SU KAÇAĞI TESPİTİ

BİLGİSAYARLI SU KAÇAK TESPİTİ ANKARA

Bilgisayarlı Su Kaçak Tespiti


Tesisatınızda plastik borularda meydana gelen su kaçağı için güncel yöntemlerin kullanılması büyük bir kolaylık sağlar. Bilgisayarlı su kaçak tespiti Ankara servisimizden kameralı görüntüleme cihazı ile su kaçağı tespit hizmeti alabilirsiniz. Kameralı görüntüleme cihazı su kaçağı olan pimaş borunun içine sokulur ve ilerletilir. Cihazın yeterince uzun kameralı kablosu vardır.

Cihaz pimaş boruda ilerlerken görüntüleri de bilgisayar monitörüne aktarır. Kameralı cihazın bir özelliği de aydınlatma için kameranın olduğu yerde Led olmasıdır. Bu şekilde karanlık pimaş borunun içi aydınlatılır ve bilgisayarlı ortamda görüntülenebilir. Pimaş boruda su sızıntısının yeri kameralı ve bilgisayarlı yöntemle etrafa zarar verilmeden noktasal olarak tespit edilir. 


Cihazla Bilgisayarlı Su Kaçak Arıza Tespiti

Bilgisayarlı su kaçak tespiti deneyimli kişilerce yapılmalıBilgisayarlı Cihazla su kaçak tespiti için kameralı görüntüleme cihazının kullanılması yeterli olmaz. Bu cihazı kullanan kişinin eğitimi ve deneyimi de çok önemlidir. Çünkü kameralı cihazın pimaş boru içinden yansıttığı görüntüleri bilgisayar üzerinden yorumlamak bilgi gerektirir. Aksi halde kameralı su kaçak tespiti hem uzun sürer, hem de hatalı sonuçlar alınabilir. Bilgisayarlı su kaçak tespit Ankara servisimizde bu konuda deneyimi ve eğitimli ustalar bulunmaktadır. Bu nedenle çalışmalarımız kısa sürede ve net bir şekilde tamamlanmaktadır.
Pimaş Borularda Su Kaçağı

Tesisatta su kaçağı çeşitli alanları etkileyebilir. Kalorifer tesisatında ve temiz su borularında oluşan su kaçakları için farklı yöntemler, pimaş borularda oluşan su kaçağı için farklı yöntemler kullanılır. Pimaş borularda su kaçağı tespiti için en uygun yöntem Bilgisayarla Kırmadan Su Kaçak Tespiti yapmaktır. Bu yöntemde kameralı görüntüleme cihazı ile bilgisayar ortamında pimaş görüntüleme yapılmaktadır. Bu şekilde pimaş borudaki su kaçağı ve sızıntı etrafı kırmadan zarar vermeden tespit edilir. Bilgisayarlı su kaçak tespiti Ankara firmamız bu yöntemle sizlere yardımcı olmaktadır. Pimaş borularda su kaçağı olursa panik yapmadan profesyonel destek almalısınız. Güncel yöntemleri ve teknolojik cihazları kullanan firmamız gibi tesisatçılar kırmadan su kaçak tespiti yapmaktadır.
 

Bilgisayarlı Kaçak Arıza Tespiti Yapan Tesisatçı

Pimaş borularda meydana gelen çatlaklardan dolayı su sızıntısı, su kaçağı sorunu yaşayabilirsiniz. Bu durumda zaman kaybetmeden bilgisayarlı su kaçak tespiti yapan tesisatçı çağırmanızı tavsiye ederiz. Pimaş borudaki sızıntıların tespiti sırasında evinize zarar gelmeyeceğine emin olabilirsiniz. Bunun için kullanılan yöntemde ucunda küçük bir kamera bulunan cihaz pimaş boru içine sokulur. Ortalama 20 metre uzunluğundaki alan kameralı görüntüleme cihazı ile taranabilir. Kameranın verdiği görüntü bilgisayar monitörüne aktarılır. Deneyimli ustalar bu görüntüleri yorumlayarak pimaş borudaki sızıntı yeri hemen tespit edilir.

Ankara da Su Kaçağı Tespiti

Bilgisayar görüntüleri kayıt altına alındığından gerekirse ev sahibine, site yöntemine e mail ile gönderilebilir. Su kaçak yeri tespit edildikten sonra bilgisayarlı su kaçak tespiti Ankara servisimiz pimaş boruyu onarır. Sorununuz giderildiğinde pimaş boruları rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Evde başka tadilat yapmanıza gerek kalmaz.


İlçe Servisleri :

KeçiörenYenimahallePursaklarMamakÇankayaGölbaşıÇayyoluÜmitköy, EtimesgutSincanEryaman

Bilgisayarlı Cihazla Kaçak Tespit Ankara

USTAYA SOR