Servis Bölgeleri

TERMAL KAMERALI SU TESİSATÇISI GÖLBAŞI

Termal Kameralı Su Tesisatçısı Gölbaşı

Tesisatında kaçak sorunuyla karşılaşanlar zaman kaybetmeden tesisatçısı ile iletişime geçmelidir. Termal Kameralı Su Tesisatçısı Gölbaşı servisimiz tesisat kaçaklarını bulma konusunda en yeni yöntemleri kullanmaktadır. Sıcak su boru hattında, kalorifer tesisatı borularında açığa çıkan kaçaklar için termal kamera ile hizmet vermektedir. Isıyı esas alan termal kamera sıcak su borularının geçtiği yerleri görüntüleyerek kaçakların olduğu yerleri tespit etmemize yarar. Termal kamera kullanımı sonrası akustik dinleme cihazı ile son kontroller yapıldığında kaçağın olduğu yerleri tam olarak tespit edebiliriz. Bu aşamadan sonra boruların onarımı yapılır. Bu işlemde de etrafı kırmadan çalışan ustalarımız kaçakların özel bir kimyasalla kalıcı olarak kapatılmasını sağlar.


Cihazla Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı Usta

Su tesisatında boru hattının geçtiği her yerde kaçak sorunu ile karşılaşmanız mümkündür. Su kaçağı hem evinize zarar verir hem de kesesinize zarar verir. Bu yüzden acil bir şekilde kaçak tespiti yapılmalıdır. Cihazla Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı Usta göndererek size yardımcı olabilir. Kaçağın cihazla bulunması sırasında ustalar evinizde kazı çalışması yapmaz, fayansları kırmadan net bir şekilde kaçağın olduğu yeri tespit eder. Tesisatınızda temiz su borularında, pis su borularında ve kalorifer tesisat borularında oluşan kaçaklar için farklı cihazlar ve yöntemler kullanılır. Bu konuda firmamızdan en iyi desteği alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Tedirgin olmadan, stres yaşamadan tesisat kaçaklarını tespit ettirebilir, onarımını yaptırabilirsiniz.


Kameralı Kaçak Tespit Ustası

Su kaçağı tespitinde en yeni yöntemlerde kameralı görüntüleme yapılmaktadır. Boru hattının farklı yerlerinde meydana gelen su kaçakları kameralı cihazla kolaylıkla tespit edilir. Sıcak su borularında özellikle kalorifer tesisatından borularda oluşan sızıntı yerlerini tespit ederken kamera kullanılması gerekir. Kameralı Kaçak Tespit Ustası çağırdığınız takdirde size yardımcı olacaktır. Firmamızda bu alanda eğitimli ve deneyimli olan ustalarımız bulunmaktadır. Evinizde herhangi bir yere hasar vermeden kalorifer borularını kamera ile görüntüleyerek kaçak olan yerleri tespit edebilirler. Dışarıdan görünmeyen boru hattında ısıya duyarlı olan termal kamera ile çalışan ustalar kaçağın nereden olduğunu noktasal olarak belirler. Bu bölgeleri onararak kaçak olan yeri garantili bir şekilde kapatırlar.

USTAYA SOR