SU TESİSATÇISI

SU TESİSATÇISI ANKARA

ANKARA SU TESİSATÇISI


Tesisatçı herkesin ihtiyaç duyabileceği bir meslek grubudur. Herkesin hizmetinden emin olduğu, güvenebileceği, yeni yöntemleri kullanan, cihazlarla hizmet veren, deneyimli, müşteri memnuniyetine önem veren bir tesisatçısı olmalı. Yaşam alanlarında etkin bir şekilde kullandığınız tesisat arızalarının tamirinde, montaj ve yenileme işlerinde, petek temizleme, su kaçağı tespiti gibi sorunlarınızda Ankara su tesisatçısı olan firmamızdan içiniz rahat olarak profesyonel destek alabilirsiniz. Güncel yöntemleri, modern alet ve cihazları kullanarak, deneyimli ustalarımızla tesisat arıza ve bakım işlerinizi, tesisat montaj ve yenileme işlerinizi en iyi şekilde yapıyoruz.

UYGUN FİYAT / GARANTİLİ HİZMET


Tesisat tamiri, batarya değişimi, klozet tamiri, su akıtan musluk tamiri, musluk contası değişimi, klozet iç takım arızası, değişimi, bozuk vanaların tamiri gibi tesisat problemlerinde işinin ehli ustalarımızdan hizmet alabilirsiniz. Ayrıca tesisatınızın periyodik bakımları içinde usta desteği alabilirsiniz. Beklenmedik zamanlarda tesisatınızda arıza ile karşılaşmayın. Su tesisatınız bir bütün olarak sizlere hizmet vermelidir. Önemsemediğiniz bir arıza bile bütün yaşam dengenizi değiştirebilir. Musluk contası bile sorun çıkarsa, aynı kanal tıkanıklığı sorununda olduğu gibi sıkıntı yaşarsınız. Bu yüzden tesisat arızalarını önemsemeli, ihmal etmemelisiniz.
Tesisat arızalarının ne zaman olacağı hiç belli olmaz. Hafta sonu bile tesisatçı çağırmak zorunda kalabilirsiniz. Ankara su tesisatçısı olarak müşterilerimize 7/24 hizmet veriyoruz. Cumartesi açık tesisatçı arıyorsanız, firmamıza ulaşabilirsiniz. Tatil günleri bile tesisat tamiri konusunda hizmet alabilirsiniz. Tesisatçı her an ihtiyacınız olabilecek bir meslek grubudur.

Firmamızın iletişim numaralarını kaydederseniz, Ankara su tesisat arızaları için zamanında mağdur olmadan hizmet alabilirsiniz. Üstelik istediğiniz zaman teknik destek alabileceğiniz yani her zaman ulaşılabilir olmak bir tesisatçının en önemli özelliği olmalı. Telefonla aradığınızda bulamadığınız, ihtiyacınız olan ustayı gönderemeyen bir tesisatçı derdinize çare olmaz. Bu da Ankara su tesisatçısı olan firmamızı tercih etmeniz için önemli bir etkendir. Çünkü tesisat arızalarının aciliyetini bilen bir firmayız. Müşterilerimizi bu konuda mağdur etmiyoruz.
 
SU TESİSATÇILARI ANKARA

Eskimiş, yenilenmesi gereken batarya montajı için, lavabo sifonu arızası için, klozet musluğu tamiri için, klozet iç takım değişiminde Ankara su tesisat arızaları alanında en iyi hizmet kalitesiyle firmamızdan destek alabilirsiniz. Ayrıca tıkalı kanal, su kaçağı, patlak boru, tıkalı lavabo, rögar temizleme, petek temizleme gibi ihtiyaçlarınız içinde deneyimli ustalarımızdan destek alabilirsiniz. Bir evde tesisat ile alakalı her türlü arıza ve sorunu firmamızın sunduğu çözüm yollarıyla konforlu bir şekilde aşabilirsiniz.

Sıhhi Tesisat Ustası


Musluğum su akıtıyor, kanal tıkandı, tuvalet taştı, banyo süzgecinden su gitmiyor, aç kapa musluk arıza yaptı, rezervuar, sifon arızalı, batarya montajı gibi bir tesisatta saymakla bitiremeyeceğimiz sorunlar yaşanabilir. Bu durumda herkesin bir sıhhi tesisat ustası çağırması gerekebilir. Ankara su tesisat arızaları için firmamızdan profesyonel yardım alabilir, sıhhi tesisat ustası çağırabilirsiniz. Tesisatla ilgili aklınıza gelebilecek her sorunu ustalarımızın bilgisi, deneyimiyle kolayca aşabilirsiniz.

KAMERALI SU TESİSATÇISI ANKARA


Su tesisatı herkes için hem kişisel hem de yaşam alanının temizlik ve hijyenini sağlama açısından önemli bir sistemdir. Ayrıca tesisatın her parçası, her alanı çok önemlidir. Tuvalet tıkandı, klozet içine su akıtıyor, banyoda su kaçağı var, musluk su damlatıyor, musluk kırıldı, sifon çalışmıyor, duş başlığı tamir edilmeli gibi sorunların her biri yaşamımızın sekteye uğramasına neden olur. Küçük büyük demeden tesisat arızalarının, sorunların hepsi acilen tamir edilmelidir. Ankara su tesisatçısı olarak müşterilerimizin tesisat yüzünden mağdur olmasını istemeyiz. Bu yüzden sıhhi tesisat ustası ihtiyacınızda firmamızı arayabilirsiniz. İster hafta içi olsun, ister hafta sonu açık tesisatçı aramak zorunda kalmayın. Firmamızla iletişime geçerek tesisatınızdaki arızanın en kısa sürede tamir edilmesini sağlayın.
Sıhhi tesisat ustası tesisattaki her türlü tamir işinde, montaj işinde, gider tıkanması, su kaçak sorunu gibi işlerde hem bilgisiyle, hem de firmamızın sunduğu modern cihazları, aletleri ustaca kullanarak sizlere yardımcı olacaktır. Ankara su tesisat arızaları için semtinizde tesisatçı aranmayın. Firmamız Ankara’nın her semtinde hizmet vermektedir. Bu alanda yılların verdiği deneyimle, tecrübeli ustalarımızla, tesisat sektöründeki yeni yöntemleri takip ederek ve müşterilerimize bu koşullarda hizmet vererek çalışıyoruz.


Tesisatınızda her an beklemediğiniz sorunlar ortaya çıkabilir. Bir bakarsınız klozet içine su akıtıyor, bir bakarsınız musluk kırıldı suyu kullanamıyorsunuz, klozet tamiri yapılması gerekiyor. Bu arızalardan zahmetsiz bir şekilde kurtulmak istiyorsanız, sıhhi tesisat ustası çağırmalısınız. Yeni aldığınız bulaşık makinesi montajı yapılması gerekiyorsa, ustamız bulaşık makinesi yeri hazırlama konusunda da size yardımcı olur. Şofben baca bağlantısı yapma gibi işlerinizi de özenle yapar.PATLAK BORU TAMİRİ

Su Tesisat Tamircisi Ankara

Su tesisatınızdaki her türlü arızada Ankara su tesisatçısı olan firmamızdan usta çağırabilirsiniz. Lavabo sifonu arıza yaparsa, musluk kırıldı, klozet sifonu bozuk, batarya montajı yapılacaksa su tesisat tamircisi çağırmanız gerekir. Profesyonel destek almadan tesisatınızdaki arızaları tamir etmeniz zor olur. Hatta bunları tamir edeyim derken daha fazla zarar verebilirsiniz. İşinizi bir bilene bırakmak her zaman iyidir. Ayrıca tesisata monte edilmesi gereken cihazlarınız ve şofben baca gibi işlerin yapılması gerekiyorsa, yine firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Su tesisat tamircisi hemen her semtte olur. Ancak müşterilerine yeni yöntemlerle hizmet eden, modern cihazları kullanan, ustaları işinin ehli olan Ankara su tesisat arızaları tamirinde ısrarla firmamızın hizmetlerinden yararlanmanızı öneririz. Kurumsal firmalardan teknik destek almak hem işinizin daha özenli yapılmasını sağlar, hem de garantili hizmet alırsınız. Yaşam koşullarınızı iyileştirmek, beklemediniz bir anda tesisat arızaları ile uğraşmamak için 7/24 ulaşacağınız servisimizden her zaman usta desteği alabilirsiniz. Yılların deneyimiyle hizmet verdiğimiz semtinizde memnun müşterilerimiz referansımız olsun. Ustalarımızın su tesisatı ile ilgili her konuda sizlere yardımcı olacağını göreceksiniz.

 

KIRMADAN SU TESİSAT HİZMETİ


Su tesisat tamirlerinde artık eski yöntemler yerine yeni cihazlar ile yeni yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemler sayesinde evinizde ki tesisat arıza ve onarımlarını KIRMADAN yapabiliyoruz. Alman malı ve teknolojisi sayesinde gerek cihaz ve bilgisayarlı dedektör aletler vasıtası ile gerekse kimyasal sıvılar sayesinde su tesisat arıza ve onarım bakımlarını kırmadan yapa bilmekteyiz. Bize bu olanakları sağlayan cihazların her tesisatçıda olabilmesi güç bir hizmettir. Bu sebeple evinizde, iş yeriniz 

Klozet Tamiri ve Montajı Ankara

Su damlatan muslukları, bozuk klozet sifonunu, arızalı rezervuarı, aç kapa musluk tamirini su tesisat tamircisi yapsın. Her zaman acil olan tesisat arızaları yüzünden mağdur olmayın. Vana arızası, klozet tamiri, klozet iç takım arızası, musluk contası değişimi gibi her türlü tesisat tamiri için ustalarımız yardımcı olsun. Ankara su tesisat arızaları için firmamızın hizmetlerinden memnun kalacaksınız.

Su tesisatındaki bakım ve onarım işleri, tesisat yenileme, tesisat montaj işleri gibi su tesisat tamircisi çağırmanız gereken her türlü konuda Ankara su tesisatçısı olan servisimizin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Mutfakta bulaşık makinesi yerini hazırlama gibi ihtiyaçlarınız içinde hemen arayabilirsiniz. Su tesisat tamircisi hafta sonu bile hizmet vermelidir. Tesisatınızdaki arızalarla ne zaman karşılaşacağınız belli olmaz. Bu yüzden tesisatçınıza her zaman ulaşabilmeli, teknik destek almalısınız.

Ankara su tesisatçısı olarak en uygun fiyatlarla, kaliteli hizmet ve garantili hizmet koşullarıyla müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Yeni yöntemleri kullandığımız için, cihazlarla hizmet verdiğimiz için, ustalarımızda bu alanda deneyimli ve bilgili olduğu için evinize zarar vermeden işimizi yapıyoruz. Tesisat tamiri alanında musluk contası değişimi, su kaçak bulma, gider tıkanıklığı açma, lavabo açma, klozet tamiri, batarya montajı, musluk tamiri, aç kapa musluk tamirigibi her konuda firmamızdan garantili ve en uygun fiyatlarla destek alabilirsiniz. Su tesisat tamircisi ihtiyacınız olursa, iletişim numaralarımızdan ulaşmanız yeterli olur. Ekiplerimiz gecikmeden size yardımcı olacaktır.


Su Arıtma Cihazı ve Su Faturasına Etkisi

Su arıtma cihazları normal şebeke sisteminde ki suyu filtreleme sistemi ile arıtarak size daha kaliteli bir su temin etmektedir. Ancak su arıtma cihazı arıttığı suyun 3/2 si kadar da atık su çıkarır ve gidere atılmasını sağlar. Yani siz 1 bardak su arıtabilmek için yaklaşık 2 bardak suyu tahliye eder ve su sarfiyatını çoğaltır. Tabi içme suyu olarak kullanılan bu sistemde atık su faturayı çok etkilemez ancak su arıtma cihazının çalışma prensibini bilmeyen kullanıcılar malesef yemek ve içmek hatta meyve ve sebze yıkamak gibi bütün su kullanımını arıtma cihazından yaparak atık su sarfiyetini artırmakta ve buda su faturasına yansımaktadır.

Su arıtma cihazında ki bir diğer sorun ise cihazın arıtma kapasitesi dolduğunda durdurma valfinin arıza yapmasıdır. Bu gibi durumlar da su arıtma cihazı arıtma işlemini durdurmadığı için sürekli olarak su sarfiyeti yapar ve su faturanızı iki hatta üç katına çıkara bilir. Bu durumda ne yapmalısınız? Su arıtma cihazının gidere takılı olan hortumunu çıkarark bir kovaya koyup cihaz arıtma işlemini bitirdiğinde tahliyeden su atma işlemini kesiyor mu yoksa damlatmaya devam mı ediyor bakınız.

SERVİS HİZMETLERİ : 

Kameralı su tesisatçısı, Kameralı su kaçak tespiti, Termal akmera ile su arıza bulma, Cihazla su kaçağı tespiti, Su kaçak, Su arıza, tesisatçı, tavandan damlayan su, musluk tamiri, musluk contası değişimi, musluk değiştirme, musluk sapı kırıldı, musluk sapı duvarda kaldı, musluk sökme, batarya değişimi, batarya kartuş değişimi. batarya montaj. batarya tamiri, batarya sökme takma, klozet tamiri, klozet değişimi, klozet su akıtıyor, klozet su sızdırıyor, klozet nasıl tamir edilir, klozet musluk akıtıyor, klozet alt kata akıtoyor, tuvaletten alt kata su damlıyor, su borusu delindi, su borusu patladı, su borusu tamiri, tesisat tamir ustası, kameralı kaçak bulma, kanalizasyon açma, tıkalı gider açma,  Kanal Görüntüleme

İlçe Servisleri :

Keçiöre Su Tesisatçısı, Yenimahalle Su Tesisatçısı, Pursaklar Su Tesisatçısı, Mamak Su Tesisatçısı, Gölbaşı Su TesisatçısıÇankaya Su TesisatçısıÇayyolu Su Tesisatçı, Ümitköy Su Tesisatçısı, Etimesgut Su Tesisatçısı, Sincan Su Tesisatçısı, Eryaman Su Tesisatçısı

Termal Kameralı Su Kaçak Tespiti Ankara

USTAYA SOR


 • Commenter Şahin sülünoglu 15 Temmuz 2019

  Murat ustam . Ben 1,5 yıl kadar süredir termal kamera satışı yapıyordum. kendim Elektrik teknikeryim. Şu an kendime flir t420 marka oldukça profosyonel Termal kamera aldım. Sizinde bı bakmanizi isterim.

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 15 Temmuz 2019

  Yardımcı olmaya çalışırım.

 • Commenter Ali aydin 22 Nisan 2019

  isini son derece guzel basarili ve buyuk bir tititzlikle yapan bir tesisat ustasi. Gonul rahatligiyla herkese onerebilecegim bir usta .Eline emegine saglik

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 22 Nisan 2019

  Ali bey, bizi tercih ettiğiniz için ve bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Murat Tesisat / Profesyonel Su Tesisatçısı Ustası

 • Commenter Garip 22 Nisan 2019

  Murat usta tesisat için yapılan titiz ve temiz işçiliğiniz den dolayı teşekkür ederiz iyi çalışmalar

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 22 Nisan 2019

  Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Murat Tesisat

 • Commenter Yücel karaca 22 Nisan 2019

  Teşekkür ederim evimizdeki problemi tek seramikte çözdüğünüz için

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 22 Nisan 2019

  Yücel bey, biz teşekkür ederiz bizi tercih ettiğiniz için. Yücel beyin evinin banyosundan alt kat komşunun tavanına bir su sızıntısı sorunu vardı. Yücel bey bu sorunu çözebilmek için biz den önce bir çok su tesisatçısı çağırmış ancak cihaz ve kamera olmadığı için bamyonun bütün fayanslarını su kaçağını buluncaya kadar kıracağız demişler. Yücel bey internet üzerinden yapmış olduğu araştırma sonucu su kaçağını kırmadan cihazla bula bilen su tesisatçısının olduğunu öğrenmiş ve bize ulaşmış. Teşekkür ediyoruz.

 • Commenter Kazım akdeniz 03 Mayıs 2018

  Evde kombi petek kısmında mutfakta su sızması vardı MURAT SIHHİ TESİSAT geldi kırmadan tertemiz yaptı gitti. Kendisine çok teşekkür ederim fiyatlarıda gayet iyi İYİ ÇALIŞMALAR

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 03 Mayıs 2018

  Kazım bey, bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. Ankara Su Tesisatçısı

 • Commenter Sinan tuna 02 Mayıs 2018

  Evimin mutfak zemininden alt kat komsukuza su damlıyordu. Murat Tesisat personelleri su kaçağını termal kameralı cihazlar ile kırmadam bulup tamir ettiler. Ellerine sağlık.

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 02 Mayıs 2018

  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Murat Tesisat / Su Tesisatçısı

 • Commenter Mehmet Mahmut Erdem 30 Nisan 2018

  Adam soru soracak hiçbir şey bırakmadı bütün sorunlarımızı çözdü vallah, T3şekkürler Murat usta...

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 30 Nisan 2018

  Bu farklı yorumunuz için çok teşekkürler Mahmut bey. Sanıyorum Su Kaçak Tespiti yapmıştık sizin dairede.

 • Commenter Sultan hoca 29 Nisan 2018

  Ustam daha önce bi dorum olmuştu cevabınızı göremedim

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 29 Nisan 2018

  Gerekli açıklamayı yorumunuzun altına yaptık Sultan Hanım. Teşekkür ederiz. Murat Tesisat