Servis Bölgeleri

Sıhhıye Su Kaçak Bulma

SIHHIYE SU KAÇAK ARIZA TESPİTİ


Gelişmiş sektör sayesinde su tesisat firmaları termal kamera vasıtası ile görüntülü, akustik dinleme cihazı yardımıyla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti yapmaktadır.
Ev ve işyerlerinde banyo, tuvalet, mutfak ve diğer alanlarda su kaçağı varsa Sıhhıye Cihazla Kameralı Su Kaçak Tespit yapan firmamızdan profesyonel yardım alabilirsiniz.  Su kaçağı olduğunu anlamanız hiç te zor olmaz. Öncelikle su faturalarınızın kullandığınızdan daha yüksek gelmesi size yol gösterebilir.

  


Sıhhıye Cihazla Kırmadan Kaçak Tespiti

Evinizin tavan ve duvarlarını incelerseniz, su tesisatına yakın olan dolap içlerine, parkelere bakarsanız su kaçağı yüzünden oluşan kabarıklara, ıslaklığa rastlayabilirsiniz. Bu durumda su kaçağına kesin çözüm için Sıhhıye de İlaçlı su kaçak tamiri firmamızı arayarak, Görüntülü Kameralı Kaçak bulma hizmeti alabilirsiniz.

Tesisatınızda su kaçağı varsa, birde fayans aralarındaki derz ve dolgularda aşınma varsa, komşunuzdan alt kata su damlıyor diye şikayet alabilirsiniz. Muhtemelen boruda çatlak var, bu yüzden fayans aralarındaki bu zayıf noktalardan alt kata su damlıyor. Öncelikle Kızılay termal kameralı su kaçak tespit yapan firmamıza ulaşarak termal kameralı usta çağırmanızı öneririz. Usta görüntülü kaçak bulma yöntemiyle su kaçağını kırmadan bulacaktır. Akustik dinleme cihazıyla da su sızıntısı noktasal olarak tespit edilecektir. 

Bilgisayarlı Su Tesisat Ustası

Genellikle herkes evinde işyerinde su kaçağı olmasından çekinir. Ancak su kaçağı elimizde olmayan nedenlerden dolayı oluşur. Engel olamadığımız bu tesisat problemini cihazla kaçak bulma yöntemiyle rahatlıkla aşabiliriz. Sıhhıye kameralı su kaçak tespit firması olarak müşterilerimizin su kaçağı sorununda cihazları kullanarak hizmet veriyoruz. Isıya duyarlı olan termal kamera sayesinde renk farklılıklarını görüntüleyerek su kaçağı olan bölgeyi tespit ediyoruz.

Patlak Su Borusu Tamiri

Dinleme cihazı ile su kaçağının yerini kırmadan noktasal olarak buluyoruz. Bu işlemlerin hatasız olmasını sağlayan deneyimli ustalarımızı da unutmayalım. Çünkü cihazları kullanmak özel bir bilgi gerektirir. Bunu sağlayan da ustalarımızdır.

Sıhhıye termal kameralı su kaçak tespiti yapan firmamızdan 7/24 profesyonel hizmet alabilirsiniz. Hafta içi hafta sonu demeden firmamızla iletişime geçerek, cihazla kaçak bulma hizmeti almak için termal kameralı usta çağırabilirsiniz. Boruda çatlak var ise fayansları kırmadan su sızıntısı olan yeri tespit ederiz.

KIRMADAN SU KAÇAĞI BULAN USTA

Cihazla Kırmadan su arıza yerini tespit etmek mümkün. Teknoloji artık çok gelişti. Biraz pahalı olsada cihazlar bu işlerde ustaları ve müşterileri çok rahatlatan çözümler üretti. Termal kameralar, akustik dinleme cihazları, su basınç test pompaları, yüzey tarama dedektörleri, kanal ve kanalizasyon borusu içi görüntüleme kamerası gibi cihazlar sayesinde su tesisat boruları ile ilgili sorunlara kırmadan çözümler ürete bilmekteyiz.

Su Kaçak Tespitin de Hangi Cihazlar Kullanılır ?

Evet evinizde su kaçak arızasını tespit edecek cihazlar da çok önemlidir. Su kaçağının yerini nokta olarak bulabilmek için mutlaka yeterli özellikler ve donanıma sahip cihazlar olmalıdır. Bu cihazlar çok pahalı olduğu için ve avrupadan geldiğ için bir çok firma bu cihazları temin edememektedir. Bu cihazların muadili olan cihazlarla yada daha ucuz olan düşük kalitede cihazlarla işlem yapmaktadır. Bunu neden anlttığımı da size söylemek isterim. Çünkü düşük kalitede cihazlar ile müşterinin dairesine daha düşük bir tespit ücreti ile giden bir çok ustanın dairede kaçağı ya tespit edemediği yada tespit için çok fazla gereksiz yeri kırdığına şahit olmuşuzdur. Bunla ilgili bir örnek videoyu sizlere hemen aşağıda paylaşacağım.

Google Arama Motoruna su tesisat arıza ve sorunlarla ilgili bilgileri yazarak farklı bilgi ve dökümanlara ulaşa bilirisiniz. Google Arama Motoru size ihtiyacınıza uygun usta yada tamirci bulmanız konusunda yardımcı olacak bir arama motorudur. Bölgenize yakın ve sizlere hizmet suna bilecek kurum yada kuruluşlar iletişim bilgileri Google sayesinde ulaşabileceğiniz bir aracı platform gibidir.

Hizmetlerimiz: Su Kaçak Tespiti, Termal Kameralı Kaçak Tespiti, Cihazla kırmadan su sızıntı bulma, Kameralı cihazla su arıza arama, Görüntülü sistem su arıza yer tespiti, Kameralı su tesisatçısı, Kırmadan arıza tespiti ve su kaçağı tespiti

Ankara Su Kaçak Tespit 

USTAYA SOR