Servis Bölgeleri

KAMERALI SU TESİSATÇISI PURSAKLAR

Termal Kameralı Su Tesisatçısı Pursaklar

Termal kamera tesisat sektöründe kalorifer tesisatındaki kaçaklar ile sıcak su boru hattında meydana gelen kaçakların tespit edilmesinde kullanılmaktadır. Termal Kameralı Su Tesisatçısı Pursaklar servisimiz de bu yöntemle hizmet vermektedir. Termal kamera pahalı bir cihaz olmasına rağmen sağladığı kolaylıklar nedeniyle kullanımı her geçen gün artmaktadır. Cihazın en önemli özelliği su kaçağını ısı farklılıklarını belirleyerek tespit etmesidir. Bu işlem sırasında evde kırma dökme gibi zahmetli işlemlerin yapılmasına da gerek kalmıyor. Termal kamera ile görüntüleme yapılarak tesisattaki sıcak su hattındaki kaçak ya da kaçaklar net olarak tespit edilebiliyor. Boru hattındaki kaçak tamiri de modern yöntemlerle yapılmaktadır. Ustalarımız gittikten sonra evinizde tadilat yapmak zorunda kalmazsınız.

KAMERALI SU TESİSATÇISI PURSAKLAR

Cihazla Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı Usta

Tesisat kaçağının adı bile huzursuz olmanıza yeterli olur. Geçmişte bu tür sorunları yaşamış olanlar bundan daha fazla etkilenir. Boru hattındaki kaçağın tespiti sırasında yaşadıklarını yeniden yaşamak istemezler. Ancak günümüzde tesisatçılar da modern yöntemler ve cihazlarla müşterilerine yardımcı olmaya başladı. Firmamız da müşteri memnuniyetine önem veren anlayışıyla tesisatında kaçak sorunu olanlara Cihazla Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı Usta ile destek olmaktadır. Kaçak tespiti sırasında cihaz kullanan ustalar evinizde hasara neden olmaz. Etrafı kırmadan zarar vermeden çalışırlar. Borudaki kaçağı tespit ettikten sonra borunun tamirini de yaparak işlerini yaparlar.


Kameralı Kaçak Tespit Ustası

Tesisat boru hattında meydana gelen kaçaklarda kameralı cihaz kullanımı özellikle kalorifer boru hattında, sıcak su hattında ve pis su boru hattında faydalı olur. Kameralı cihaz ısı farklılıklarına göre kaçağın olduğu yeri tek nokta şeklinde tespit eder. Boru hattında birden fazla kaçak yerini de belirleyebilir. Kameralı Kaçak Tespit Ustası bu alanda deneyimli ve bilgili olduğundan hata yapmadan sizlere yardımcı olur. Su borusu patladı, duvarda nem var, boruda sızıntı var, kalorifer tesisatında su eksiliyor gibi sorunların su kaçağına işaret ettiğini söyleyebiliriz. Kameralı cihazla hizmet alabileceğiniz firmamızdan hemen usta çağırabilirsiniz. Etrafa zarar vermeden, ek tadilatlar yapmanıza gerek kalmadan kaçağı tespit edecek ustamız sizlere yardımcı olsun.

Ana Sayfa >>>

Kameralı Su Tesisat Ustası Pursaklar

USTAYA SOR