Servis Bölgeleri

SU TESİSATÇISI YENİKENT

Termal Kameralı Su Tesisatçısı Yenikent

Su kaçağı tespitinde çeşitli cihazlar kullanılır. Tesisattaki boru hattında meydana gelen kaçaklar için kullanılan özel yöntemler ve cihazlar vardır. Temiz su hattındaki kaçaklar için farklı, kalorifer hattındaki kaçaklar için ayrı cihazlardan yararlanılır. Sıcak suyun dolaştığı borularda oluşan kaçaklar için en iyi çözüm termal kamera kullanmaktır. Termal Kameralı Su Tesisatçısı Yenikent firmamız sıcak su tesisatındaki kaçaklarını noktasal olarak tespit etmektedir. Deneyimli usta
larımızla müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Su kaçağı nedeniyle yaşadığınız sıkıntılara son veriyoruz. Bunu yaparken evinize herhangi bir zarar vermeden çalışıyor ve kaçak tespiti yapıyoruz.


Cihazla Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı Usta

Tesisat borularının ek yerlerindeki contaların aşınması, boruların delinmesi, kırılması gibi pek çok etken su kaçağına neden olabilir. Temiz su boruları dışında kalorifer tesisatının borularında da kaçak olabilir. Bu kaçakların kırmadan tespit edilmesi için Cihazla Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı Usta çağırmanız şarttır. Kaçak tespiti sırasında cihaz kullanan tesisatçılardan hizmet almalısınız. Duvarların arkasında, zeminde, fayans arkalarında gizlenen boruları kaçak var mı diye araştırmak normalde kolay olmaz. Kırmadan su kaçağı tespiti için cihaz kullanmak gerekir. Kalorifer tesisatının borularındaki kaçaklar içinde cihaz kullanılırsa çok kolay şekilde tespit yapılabilir. Ayrıca kaçak olan boruları onarmak ta kolay olur. Tesisatçınızdan ısrarla cihazla tespit yapmasını istemelisiniz.


Kameralı Kaçak Tespit Ustası

Kombinizin suyu devamlı eksiliyorsa, sıkça su basmak zorunda kalıyorsanız Kameralı Kaçak Tespit Ustası çağırmanız gerekir. Sıcak su hattının geçtiği borularda kaçak tespiti yapabilmek için kameralı cihaz kullanılması gerekmektedir. Başka türlü etrafı kırmak gerekir. Bu oldukça meşakkatli ve masraflı bir iştir. Evinizde bir sürü tadilat yapmak zorunda kalırsınız. Termal kamera ile yapılan kaçak tespitinde etrafı kırmaya gerek kalmaz. Kamera suyun sızıntı yaptığı yeri kesin şekilde gösterir. Ustalarımız akustik dinleme cihazı ile bunun kontrolünü de yaparlar. Tespit aşamasından sonra kaçak olan boruları tamir eden ustalarımız evinizi buldukları gibi bırakırlar. Bu yöntemle hem zamandan kazanır hem de masrafınız azalır. Kaçak tespiti için başka bir yöntemi tercih etmemelisiniz.

ANKARA SU TESİSATÇISI

USTAYA SOR


  • Commenter Gokhan yılmaz 02 Aralık 2022

    Selamın aleyküm ustam. Usta benim su sıcakta bulanık akıyor. Soğukta normal. Komşulara sordum onlarda hiç bir sıkıntı yok. Kombicilere sordum kombiyle alakası yok dediler. Neden olabilir cevap verebilirseniz yardımcı olursanız çok teşekkür ediyorum.

  • Commenter Ankara Su Tesisatçı 02 Aralık 2022

    kombi ısıtma eşanjörü yada demir boru ise pas sebebi ile yapa bilir.