Servis Bölgeleri

SU KAÇAK TESPİTİ ÇANKAYA

su kaçak tespit cihazı ankara

Çankaya Termal Kameralı Su Kaçak Tespit


Günümüzde kurumsal tesisat firmaları termal kamera yardımıyla görüntülü, akustik dinleme cihazı yardımıyla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti yapmaktadır. Ev ve işyerlerinde banyo, tuvalet, mutfak ve diğer alanlarda su kaçağı varsa Çankaya termal kameralı su kaçak tespit yapan firmamızdan profesyonel yardım alabilirsiniz.  Su kaçağı olduğunu anlamanız hiç te zor olmaz. Öncelikle su faturalarınızın kullandığınızdan daha yüksek gelmesi size yol gösterebilir.

 

UYGUN FİYAT / GARANTİLİ HİZMET 
Cihazla Kırmadan Kaçak Tespiti


Evinizin duvarlarını incelerseniz, su tesisatına yakın olan dolap içlerine, parkelere bakarsanız su kaçağı yüzünden oluşan kabarıklara, ıslaklığa rastlayabilirsiniz. Bu durumda su kaçağına kesin çözüm için Çankaya termal kameralı su kaçak tespit firmamızı arayarak, Görüntülü Kaçak bulma hizmeti alabilirsiniz.
Tesisatınızda su kaçağı varsa, birde fayans aralarındaki derz ve dolgularda aşınma varsa, komşunuzdan alt kata su damlıyor diye şikayet alabilirsiniz. Muhtemelen boruda çatlak var, bu yüzden fayans aralarındaki bu zayıf noktalardan alt kata su damlıyor. Öncelikle Çankaya termal kameralı su kaçak tespit yapan firmamıza ulaşarak termal kameralı usta çağırmanızı öneririz. Usta görüntülü kaçak bulma yöntemiyle su kaçağını kırmadan bulacaktır. Akustik dinleme cihazıyla da su sızıntısı noktasal olarak tespit edilecektir.
su kaçak görüntüleri

Bilgisayarlı Su Tesisat Ustası


Genellikle herkes evinde işyerinde su kaçağı olmasından çekinir. Ancak su kaçağı elimizde olmayan nedenlerden dolayı oluşur. Engel olamadığımız bu tesisat problemini cihazla kaçak bulma yöntemiyle rahatlıkla aşabiliriz. Çankaya termal kameralı su kaçak tespit firması olarak müşterilerimizin su kaçağı sorununda cihazları kullanarak hizmet veriyoruz. Isıya duyarlı olan termal kamera sayesinde renk farklılıklarını görüntüleyerek su kaçağı olan bölgeyi tespit ediyoruz.


Patlak Su Borusu Tamiri


Akustik dinleme cihazı ile su kaçağının yerini hatasız şekilde noktasal olarak buluyoruz. Bu işlemlerin hatasız olmasını sağlayan deneyimli ustalarımızı da unutmayalım. Çünkü cihazları kullanmak özel bir bilgi gerektirir. Bunu sağlayan da ustalarımızdır.
Çankaya termal kameralı su kaçak tespiti yapan firmamızdan 7/24 profesyonel hizmet alabilirsiniz. Hafta içi hafta sonu demeden firmamızla iletişime geçerek, cihazla kaçak bulma hizmeti almak için termal kameralı usta çağırabilirsiniz. Boruda çatlak var ise fayansları kırmadan su sızıntısı olan yeri tespit ederiz.

Ankara Su Kaçak Tespit 


USTAYA SOR