Servis Bölgeleri

SU KAÇAĞI TESPİTİ YENİMAHALLE

Yenimahalle Termal Kameralı Su Kaçak Tespit


Tesisatta su kaçağı olduğunu düşündüren belirtiler varsa Yenimahalle termal kameralı su kaçak tespit yapan firmamızdan profesyonel yardım alabilirsiniz. Su kaçağı eskiden olduğu gibi korkulacak bir sorun değildir. Günümüzde termal kameralı usta yardımıyla Bilgisyarla görüntülü kaçak bulma hizmeti alabilirsiniz. Tesisatınızda olan su sızıntısı fayansları kırmadan tespit edilir. Bu nedenle su kaçağını herkesin başına gelebilecek bir sorun olarak görüp, hizmeti doğru yerden almaya çalışın. Mağdur olmadan yeni yöntemlerle su kaçak tespiti yaptırın.
Su kaçağı sorunuyla karşılaşanlar termal kameralı usta çağırsınlar.

 

UYGUN FİYAT / GARANTİLİ HİZMET
Boru Tamiri Yapan Tesisatçı

Termal kamera ile tesisatınızda sıcak su ve soğuk su tesisatında olan su sızıntısı hassas bir şekilde tespit edilir. Sızıntı yapan suyun yarattığı ısı farklılığı termal kamera ile kolayca tespit edilir. Yenimahalle termal kameralı su kaçak tespit firmamız bu tespitin ardından görüntülü kaçak bulma hizmeti de vererek su kaçağının noktasal şekilde tespit edilmesini sağlar. Bu alanda tecrübeli olan ustalarımız hata yapmadan, fayans kırmadan, doğru bir şekilde su kaçağının yerini tespit eder. Daha sonra küçük bir alanda çalışarak sorunlu boruya ulaşır, tamirini yaparak, su kaçağını keser.

Su Kaçak Arızası Bulan Usta

Yenimahalle termal kameralı su kaçak tespit yapan bir tesisatçıya ihtiyacınız olursa, firmamızı arayarak termal kameralı usta çağırabilirsiniz. Su kaçağı kendini değişik şekillerde gösterebilir. Bazen duvarlarınızda terleme olduğunu görür, bazen alt kata su damlıyor diye komşunuzdan şikayet alırsınız. Boruda çatlak var ise su sızıntısı meydana gelecektir. Sızan su duvarların içinde nereden yol bulursa ilerler. İğne deliği kadar yerden bile çıksa suyun girmediği yer olamaz. Hem sizin evinize, hem de komşunuzun evine zarar verebilir. Bunlara dur demek için cihazla kaçak bulma hizmetinden yararlanmalısınız.
Görüntülü kaçak bulma yardımıyla su sızıntısı zahmetsiz bir şekilde tespit edilir. Yenimahalle termal kameralı su kaçak tespit firmamız boruda çatlak var, alt kata su damlıyor gibi sorunları olanlara kalıcı çözümlerle yardımcı olmaktadır. Termal kameralı usta ihtiyacı olanlara mobil ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Tesisatınızdaki su kaçağı nedeniyle eviniz hasar görmesin, su kaçak tespiti yaparken de evinizde tadilat yapmanıza neden olacak çalışmalar yapılmasın.

Ankara Su Kaçak Tespiti 

Su Kaçak Tespiti Yenimahalle

  • Commenter ferhat 28 Haziran 2018

    Gerçekten temiz ve teknik bir çalışma yapıyorlar. Mutfak zemininden alt kasta inen su sızıntısını tam nokta olarak tespit edip tamir ettiler. Çok az fayansımızı kırdılar. Murat tesisata başarılar. Ankara Yaneimahalle Su Kaçak Tespit

  • Commenter Ankara Su Tesisatçı 28 Haziran 2018

    Müşterilerimizden aldığımız bu değerli yorumlardan daha güzel bir duygu yoktur inanın Ferhat bey. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.


USTAYA SOR