SU KAÇAĞI TESPİTİ

GÖRÜNTÜLÜ CİHAZLA SU KAÇAK TESPİTİ ANKARA

GÖRÜNTÜLÜ SU KAÇAK TESPİTİ ANKARA

Su kaçak tespiti yöntemlerinden birisi de Görüntülü su kaçak tespiti yöntemidir. Bu yöntem dinleme cihazına ek olarak çalışan ve çok önemli olan bir tespit yöntemidir. Görüntüleme sistemi termal kamera ile ve kanal görüntüleme kamerası ile yapılmaktadır. Termal kamera dışardan yüzey tutularak Röntgen çekme yöntemi ile yapılan bir uygulamadır. Kanal görüntüleme kamerası ise bunun aksine boruların iç kısmına kablo yardımı ile itme gücü ile gönderilen bir uygulama yöntemidir.GÖRÜNTÜLÜ SU ARIZA BULMA

Görüntüleme sistemi su tesisat üzerinde ki arızaları da bulmaktadır. Mesela musluk dibinden, bas vana girişinden, klozet su sızıntılarını da tespit etmektedir. Bu arızalar Termal kamera ile görüntülenerek yapılmaktadır. Termal kamera duvar ve fayans içinde ki boru sisteminin arızasını da kırmadan tespit edebilir. Bu sebeple dairenizden alt kat komşuya bir su damlaması var ise kesinlikle hiç bir yeri kırdırmadan MURAT TESİSAT firmamızı arayın.


KANAL GÖRÜNTÜLEME İLE ARIZA TESPİTİ

Kanal görüntüleme kamerası pis su gider borularının içinde ki çatlak, kırık, conta sıkışması, fare kemirmesi, bina çökmesi gibi daha birçok tesisat arızasının yerini tespit ederek işimizi son derece kolaylaştırmaktadır. Kanal görüntüleme kamerası bir yüzey tarama detektörü ile birlikte çalışmaktadır. Yüzey detektörü toprak ve bina altında ki arızalı pis su pimaş borularında ki Tıkanıklık ve arızaları yüzeyden belirlemeye ve nokta olarak tespit etmeye yarar. Bu sayede Tıkalı Gider Açma uygulamasını daha da kolay yerden yapabiliriz.
 
Görüntülü Su Kaçak Tespiti Ankara için Murat Tesisatı Ankara’nın her yerinden araya bilirsiniz. Murat Tesisat yaygın servis ağı ve ekipleri ile Bütün il ve ilçelere servis vermektedir.

KAMERALI GÖRÜNTÜLEME YÖNTEMİ İLE ARIZA TESPİTİ

İki tip kamera ile görüntüleme yapılmaktadır. Biri Termal kamera ile temiz su tesisat kaçağını bulunur, diğeri ise Kanal Görüntüleme kamerası ile pis su tesisat borusunda ki arıza ve kaçakları tespit etme. Termal kamera duvarın arkasını görüntüleyerek boruda ki çatlak tespitini yapmaktadır. Diğer ise pimaş boru içerisine görerek boruda ki kırık ve çatlakları tespit eder.
 
Ankara da su Tesisatçısı ve Su Kaçak Tespiti, Tıkalı gider açma gibi sorunlar da her ilçede servilerimiz hizmet vermektedir. Size yakın olan su tesisatçısı servisine ulaşmak için bizi arayınız.
İlçe Servisleri :

Keçiöre Su TesisatçısıYenimahalle Su TesisatçısıPursaklar Su TesisatçısıMamak Su TesisatçısıGölbaşı Su TesisatçısıÇankaya Su Tesisatçısı,

Çayyolu Su TesisatçıÜmitköy Su TesisatçısıEtimesgut Su Tesisatçısı
Sincan Su TesisatçısıEryaman Su Tesisatçısı

USTAYA SOR