PETEK TEMİZLEME

Ankara Makineli Petek Temizliği

ANKARA MAKİNE İLE PETEK TEMİZLİĞİ

Petek tesisatları zamanla kireç ve pas sebebi ile tıkanmakta ve yeterli sirkülasyon sağlanamamktadır. Bu sebeplede özellikle de peteklerin alt kısmı ısınmamaktadır. Peteklerin alt kısmında oluşan çamurlaşma ve kirlenme sebebi ile alt kısıma sıcak su gitmemekte ve peteklerin üstü ısındığı halde altları ısınmamaktadır. Ankara Makineli Petek Temizleme yöntemi sayesinde petek ve tesisat içerisinde ki bu kirlilik dışarı sökülerek atılmakta ve tesisatın tekrar eskisi gibi su sirkülasyonu yapması sağlanmaktadır.Makineli Petek temizleme yöntemi tek noktadan bütün petekler söüklmeden tek tek yıknamaktadır.Petek Temizleme Makinesi evinizin banyosunda bulunan petetk tesisatına bağlanarak peteklerin içi tazzikli su ile yıkanmaktadır. Bu yıkamada pas ve kirecin çözülmesine Petek temizleme Kimyasalı da yardımcı olamaktadır.


 

Petek Temizleme Makinesi


Petek Temizleme makinesi Kombi petek tesisatını yıkama üzerine tasarlanmış özel bir cihazdır. Bu Makine sayesinde petek tesisatı ve peteklerin içinin temizliği hiç bir yere zarar verilmeden yapılmaktadır. Ankara Petek Temizleme servisimiz yetkili personel ve gerekli ekipmanlar ile çalışarak en iyi hizmeti sunmaktadır. Petek Temizleme Makinesi yüksek su tazziği ve tesisata uygun basıncı sağlayarak kombi tesisatınıza zarar vermeden en uygun temizliği yapmaktayız.

 

PETEKLER NASIL TEMİZLENMELİ ?


Petek temizliği makine ve ilaçlı kimyasal ile yapılmalıdır. Makine banyodan petek tesisatına bağlanır ve buradan makineye konulan ilaç ile tesisatın ve peteklerin tamamı yıkanır. Bu işlem sırasında diğer odalar da ki peteklerin hiç biri çıkarılmaz ve odalarınız da dağınıklık olmaz. Banyodan srası ile önce ön yıkama, sonra ilaçı yıkama ve sonra son durulama yapılır. son durulama peteklerin vanasını açıp kapatmak sureti ile yerinde sökmeden tek tek yıkanır.

Makineli ve ilaçlı Petek temizliği;

* Peteklerin eşit ve daha iyi ısınmasına,
* Doğla gaz faturasından %30 varan tasarrufa,
* Kombinizin daha rahat çalışmasına,
* Devir daim pompasının aşırı kirden sıkışma sorununun çözülmesine

sebep olur. Petek temizliği zorunlu ve faydalı bir uygulamadır.

 

Makineli Petek Temizliği Nasıl Yapılır ?

Makineli Petek temizliği sayesinde artık eviniz kirlenmeden ve hiç bir yer sökülmeden sadece banyodan yapılan işlem ile bütün petekler temizlenmektedir.
Kombinin çalışmasında herhangi bir sorun olmamasına rağmen, evinizde ısınma sorunu yaşıyorsanız radyatörleri kontrol etmelisiniz. Elinizle dokunduğunuzda radyatör yeterince ısınmamışsa, radyatörlerin altı soğuk, üstü ılık gibiyse makineli radyatör temizleme hizmetinden yararlanmalısınız.

Radyatörlerin içinde sudaki tortulardan oluşançamurlaşma, balçık etkisi yüzünden ısı verimi düşmektedir. Siz kombinizi yüksek ısıda yaksanız bile radyatörler yeterince ısınmaz. Boşu boşuna ısınmadan yüksek doğalgaz faturası ödemiş olursunuz. Radyatörleri kireçten, tortudan, çamurlaşma ve balçık etkisinden korumak için radyatör temizliğini belirli periyotlarla yaptırmalısınız.

Makineli radyatör temizleme için ustalarımız evinizde fazla zahmetli çalışmalar yapmaz. Radyatörleri sökmeden bütün işlemleri banyodan yaparlar. Makineyi banyodaki peteğe bağlayarak tüm odalardaki radyatörleri buradan temizlerler. Tesisata verilen petek temizleme kimyasalı ile peteklerin içinde oluşan kireç tabakaları çözünerek temizlenir. Tesisatta devir daim eden suyun içindeki atıklarda makinenin filtresi yardımıyla tesisat dışına çıkarılır.

 

İlçe Petek Temizleme Servisleri :

Keçiören Petek Temizliği, Yenimahalle Petek Temizliği, Pursaklar Petek Temizliği, Mamak Petek Temizliği, Çankaya Petek Temizliği, Gölbaşı Petek Temizliği, Çayyolu Petek Temizliği, Ümitköy Petek Temizliği, Etimesgut Petek Temizliği, Sincan Petek Temizliği, Eryaman Petek Temizliği, Batıkent Petek Temizliği

USTAYA SOR