PATLAK BORU TAMİRİ ANKARA

Su borusunun patlaması nedeniyle zor durumda kalabilirsiniz. Patlak su borusu tamiri nasıl yapılır, bu konuda teknolojik yöntemleri kullanan bir tesisatçıdan yardım almalısınız.

SU TESİSAT TAMİRİ ANKARA

Su tesisat arızası herkesin beklemediği sorunlar arasındadır. Su tesisatı borulardan, musluk ve bataryalardan, vana gibi alanlardan meydana gelen bir sistemdir. Su tesisat arızası tamiri Ankara servisimiz her türlü tesisat arızasında sizlere yardımcı olmaktadır.

SU TESİSAT USTASI

Su tesisat ve musluklarında oluşan arızaların tamiri için çoğu zaman profesyonel su tesisatçısına ihtiyaç duyulmaktadır. Su tesisat ustaları, tesisat arızalarını gerekli malzeme ve ekipmana ve gerekli tecrübeye sahip olduğundan daha kolay ve ileride sorun yaşamayacağınız şekilde tamir ederler. Su tesisat arızalarında genel de müşteri kaynaklı sorunlarla da karışalaşmaktayız.