Servis Bölgeleri

Durali Alıç Su Tesisatçısı - Tesisat Mamak

DURALİALIÇ SU TESİSATÇISI

Mamak, Duralialıç mahallesinde su tesisat hizmeti veren su tesisatçısı Murat Tesisat hem ekonomik, hemde teknolojik hizmetler sunmaktadır. Mahalle su tesisatçısı olarak hizmet veren işletmemiz, cihazla su kaçak tespiti, tıkalı gider ve kanal açma, kanal görüntüleme ve rogar yer tespitinin yanı sıra, Kombi petek temizliği gibi hizmetlerde vermektedir.

Mamak Su Tesisatçısı

Duaralialıç Cihazla Kameralı Su Kaçak Tespiti

Evlerimizde duvar içlerinden giden göremediğimiz su tesisat boruları zamanla basınç sebebi ile delinmekte ve su sızıntısına sebep olarak alt kat tavana komşumuzdan su akmaktadır. Tavandan damlayan su sızıntısı üst katta hiç bir belirti göstermemesine rağmen daire tesissatından kaynaklanmaktadır.
Duralialıç Kameralı Su Tesisat Ustamız sayesinde hiç bir yeri kırmadan kolayca kaçak yer tespiti yaptırabilirsiniz.

Mamak Su Kaçak Tespiti
Duralialıç Tıkalı Gider Açma

Mutfak, Lavabo, Banyo ve tuvalet giderlerinde oluşan kanal tıkanıklıklarını gider açma makinelerimiz sayesinde kırmadan kolayca açıyoruz. En zorlu tıkanıklıkları gider açıcı makineler sayesinde zorlanmadan açtığımızı sizlerde göreceksiniz. Mutfak gideri açma, lavabo gideri açma, klozet gideri açma, kanalizasyon gideri açma gibi işlemlerde bizlerden destek ala bilirsiniz. Kanal görüntüleme, arıza yer tespiti ve kayıp logar kapağı bulma gibi işlemlerde de bizlerden destek alabnilirsiniz.

Mamak Tıkalı Gider AçmaUSTAYA SOR