SU KAÇAĞI TESPİTİ

SU KAÇAĞI TESPİTİ ANKARA
Ankara Termal Kameralı Su Kaçak Tespiti


Tesisatta su kaçağı önemli sorunlar arasındadır. Bunun çeşitli sebepleri vardır. Bazen eskimiş borular yüzünden, aşınan contalardan, bazen borulardaki imalat hatalarından, yapım hatalarından su kaçağı olabilir.

Ancak burada önemli olan su kaçağı olmasının nedeni değil, su kaçağı tespitinin en kısa sürede sorunsuzca yapılmasıdır. Ankara termal kameralı su kaçak tespiti hizmeti veren firmamızdan bu konuda her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Sizlere deneyimli uzman personelimiz yardımcı olacaktır.


Cihazla su kaçak tespiti alanında bilgili, yeteri kadar deneyimli ustalarımızla hizmet veriyoruz. Evinizde su sızıntısı, alt kata su damlaması, tavanda sarı lekeler, nemlenme duvar kabarması gibi etkiler varsa sizlere termal kameralı usta gönderelim. Su kaçağını termal kamera ile tespit etsin.


UYGUN FİYAT / GARANTİLİ HİZMET


Patlak Su Borusunun Tamiri Nasıl Yapılır ?


Termal kameralı usta tesisatınızdaki temiz su borularında sıcak soğuk su kaçaklarını zahmetsizce bulur. Ankara termal kameralı su kaçak tespiti yapan firmamız kırmadan hizmet verir. Bu yüzden zevkinize göre döşettiğiniz fayansların zarar göreceğini düşünmeyin. Ustamız termal kamera ile akustik dinleme cihazlarıyla su kaçağının yerini noktasal olarak tespit eder. Su kaçağı tamiri içinde küçük bir alanda çalışarak bu sorundan kurtulmanızı sağlar.

Su Kaçak Tespit işlerinde %100 GARANTİ veriyoruz.

Üst kattansu damlaması oluyorsa, komşunuzun evinde su kaçağı var demektir. Bu durumda komşunuzu mutlaka ikaz etmelisiniz. Hemen bir tesisatçı çağırarak görüntülü kaçak tespiti yapılmalıdır. Bu hem sizin hem de komşunuzun mağdur olmasını önler. Ankara termal kameralı su kaçak tespiti yapan servisimizden bu hizmeti alabilirsiniz.
Ankara da Su Kaçak Hizmeti Veren En İyi Firma ?

Evinde su kaçağı var diye paniğe kapılan müşterilerimizde oluyor. Ankara termal kameralı su kaçak tespiti firması olarak müşterilerimize bu sıkıntıyı yaşatmıyoruz. Hem hızlı hizmet veriyor, hem de Bilgisayarlı cihazla kaçak bulma hizmetiyle yardımcı oluyoruz. Eskiden olsa su kaçağından çekinebilirdiniz. Günümüzde deneyimlitermal kameralı usta su kaçağını kırmadan tespit ediyor. Evinizde su kaçağı olduğunu düşündüren belirtiler varsa çekinmeden firmamızla temasa geçin. Hem eviniz daha fazla hasar görmesin, hem alt kat komşu şikayete gelmesin, hem de siz daha fazla masraf yapmayın. Ankara termal kameralı su kaçak tespiti yapan firmamız en uygun fiyatlarla tesisatınızdaki kaçağı tespit etsin.


Cihazla Su Kaçak Bulma Ankara

Su kaçağı ilk etapta duvarlarınızı etkilemeye başlar. Duvarlarda önce nemlenme, ardından terleme, sıvalarında kabarma, rutubet ve küf etkisine yol açar. Parke kabardı, evde küf kokusu var, su faturası yüksek geliyor gibi yakınmalar başlar. Bu etkilerin ilerlememesi için Ankara termal kameralı su kaçak tespiti yapan firmamızdan termal kameralı usta çağırmanızı öneririz. Ustamız termal kamera kullanarak, görüntülü kaçak tespiti yapacaktır. Cihazla su kaçak bulma günümüzde kullanılan modern su kaçağı tespit yöntemlerinden biridir. Hem evinize zarar vermeden çalışılır, hem de sizleri ek masraflardan kurtarır. Ustalar işini bitirdikten sonra evinizde boya yapma, fayans döşetme, sıva yapma gibi meşakkatli uğraşlara girmezsiniz.

Cihazla Kaçak Tespit Nasıl Yapılır ?

Cihazla kaçak bulma yöntemiyle su kaçağından en kısa sürede kurtulabilirsiniz. Bu konuda yılların deneyimiyle hizmet veren Ankara termal kameralı su kaçak tespiti firmamız hem cihazlarla hizmet vermekte, hem de bu cihazları kullanan ustalarla su kaçağı tespiti yapmaktadır. Su faturası yüksek geliyor, nemlenme duvar üzerinde etkili oluyorsa, parke kabardı diyorsanız gecikmeden termal kameralı usta gönderebiliriz. Su kaçağının önemli bir sorun olduğunu asla unutmamalısınız. Siz ihmal ettikçe evinize vereceği zarar daha fazla olacağı için, su kaçağının farkına vardığınız an harekete geçmelisiniz. Merak etmeyin, ustalarımız kırmadan su kaçağı bulma hizmeti verecektir.


Su Kaçak Tespitinde %100 GARANTİ

Termal kameralı usta tesisatınızda soğuk ve sıcak temiz su borularında su sızıntısı olan yeri ısı farklılığından dolayı kolayca belirler. Bunu akustik dinleme cihazları ve görüntülü kaçak tespiti ile noktasal olarak yapar. Su kaçağının nerede olduğunu bulmak için fayansları kırmaya gerek kalmaz. Özellikle eskiden su kaçağı sorunu yaşamış olanlar, bundan çok çekinir. Çünkü eski yöntemlerde su kaçağı olan boruyu bulmak gerçekten zorlu bir çalışmanın yapılmasını gerektirirdi. Ustalar gelişigüzel evinizde kazı yapardı. Su kaçağının olduğu boru bulununcaya kadar fayanslar kırılır, zemin kazılır, duvarlara zarar verilirdi. Ama günümüzde her şey değişti. Ankara termal kameralı su kaçak tespiti yapan firmamız gibi kurumsal firmalar cihazla su kaçak bulma hizmeti vermektedir. Artık su kaçağından korkmayın, su kaçağı olduğunu fark ettiğinizde termal kameralı usta çağırarak tesisatınızdaki bu sorununuzdan konforlu bir şekilde kurtulun. Evde ek tadilatlara girişmeden sadece su kaçak bulma hizmetinin parasını ödeyin.Görüntülü Kaçak Tamiri Ankara

Alt kat komşu tavanda sarı lekeler var diye şikayete geliyorsa, kendi evinizde bir sorun olmasa bile tesisatınızda su kaçağı olduğunu anlamalısınız. Bunun nerede olduğunu ise görüntülü kaçak tespiti yapan bir tesisatçı çağırarak bulunmasını sağlamalısınız. Ankara termal kameralı su kaçak tespiti için firmamız sizlere bu olanaklarla hizmet vermektedir. Hem komşunuzu mağdur etmeyin, hem de siz mağdur olmayın. Hizmeti doğru yerden alırsanız, tesisatınızdaki su kaçağı zahmetsizce bulunur ve borunun tamiri yapılarak su kaçağı kesilir.
Su sızıntısı duvarların arkasındaki tesisat borularından olduğu için, öncelikle borudan çıkarak serbest olan su duvarları etkiler. Borudan sızan su iğne deliği kadar yerden bile çıksa duvarları hızla etkisi altına alır. Suyun aşamayacağı engel yoktur. Bu yüzden su kaçağı etkilerinden olan dolaplarda kabarıklık, nemlenme duvar kabarıklığı, parke kabardı gibi belirtileri ihmal etmeyin. Su faturası yüksek geliyor ise mutlaka evinizin her yerini dolaşın. Duvarları kontrol edin, dolap içlerine özellikle mutfak ve banyo dolaplarını kontrol edin. Evinizdeki parkelere bakın. Su kaçağı olduğunu gösterir en küçük bir belirti varsa hemen termal kameralı usta çağırarak bu sorundan en kolay şekilde kurtulun.
Ankara termal kameralı su kaçak tespiti firmamız alanında uzman ustalarla hizmet vermektedir. Özellikle görüntülü kaçak tespiti, cihazla kaçak bulma alanında yılların verdiği deneyimle müşterilerimizin su kaçağı sorunlarına profesyonel çözümler getiriyoruz. Evinize gelen ekiplerimiz önce bir etüt çalışması yapar. Su kaçağının olabileceği alanları deneyimleriyle kolayca tespit ederler. Termal kameralı usta tesisattaki su kaçağını bu cihazla zahmetsiz şekilde bulur. Devamında akustik dinleme cihazı ve görüntülü kaçak tespiti yöntemiyle borudaki sızıntıyı noktasal şekilde bulur.

Kaçak Tespitinde Termal Kameranın Kullanılması (Video)

Su Kaçak Tamiri

Tesisatınızdaki su kaçağını bulmak hizmetin tamamlanması için yeterli olmaz. Ustaların su kaçağı tamirini de yapması gerekir. Noktasal tespit yapıldığı için küçük bir alanda kazı yapılarak boru tamir edilir. Ustalarımız bu bölgeyi de kapatarak eski haline getirir. Ankara termal kameralı su kaçak tespiti firmamızdan bu şekilde hizmet alabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan 7/24 profesyonel destek alabilirsiniz. Görüntülü kaçak tespiti yapması için ekiplerimizi hemen evinize yönlendiririz. Bu aşamadan itibaren evinizde parke kabardı, su faturası yüksek geliyor, alt kat komşu şikayete geldi gibi sorunlar yaşamazsınız. Sadece bununla kalmaz. Evinizde kırmadan su kaçak tespiti yapıldığı için, ekstra masraflar yapmazsınız. Boya, badana, tadilat işlerini yapması için usta çağırmazsınız. Termal kameralı usta su kaçağını zahmetsizce tespit eder.

İlçe Su Kaçağı Tespit Servisleri :

Keçiören Su Kaçak Tespiti, Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti, Pursaklar Su Kaçağı Tespiti,
Mamak Su Kaçağı Tespiti, Çankaya Su Kaçağı Tespiti, Gölbaşı Su Kaçağı Tespiti,
Çayyolu Su Kaçağı Tespiti, Ümitköy Su Kaçağı Tespiti, Etimesgut Su Kaçağı Tespiti,
Sincan Su Kaçağı Tespiti, Eryaman Su Kaçağı Tespiti

Termal Kameralı Su Kaçak Tespiti Ankara

 • Commenter Ersin türk 27 Nisan 2018

  Merhaba murat ustam. Termal kamera ile kaçak tespiti tek başına yeterli midir kaçak tespitinde. İlginize şimdiden teşekkür ederim

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 27 Nisan 2018

  Ersin bey, su kaçak tespit işleminde Termal Kameranın yanı sıra Dinleme Cihazı ve diğer makineler kullanılarak kaçak tespiti yapılmaktadır.

 • Commenter Mesut PİLAVCI 27 Nisan 2018

  Ustam hayırlı işler bşzim kombi surekli bar düşüyor yardımcı olurmusunuz

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 27 Nisan 2018

  Merhaba Mesut bey, Kombi bar seviyesinde oluşan düşüşler, genel olarak petek tesisatında oluşan su kaçağından kaynaklanmaktadır. Petek tesisatınız da oluşan kaçak sebebi ile sürekli kombiye su basmak zorunda kalırsınız. Su seviyesi düşen kombi arıza koduna geçerek kendini korumaya alacaktır.

 • Commenter Mesut 27 Nisan 2018

  Nasıl bi çözüm bulalım buna

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 27 Nisan 2018

  Çözüm İçin Ankara Su Kaçak Tespit Servisimizi arayabilirsiniz.

 • Commenter Sultan hoca 27 Nisan 2018

  Tıkanmış mutfak lavabosunu açmak için lavabo açıcı kullanmıstım ama kısa sureli bi etki oluşturdu başka bi tavsiyeniz var mı

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 27 Nisan 2018

  Mutfak ve lavabo gibi gider borularının tıkanıklıkları Robot makine ile kırmadan açılmaktadır. Tıkalı Gider açma servis hizmeti almak için Murat Tesisatı arayabilirsiniz.

 • Commenter Alper Yorulmaz 06 Mayıs 2018

  Usta kolay gelsin. Benim sorum kombi ile alakalı geçtiğimiz kış ayında size petek temizliği yaptırmıltım çok memnun kaldım.Belki hatırlarsınız. O zaman sormayı unutmuşum bu temizlik işini her sene yaptırtmak gerekiyor mu ? Birde bu temizlikten sonra kombi elektiriğin de de azalma oldu bu temizlikle mi alakalı yoksa başka bi nedeni mi var. Teşekkürler.

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 06 Mayıs 2018

  Alper bey, öncelikle Murat Tesisatı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Petek temizliği her 2 yılda bir yapılması gereken bir uygulamadır. Bu uygulamayı doğru şekilde düzenli olarak yaptırsanız hem sistem rahat çalışacak, hem de doğal gaz tüketiminiz azalacaktır. Temizleme işleminin elektrik faturasını etkilediği doğrudur. Çünkü pislik sebebi ile tıkanan kombi petek tesisatında ki suyu devir daim pompası sirkülasyon ettirmekte zorlanacak ve daha fazla güç harcayarak, daha fazla elektrik kullanacaktır. İlginize çok teşekkür ederiz. Murat Tesisat

 • Commenter SEVİL GENÇ 11 Mayıs 2018

  Tuvaletimizde herhangi bir tıkanıklık söz konusu değil. Ama ara sıra tuvaletten koku geliyor. Sifonu çektikten sonra su gayet normal gidiyor. Ama gene ara ara koku gelmeye devam ediyor. Bir arkadaşım tuvalette tıkanıklık yoksa kokunun kanalizasyondan gelebileceğini söyledi. Sizden öğrenmek istediğim, bu durumda tuvalet tıkalı olmadığı halde, kokunun kanalizasyondan gelme ihtimali doğrumu. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz, teşekkürler.

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 11 Mayıs 2018

  Sevil hanım, Pis su tesisat borularının en üst kat dairelerden sonra çatı katına çıkan baca sistemi dediğimiz bir boru ağzı vardır. Bu boru ağzı zamanla çeşitli sebeplerden dolayı kapatılmaktadır. Bu sebepten dolayı logar hattında ki pis koku dairelerden dışarı çıkmaktadır. Bir diğer neden ise, lavabo gibi kullanım alanların altında ki gider borularının "S" şeklinde bükülerek içerisinde su bırakılması gerekmektedir. Saygılar.

 • Commenter Özkan doğan 18 Mayıs 2018

  Ustam hayırlı akşamlar kombinin alt tarafında duvarda küçük bir terleme var bu sorunu nasıl giderebiliriz. Birde banyo şu ısısı eskidi gibi değil ne yapabiliriz

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 18 Mayıs 2018

  Merhaba Özkan bey, Terleme tesisatta su kaçağı olabileceğine işarettir. Kombinizin bar seviyesi eksiliyor mu, kombiniz sürekli su eksiltiyor mu bunu takip ederseniz sorun anlaşılabilir. İkinci sorunuz, banyonuza sızcak su eskisi gibi gelmiyor ise kombi yetkili servisinden destek alabilirsiniz. İyi Günler.

 • Commenter Kazım can 24 Temmuz 2018

  Murat Usta Kolay gelsin. Benim sorum bina içerisinde aşırı kanalizasyon kokusu geliyor. Aceba dairenin birisinde kaçak olabilir mi? Teşekkür ediyorum.

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 24 Temmuz 2018

  Merhaba Kazım bey. Kanalizasyon kokusu genel olarak pis su boru bacalarının çatı katında kapatılması ile oluşmaktadır. Kanalizasyon boru hattının en üst noktası olan havalandırma borularının ağız kısmının kapalı olup olmadığını kontrol edin. Su kaçağı ile kanalizasyon kokusunun çok bir alakası yoktur. Ancak pis su borusunda oluşan tıkanmada kanalizasyon kokusuna sebep olabilir. Teşekkürler. MURAT TESİSAT

 • Commenter İrem Elif 29 Temmuz 2018

  Su kacak tespit tamirinde cok iyiler. Tam 4 usta getirdim su kaçağını tamir ettirmek için hepside kacak mutfakta diye mutfağı kırdılar ama bulamadilar. Ancak Murat tesiat geldi termal cihazlarla su kacagini koridirda tespit ettiler ve tamirini yaptılar. Mutfagi diger ustalar bosuna kirdilar. Tesekkur ederim gercekten bu kaçak arizasi icin nerdeyse evi satacaktım.

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 29 Temmuz 2018

  Teşekkür ederim İrem hanım. Sizi memnun etmek bizim için çok değerli.

 • Commenter mesut garip 08 Kasım 2018

  binada kaçak su vardı günlerce bulmak için kırmadık yer kalmadı murat usta ve ekibi termal kamera ile tek nokta da buldu ve binayı bu dertden kurtardı ustaya ve ekıbıne teşekkür edıyoruz şiddetle bu tür sorunlar da tavsıye ediyoruz iyi çalışmalar

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 08 Kasım 2018

  Mesut bey, memnun kalmanıza sevindik. Ayrıca yorum için teşekkürler.

 • Commenter Adem 18 Kasım 2018

  Cihazları cok güzel kıtmadan kaçağı buldular. Harika

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 18 Kasım 2018

  Beğendiğiniz için çok sevindik Adem Bey teşekkür ederiz yorumlarınızı bekliyoruz

 • Commenter Apturrahman 18 Kasım 2018

  Usta su tesisat arızasını ne ile buluyorsunuz. Kırmadan tespit yaptığınız doğru mu

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 18 Kasım 2018

  Abdurrahman Bey su kaçak tespiti ne termal kamera ve dinleme cihazları ile kırmadan yaptığımız doğrudur Bu cihazlar yeni dönem teknolojisinde artık su kaçak arızaları tespiti için kullanılmaktadır eski yöntemler daha çok maliyet açtığı için müşteriler genel olarak su kaçak arızalarında cihaz ile su kaçak tespiti yolunu tercih etmektedir

 • Commenter Ayşe 30 Kasım 2018

  Ustam mutfak tavanından alt kata su damlıyor cihazla tespit edebilir misiniz Ne zamana gelebilirsiniz bu işlem için ne kadar ücret alıyorsunuz

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 30 Kasım 2018

  Merhaba su kaçak tespitini termal kamera ve dinleme cihazı ile yapıyoruz. Randevu için arayınız.

 • Commenter Ismail 01 Aralık 2018

  Murat Usta Çayyolu na geliyorsunuz değilmi. Banyo dan alt kat tavana bir su kaçak sızıntı var. Bunu nasıl tespit ederiz. Tespit ettiğiniz arızalı borusu tamir ediyormusunuz.

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 01 Aralık 2018

  İsmail bey, evet Çayyoluna hizmetimiz var, Tespit ve Tamiri beraberinde yapıyoruz.

 • Commenter Zübeyde 02 Aralık 2018

  Usta su kaçak tespiti kaça yapıyorsunuz

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 02 Aralık 2018

  Merhaba, su kaçak tespit fiyatı bilgisini kaçağın türüne göre telefonda veriyoruz.

 • Commenter Halil İbrahim 18 Ocak 2019

  Ustam iyi ki karşımıza çıktınız yoksa bütün mutfağı yanlış bir tespit üzerine kırdıracaktık nokta atışı yaparak doğru yeri buldunuz. Ekonomik ve kaliteli bir hizmetiniz var. Teşekkür ederiz. Hayırlı işler.

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 18 Ocak 2019

  Çok teşekkür ederiz Halil Bey. Su kaçak tespiti Termal Kamera ve Dinleme cihazları ile yapıldığı için çok başarılı bir sonuç ortaya çıkıyor.

 • Commenter Halil İbrahim 18 Ocak 2019

  Ustam iyi ki karşımıza çıktınız yoksa bütün mutfağı yanlış bir tespit üzerine kırdıracaktık nokta atışı yaparak doğru yeri buldunuz. Ekonomik ve kaliteli bir hizmetiniz var. Teşekkür ederiz. Hayırlı işler.

 • Commenter Ferhat Erene 04 Şubat 2019

  Usta mutfağımızdan alt kat komşunun tavanına su damlıyor. İki gün oldu başladı. Bu kaçağı kırmadan tespit eden cihaz var mı ? sizde. Termal kamera ile bu kaçağı bula bilir misiniz? Bir de tespit ücreti ne kadar?

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 04 Şubat 2019

  Ferhat beyin tesisat ile ilgili arızası tespit edildi, mutfakta kombi sıcak su boru hattında bir su kaçağı sebebi ile alt kat mutfak tavanından su damlaması meydana gelmiş, bu su kaçağı ustalarımız tarafından Termal kamer ve cihazlar ile kırmadan tespit edilmiş ve tamiri yapılmıştır. Murat Tesisat

 • Commenter Zeliha 14 Şubat 2019

  Murat ustaya cok tesekkur ederim. Ait kata akan su sızıntısı için birçok usta çağırdık ama bulamadılar. Murat tesisat çalışanları gelerek su sızıntısını termal cihazla kolayca buldular. Sağolun

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 14 Şubat 2019

  Teşekkür ederiz Zeliha hanım. Murat Su Tesisatçısı Ankara Su Kaçak Tespiti

 • Commenter Yeliz Akman 05 Mart 2019

  Gerçekten işlerinde çok iyiler tavsiye ederim.

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 05 Mart 2019

  Çok teşekkürler Yeliz Hanım, Sanırım Tuvalet taşından alt kata su damlaması konusunda bir şikayetiniz vardı ve bu arıza termal kamera ile tespit edilmişti siz ilk başta bu şekilde bir kaçak tespiti yapılıyor olmasına çok inanmamıştınız ve kaçak tespit edilince çok şaşırmıştınız. Şimdi sizi yorum yaptıracak kadar memnun bırakmamız bizi ayrıca çok mutlu etti. Ankara Su Tesisatçısı Murat Tesisat

 • Commenter Ömer 05 Nisan 2019

  Su kacagi tespitini yapmak için cihaziniz varmı yoksa kiripmi buluyorsunuz.

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 05 Nisan 2019

  Su kaçağı tespit ve onarımın da en yeni ve teknolojik cihazları kullanıyoruz. Su kaçağını kırmadan görüntülü olarak tespit yapıyoruz. Murat Tesisat isimli Youtube kanalımız dan ulaşa bilirsiniz.

 • Commenter ismail 26 Nisan 2019

  Banyo klozet hizasından Alt kat banyonun tavanına su kaçağı sızıntısı var bu sorunu yukarıdan termal kamera ile bakarak tespit edebiliyor musunuz tamiratını kırarak mı yapıyorsunuz Bir de Ücret konusunda bilgi verebilir misiniz su tesisatçısı işlemlerini yapıyor musunuz su kaçak tespiti nde termal kamera ve dinleme cihazı gibi aletleri kullanıyor musunuz teşekkür ederim

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 26 Nisan 2019

  Bu güzel yorumunuz için bizde teşekkür ederiz.

 • Commenter Yiğit 11 Mayıs 2019

  Temiz çalışıyorlar ve islerinde uzmanlar tevsiye ederim

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 11 Mayıs 2019

  Termal kamera ile su kaçağı tespiti yaptırmak için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Murat Tesisat / Ankara Profesyonel Su Tesisatçısı

 • Commenter Necdet Özgüneş 03 Eylül 2019

  Ustam hayırlı işler.benim apartman girişindeki su saatimin göstergeleri çok hızlı dönüyor ve faturada biraz fazla geldi.daire içinden suyu kestiğim halde aprt.girişindeki saatim hala çok hızlı dönüyor.Aski görevlisi saatin bozuk olmayabileceğini tesisatta kaçak olabileceğini kontrol ettirmem gerektiğini belirttiler.apartman beş katlı ve ben en üst katta oturuyorum.arada bir kaçak varsa bunu tesbit edebiliyormusunuz.fiyatı nedir.505 3912709 selamlar.

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 03 Eylül 2019

  Müşterimiz ile telefonda görüşülerek gerekli bilgi aktarılmıştır. Teşekkür ederiz.

 • Commenter Hüseyin 20 Nisan 2020

  Merhaba ben gecekonduda oturuyorum evin banyosundan duvarın dış tarafı hep ıslak kurumuyor herhalde kaçak var bir yerlerde ben akderede oturuyorum yaptırmaya kalksam kaça yaparsınız

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 20 Nisan 2020

  Merhaba Hüseyin bey. irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ankara Su Tesisatçısı Murat Tesisat


USTAYA SOR