Servis Bölgeleri

KIRKKONAKLAR SU KAÇAĞI TESPİTİ

KIRKKONAKLAR SU KAÇAĞI TESPİTİ


Su tesisat borularında sıklıkla görülen patlama ve su borusu yarılmaları sebebiyle oluşan su kaçakları tespit edilmesi zor sorun ve tamir yöntemleri olarak karşımıza çıkmaktadır Bu sebeple su kaçağı ve sızıntı tespiti için teknolojik alet ve cihazlar kullanılmaktadır Kırkkonaklar su kaçak tespitin de Murat tesisat olarak termal kamera ve dinleme cihazları su tesisat test pompaları kullanmaktayız. 

 Bu cihazlar sayesinde  fayans yada duvarları kırmadan tesisat borularındaki su kaçağını noktasal olarak tespit edebiliyoruz. su sızıntısı duvar içerisinde kendisine bulduğu yol ile kaçağın olduğu yerin çok zıttı bir noktada belirebilir.  su kaçağı mutfakta ise koridordan aşağıya Damla'ya bilir Bunu tespit etmenin mümkünatı yoktur ancak cihazlar ve Termal kameralar sayesinde Kırkkonaklar'da oluşturduğumuz su tesisat servisimiz su kaçak tespit hizmetini kırmadan vermektedir.

kırkkonaklar su kaçak tespiti

 

Çankaya Bölgesi'ne bağlı olan Kırkkonaklar'da bu hizmeti bölgeye has bir su tesisat servis aracı ve ekibi ile sağlamaktayız Kırkkonaklar'da su tesisat arıza ve kaçak tamir ve onarımları için bizi telefon numaralarımızdan 7/24 acil olarak arayabilirsiniz.
 

Su kaçak su tesisat hizmeti yanı sıra Kırkkonaklar'da Tıkalı gider lavabo tıkalı tuvalet tıkalı klozet tıkalı Banyo gideri tıkalı yağmur suyu gideri, tıkalı balkon, gibi alan pis su borularında robot makine ile kırmadan tıkanıklık açma hizmetide vermekteyiz.

 

Kozet tamiri klozet su kaçağı klozet su sızıntısı tuvaletlerde oluşan su sızıntıları banyolarınızda ki su kaçakları Mutfak giderlerindeki su kaçakları benzeri kombi tesisat giderlerinde Tespit için sakın duvarlarınızı ya da hayatlarınızı kırdırmanın Murat değil Satı arayarak termal kamera ve dinleme cihazları ile kanal görüntüleme kameralarımız sayesinde oluşan su kaçaklarını kırmadan nokta olarak tespit edelim ve sizde Bu sorundan kurtaralım 

 

Ankara su kaçak tespiti

 

USTAYA SOR