Servis Bölgeleri

KAMERA CİHAZLI SU TESİSATÇISI YENİMAHALLE

Termal Kameralı Su Tesisatçısı Yenimahalle

Tesisatın boru hattında her noktada su kaçağı sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle sıcak su boru hattı ve kalorifer boru hattında meydana gelen kaçaklar için Termal Kameralı Su Tesisatçısı Yenimahalle firmamızdan yardım almanızı tavsiye ederiz. Termal kamera ile kaçağın yerini bulmak, tamiratı yapmak son derece kolay oluyor. Kaçağın olduğu yerde ısı farklılıklarını tespit eden termal kamera evde kırma dökme gibi işlemleri yapmaya gerek kalmadan noktasal olarak kaçağın yerini belirlememizi sağlıyor. Sağladığı kolaylık nedeniyle her geçen gün termal kamera kullanımı artmaktadır. Ancak bu cihazın mutlaka uzman kişilerce kullanılması gerekir. Termal kameralı usta bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

termal kameralı su tesisat ustası yenimahalle

Cihazla Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı Usta

Kaçak tespiti sırasında cihaz kullanan bir tesisatçınız varsa su kaçağı nedeniyle tedirgin olmaz, strese girmezsiniz. Boru hattında contaların aşınması, boruda çatlak olması, boru eğiminin hatalı olması gibi sebeplerden dolayı tesisatınızda her zaman kaçakla karşılaşabilirsiniz. Cihazla Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı Usta sebebi ne olursa olsun kaçağın yerini bulmak için cihaz kullanır. Fayans kırmadan, zemini kazmadan cihazla boru hattını tarar ve kaçak tespiti yapar. Tesisatınızda kaçak olduğunu gösteren herhangi bir bulguya rastladığınız zaman ustayı çağırmanız yeterli olacaktır. Firmamız tesisat sorunlarında modern cihazlar ve eğitimli ustalarla tüm müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Tesisatın her yerinde kaçak sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda profesyonel yardım almalısınız.

LAVABO MUTFAK TIKALI GİDER AÇAN SU TESİSATÇISI

Kameralı Kaçak Tespit Ustası

Tesisattaki kaçak tespiti için farklı cihazların kullanılması gerekebilir. Temiz su hattında kaçak tespiti ile pis su hattındaki kaçak tespiti farklı işlemlerdir. Kalorifer kaçakları da farklı yöntemlerle belirlenir. Bu kaçakların en uygun yöntemle ve cihazlarla tespit edilmesi gerekir. Kameralı Kaçak Tespit Ustası pis su hattında meydana gelen kaçakların tespit edilmesinde sizlere yardımcı olacaktır. Kameralı görüntüleme yapan usta sızıntının yerini belirlediği gibi sızıntının nedenini de tespit eder. Kaçak olan borunun tamir edilmesi kolay olur. Bu tür kaçaklarda genellikle duvarlarda sarı lekeler meydana gelir. Alt kata sızıntı olabilir, tavanda sarı lekeler oluşabilir. Kalorifer tesisatı kaçakları da kameralı cihazla zahmetsizce belirlenebilir.

YENİMAHALLE SU TESİSATÇISI 

TERMAL KAMERA İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ YAPAN USTA

USTAYA SOR